Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.482
2.954
113
Poenotili aneks? Kakšna je definicija tega, a ni več tako, da imaš lahko en GSM in en UMTS aparat obenem?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ne še...čez par ur so imeli objavljeno na twitterju...bomo vidli...zaenkrat dobro skrivajo
tongue-1.gif

Baje pa naj bi bilo zelo zanimivo
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ja sej tudi jaz sem slučajno opazil. Nisem niti gledal na Itak, sam po sreči sem videl...verjetno bo tam okrog kakih 15, 16 kaj več znanega. Bomo videli.
smile-1.gif
 

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Na hitro:

Džabest 250 - 250 enot - 12€
Džabest 2000 - 2000 enot - 20€
Džabest 3000 - 3000 enot - 26€
+ brezplačni pogovori med Itak uporabniki.

Paketi so brez priključne takse, prehodi med Itak paketi so brezplačni.

Ena enota storitve je enaka eni minuti pogovora v vsa slovenska omrežja ali enemu poslanemu sporočilu SMS/MMS ali enemu MB prenesenih podatkov.

Za obračun zvez velja interval 60/1. Pri obračunavanju sporočil SMS/MMS se kot obračunska enota upošteva poslano sporočilo SMS/MMS, pri obračunavanju prenosa podatkov pa se kot obračunska enota upošteva 1kB prenesenih podatkov.
 
Nazadnje urejeno:

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Se strinjam s tabo @Flash.
Sicer pa če mi ne bo treba menjat ostanem kar na tem kot je sedaj
smile-1.gif

Mi bolj ustreza kot kakšen od teh treh omenjenih...vsaj zaenkrat
smile-1.gif
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Se strinjam, da nekaj vmes, kar bi šlo največ v promet, manjka. Sem pa prepričan, da bo precej uporabnikov (zdajšnjega) Džabesta šlo na Džabest 2000.

Ostajamo na Paket 2013 (ki je skor identičen kot Itak Džabest 2000).
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
To itak!
smile-1.gif
Ampak lahko jih bo pa večina ostalo na tem paketu ki je sedaj. Edino kar lahko ljudi zafrkava je internet, pa klici v druga omrežja, to je pa to. Jaz ostajam na tem kot je sedaj, sam se bojim, da bodo kar avtomatsko menjali.

PS: A so to cene že z višjim DDV-jem ali tem ki je sedaj?
smile-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Mislim, da bom kar prešaltal na ta itak 2000. Lepo porabiš po potrebi.Se poredko zgodi da mi prenosa zmanjka ali pa minut v druga omrežja. Nič več
smile-1.gif


1000min+200min+1000 sms+100MB = 2300 enot za 19 eur ali pa 2000 enot po želji za 20 eur. Ta druga opcija mi bolj diši.Res pa je, da si moraš obvezno omejit prenos,če si dosti na 3G intenetu, ker drugače lahko ostaneš brez min/sms
smile-1.gif
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
http://ponudba.itak.si/paketi

Drobni tisk:
Naročniško razmerje za paket Džabest 250, Džabest 2000 in Džabest 3000 lahko sklene zasebni uporabnik med 11. in 31. letom starosti v skladu z Navodili za sklenitev naročniškega razmerja Itak. Paket Džabest 250 vključuje 250 enot storitev za ceno 12 EUR mesečno, paket Džabest 2000 vključuje 2.000 enot storitev za ceno 20 EUR mesečno in paket Džabest 3000 vključuje 3.000 enot storitev za ceno 26 EUR mesečno. Naročniki teh treh Itak paketov lahko vključene enote storitev porabijo za pogovore v vsa slovenska omrežja*, pošiljanje SMS-/MMS- sporočil in paketni prenos podatkov. V mesečno naročnino vseh treh paketov so vključeni tudi brezplačni in neomejeni pogovori* na številko kateregakoli Itak naročnika, znotraj omrežja Mobitel. Ena enota storitve je enaka eni minuti pogovora v vsa slovenska omrežja ali enemu poslanemu sporočilu SMS/MMS ali enemu MB prenesenih podatkov. Vključene količine veljajo za storitve, opravljene v omrežju Mobitel v okviru enega obračunskega obdobja. Neporabljene količine se ne prenašajo v naslednje obračunsko obdobje. Za obračun pogovorov velja interval 60/1, kar pomeni, da se prva minuta obračuna v celoti, nadaljnji pogovor pa po sekundah. Pri obračunavanju sporočil SMS/MMS se kot obračunska enota upošteva poslano sporočilo SMS/MMS, pri obračunavanju prenosa podatkov pa se kot obračunska enota upošteva 1kB prenesenih podatkov. Cenik storitev nad vključeno količino in prodajne ponudbe paketov Itak so objavljeni na www.mobitel.si ali pokličite Center za pomoč uporabnikom na 041 700 700 ali 080 80 00. Cene so navedene v EUR in vključujejo DDV. Telekom Slovenije, d.d., si pridržuje pravico do spremembe cen in pogojev.
* Pogovori iz omrežja Mobitel v druga slovenska omrežja ter neomejeni pogovori na številko kateregakoli Itak naročnika so namenjeni običajni rabi storitve. Uporaba storitve, ki bi kakorkoli škodovala omrežju Mobitel, npr. namerna preobremenitev omrežja; onemogočanje normalne uporabe omrežja drugim uporabnikom; uporaba storitve v komercialne namene; preprodaja storitve tretjim osebam; uporaba storitve s sistemi za samodejno klicanje brez človekovega posredovanja ipd. niso dovoljeni. V primeru, da Telekom Slovenije oceni, da je naročnikova uporaba storitve v nasprotju s temi pogoji, si pridržuje pravico naročnika opozoriti in/ali mu onemogočiti uporabo storitve s takšnimi klici.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ne piše pa kak prešaltat na nov paket.Super bi blo preko sms ključne besede.Predvidevam, da že veljajo...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
heheh

"Ena enota storitve je enaka eni minuti pogovora v vsa slovenska omrežja ali enemu poslanemu sporočilu SMS/MMS ali enemu MB prenesenih podatkov."


1KB se obračuna, čeprav je bilo prenešenih majn podatkov.60/1 pomeni, da se pogovor krajši od 1 minute obračuna, kot 1 minuta, po eni minuti pa se začne obračunavat sekundno.Najslabše je met nekaj sekundne pogovore v takem primeru...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.