Novo pri T2 III.

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Poslovni rezultat AKA izguba je pa namerno neomenjena.
evil.gif
sej imas EBITDA in pozitivni denarni tok?
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Glede podražitev: T2 ima ogled nazaj pri paketih Oranžni start in Oranžni Optimum za doplačilo 4,99 EUR. Telemach ima funkcijo vključeno na vseh programih, T2 ne na vseh pa še to samo za 3 dni, nekaterih pa 7 dni.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
In kaj ma to veze s podražitvam? Tako je bilo že prej.

PS: A je Telemach na D3 boxih že omogočil 7 dnevni zamik, ali je tam še vedno 3 dnevni?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Glede na to kaj berem po tem forumu me sploh ne mika, da bi šel iz T2 na Telemach. Sorodne teme se berejo kot tragi komedija. Se pa strinjam da posamično T2 ni poceni. Ugoden rata v najvišjem paketu Oranžni diamant. Če sešteješ kaj vse nudi vključno z neomejenimi klici stacinarnega telefona + gsm naročnina. Ne dolgo nazaj sem nekaj računal. Telekom bi bil nekje 15 eur dražji.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Sicer sem pa pravkar preveril... T-2 nima v shemi niti enega programa brez zamika (odkar so se znebili Sporklubov in ostalih programov, ki so bili v tem paketu). Je pa res, da imajo nekateri 3 dnevni zamik... ampak večina ima 7 dni (sploh tisti najbolj gledani).
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
879
63
28
33
Glede na to kaj berem po tem forumu me sploh ne mika, da bi šel iz T2 na Telemach. Sorodne teme se berejo kot tragi komedija. Se pa strinjam da posamično T2 ni poceni. Ugoden rata v najvišjem paketu Oranžni diamant. Če sešteješ kaj vse nudi vključno z neomejenimi klici stacinarnega telefona + gsm naročnina. Ne dolgo nazaj sem nekaj računal. Telekom bi bil nekje 15 eur dražji.
+ njihovi naročniki postajajo vse bolj živčni zaradi LaLige in Serie A.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Neuporabo, Sportklub rabiš. Edina opcija je da vzaneš T2, Sportklube pa spremljaš po potrebi preko njihove aplikacije, v kolikor ti kdo "posodi" uporabniško ime...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
V sklopu zadnjih podražitev, ki so začele veljati julija, sem v začetku prejšnjega meseca podpisal prestavitev k drugemu operaterju.Proti koncu meseca je bil potem izveden preklop.
In danes vidim tedva računu postavko
Izvedba preklica pogodbe.

Za zadnjo podražitev je na tedva strani navedeno sledeče:
Naročniki, na katere se navedene spremembe nanašajo in ki se s spremembami ne strinjajo, lahko v skladu z 31. členom Splošnih pogojev poslovanja družbe T-2 in določilom 2. odstavka 129. člena ZEKom-1 v 30 dneh od objave sprememb brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopijo od naročniške pogodbe. Ta pravica ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnikov. Naročnik, ki je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo T-2 povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme, in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, T-2 pa mu bo vrnil kupnino.



----
Nategujejo ?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Šel sem k bodočemu operaterju, povedal da bi se prestavil k njim, priložil vse potrebno in na koncu podpisal za prenos k njim.Zakaj so malodane cel mesec vlekli prenos ne vem.

Gledam stare smse, 1 teden po podpisu prenosa sem dobil obvestilo, da bo priklop konec meseca (točen datum in uro).
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Ja samo prekinitev pa moreš sam narediti z razlogom, ne pa da operater to naredi zate.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)

Največji športni dogodek tudi na EuroSport​

Spremljajte nastope naših športnikov in skupaj stiskajmo pesti za naše športnike.
Prenose boste lahko spremljali preko programov RTV Slovenija in EuroSport. Za potrebe prenosov bomo med 23. 7. in 8. 8. v programsko shemo dodali kar osem novih športnih kanalov:
  • Eurosport 4K: Pop up
  • EUROSPORT 3: Racket Sports & Golf
  • EUROSPORT 4: Artistic Sports
  • EUROSPORT 5: Football & Other Team Sports
  • EUROSPORT 6: Basketball
  • EUROSPORT 7: Fights Sports
  • EUROSPORT 8: Handball
  • EUROSPORT 9: Volleyball
Vsi našteti programi bodo na voljo v programskih shemah M, L in XL HD.
Zamujene nastope vaših favoritov si lahko, s pomočjo časovnega zamika, ogledate kadar sami želite. Pestro dogajanje bo nedvomno na sporedu tudi, ko boste zasedeni. Priporočamo vam še uporabo modrega gumba, ki ste ga zagotovo že dobro spoznali med preteklimi športnimi prenosi tega poletja. Z njegovo pomočjo si boste najpomembnejše dogajanje lahko v trenutku ogledali.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63
Tako, da v obrazcu za sklenitev pri novem operaterju oznacis, da naj NE prekine pri prejsnjem operaterju… in potem sam prekines…

pa gre to normalno skozi? ker ce ne ves, kdaj imas priklop na novega ponudnika, tvegas da bos par dni, tednov brez interneta in tv + to, da ti lahko port, opticno vlakno nekdo prevzame ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prekines pac takrat, ko je ze izveden priklop... Meni so priklopili T-2 v petek. Ko sem videl, da je prenesena tudi analogna stevilka, sem sel na Telemach, jim vrnil opremo in hkrati prekinil NR ... Je pa res, da sem jaz imel Telemach preko kabelske, T-2 pa je preko optike ...