Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.612
83
48
Nikjer ne najdem - ali ima Mobitel opcijo dveh številk na eno naročnino, in obe črpata iz obstoječe kvote ?

LP
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.316
145
63
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Nikjer ne najdem - ali ima Mobitel opcijo dveh številk na eno naročnino, in obe črpata iz obstoječe kvote ?

LP

SIM2. 5 EUR na mesec. Ampak klici iz te številke se vidijo kot klici iz mame, SMSi pa kažejo lastno cifro. Pa nazaj na to ga tudi lahko pokličeš...

Avtotelefon. Skoraj isto, le omejitev je pri hitrosti interneta in vseskozi teži o nekih preusmeritvah. Precej neuporabno...

Drugače pa Skupni poslovni zakup.

Jernej
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.612
83
48
Skupni poslovni zakup ni ugoden. za dve številki in 2000 enot je to 50€.
Potem je ceneje 2x Pomlad, kjer za manj keša dobiš dvojne količine.

Ali sem kaj spregledal ?

Idealen bi bil paket z 2000 enotami in 20-25E naročnine za obe številki skupaj.
 
22. jul 2007
13.287
1.583
113
124
jaz imam pri TM brezmejni multipaket s 5-timi sim karticami za 27€
zmaga.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.316
145
63
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Skupni poslovni zakup ni ugoden. za dve številki in 2000 enot je to 50€.
Potem je ceneje 2x Pomlad, kjer za manj keša dobiš dvojne količine.

Ali sem kaj spregledal ?

Idealen bi bil paket z 2000 enotami in 20-25E naročnine za obe številki skupaj.

To o idealnem paketu smo že predebatirali. Pač meja za Telekom je 20 EUR + DDV, za to so pripravljeni dati toliko enot, da se določen del ljudi vidi notri, nekaj jih je prisiljenih iti v to, ostali pa morajo stalno študirati, kako priti skozi mesec brez prevelikih doplačil.

Kaj Sim2 ti ne paše? Dobiš 2013 enot za 28 EUR
smile-1.gif
?

Jernej
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
A to še obstaja, da če ti gredo zakupljene količine proti koncu (paket 2012), lahko za nek znesek zakupiš dodatne?
Kaj pa v primeru, da prekoračiš, moreš doplačat, ali se samo zniža hitrost?

Tuakj je cenik za doplačilo, samo se mi zdi, da so nekaj spreminjal pogoje, pa ne vem če na vseh paketih?
http://www.mobitel.si/paketi/paket-2012.aspx
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
ksz

Kako pri mobitelu na računu zavedejo količino? Ker če so te številke minute, potem je mat v marcu govorila malo več kot 28 dni :D

Zanima da izvem minute klicev, da bom lahko sploh pogledal kakšen paket potrebuje (poslovna raba sicer).

Hvala
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.612
83
48
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Skupni poslovni zakup ni ugoden. za dve številki in 2000 enot je to 50€.
Potem je ceneje 2x Pomlad, kjer za manj keša dobiš dvojne količine.

Ali sem kaj spregledal ?

Idealen bi bil paket z 2000 enotami in 20-25E naročnine za obe številki skupaj.

To o idealnem paketu smo že predebatirali. Pač meja za Telekom je 20 EUR + DDV, za to so pripravljeni dati toliko enot, da se določen del ljudi vidi notri, nekaj jih je prisiljenih iti v to, ostali pa morajo stalno študirati, kako priti skozi mesec brez prevelikih doplačil.

Kaj Sim2 ti ne paše? Dobiš 2013 enot za 28 EUR
smile-1.gif
?

Jernej


Že imam dve številki, eno na enotnem, drugo na 2013 paketu.
Ampak na enotnem se občasno pojavi potreba po večjem prometu.

LP
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.316
145
63
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Skupni poslovni zakup ni ugoden. za dve številki in 2000 enot je to 50€.
Potem je ceneje 2x Pomlad, kjer za manj keša dobiš dvojne količine.

Ali sem kaj spregledal ?

Idealen bi bil paket z 2000 enotami in 20-25E naročnine za obe številki skupaj.

To o idealnem paketu smo že predebatirali. Pač meja za Telekom je 20 EUR + DDV, za to so pripravljeni dati toliko enot, da se določen del ljudi vidi notri, nekaj jih je prisiljenih iti v to, ostali pa morajo stalno študirati, kako priti skozi mesec brez prevelikih doplačil.

Kaj Sim2 ti ne paše? Dobiš 2013 enot za 28 EUR
smile-1.gif
?

Jernej


Že imam dve številki, eno na enotnem, drugo na 2013 paketu.
Ampak na enotnem se občasno pojavi potreba po večjem prometu.

LP

No vidiš, potem je problem samo v tem, da se klic na SIM2 vidi kot klic s tvoje številke
wink-1.gif
. Zato pa je samo 5 eur...

Jernej
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Eno vprašanje imam...morda ne sodi ravno sem ampak ok.
Imam mobitel, pa mi je rekel prijatelj, da me je klical, pa mi je rekla, da št. ne obstaja al neki takega.
Jaz lahko normalno kličem, drugi me kličejo normalno, sms/mms delajo normalno, internet dela normalno.
A je kaj narobe z mojim telefonom? Je pa res, da ima SIM kartica že kar nekaj let...mislim da jih ima okrog 6, 7
smile-1.gif

Možno da je moja SIM kriva?

Hvala za info.
 
Nazadnje urejeno:

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
Na mobitelu ne morem sinhrninizirati pošte z gmail računom če dostopam preko omrežja mobitel (javi da vpis v gmail ni mogoč in naj vpišem geslo kateregea ne sprejme) ko zamenjam dostopno točko (wifi) sinhrnonizira normalno

kje je catch?
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
660
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Eno vprašanje imam...morda ne sodi ravno sem ampak ok.
Imam mobitel, pa mi je rekel prijatelj, da me je klical, pa mi je rekla, da št. ne obstaja al neki takega.
Jaz lahko normalno kličem, drugi me kličejo normalno, sms/mms delajo normalno, internet dela normalno.
A je kaj narobe z mojim telefonom? Je pa res, da ima SIM kartica že kar nekaj let...mislim da jih ima okrog 6, 7
smile-1.gif

Možno da je moja SIM kriva?

Hvala za info.
Verjetno imaš za njegovo številko vključeno kakšno preusmeritev na neveljavno številko, ali pa ga imaš na kakšni črni listi, da njegov klic zavrne.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Nimam nič od tega...vse kar imam nastavljeno od teh dodatnih nastavitev je to, da če me kdo kliče in se že s kom pogovarjam, da ne zavrne klicočega ampak mi pokaže, da imam še en klic.
Drugače pa me je pred časom ta ista oseba normalno klicala.
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
366
0
16
Slišal sem, da je pogoj za nakup aparata, da si vsaj 6m že njihova stranka - fizične osebe? Ali je to dejansko pravilo, ali to prodajalec sam presodi? V kakšnih spl. pogojih tega nisem našel.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Če se ne motim, je bilo včasih tako, da če si sklenil novo naročnino, da si lahko prve pol leta imel zaseden le en aneks - ali GSM ali UMTS, po tej dobi pa lahko oboje. Itak so pa zdaj poenotili aneks in imaš lahko samo še en telefon.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.