Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Jaz sem že pri Itak Džabest (19 €) ful preplačeval vse skupaj. Vsak mesec sem jim podaril več kot 80% vseh storitev v paketu. In zato jaz ne potrebujem količin, ki gredo v tisoče... Paket Pomlad 2013 je super za tiste, ki porabijo zares veliko količin na mesec. Sam nisem tak.

In za take kot sem jaz na Mobitelu NIMAJO nobenega pametnega paketa...

Kakšen paket podoben Debitelovemu (100/100/100) iz mojega prejšnjega posta za zmerno ceno (do 13 €) naj naredijo pa bo garant ful prodajan.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.658
329
83
www.kacnje.eu
Tudi sam sem gledal močnejše pakete, pa pravzaprav ne vem, kaj naj s takšno količino.
Meni je tisti za 13 evrov povsem zadoščal, dodal sem še 4 evre in dobil še 200 MB podatkov. Več kot dovolj, pa sem na mesec plačal 17 evrov (le redko še kakšen stotin zraven).
Ostajam pa na Mobitelu - sem poskusil tudi druge, pa kvaliteta storitev ni niti blizu. Vsaj moje iskušnje so takšne - pa nočem kakšne plemenske vojne zaradi te izjave.
Me prav zanima, koliko časa nas bodo tolerirali?
evil.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Se vedno lahko gres na Debitel, isto omrezje, pa kot je zgoraj napisal za 12€ dobis 100/100/100 oz 200/200/200 ce se vezes.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Jaz pričakujem da bodo dali paket tam med 15 in 20 evri s spodobnimi količinami. to bi bila zmaga.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni

Ker bi rad prešel k drugemu operaterju, bi bilo potrebno pri Mobitelu prekiniti naročnino. Imam pa aneks, kateri mi poteče 11.6.2013. Zanima me, ali lahko npr. 14 dni prej prekineš razmerje in preneseš številko brez penalov? kako je s tem?

Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Številko lahko takoj preneseš, pri Mobitelu pa do konca razmerja plačuješ naročnino, simpl.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Številko lahko takoj preneseš, pri Mobitelu pa do konca razmerja plačuješ naročnino, simpl.
Gre za 14 dni? Nekje sem slišal, da lahko prekineš 1 mesec pred potekom aneksa (vsaj tako je če želiš skleniti nov aneks) Tudi v pogodbi piše da je pogodbena kazen xx€ za vsak preostali POLNI mesec do izteka veljvnosti aneksa. Torej če prekineš 14 dni pred itekom, ne plačaš nič? ALI?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, ko sem materi prenesel številko, je šel pol leta plačevala naročnino do izteka aneksa.

Prenos številke ni prekinitev naročniškega razmerja sam po sebi... sicer pa ti to piše v obrazcu
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zato ker tudi s plačevanjem naročnine do konca razmerja prihraniš, če menjaš ponudnika, ki nima naročnine in ima 4x cenejši klic.

Smo že pisali o tem.

Nek konkurenčen operater, kamor si najbrž šel, nima naročnine in ima smešno poceni klice.

Če bi še v času razmerja z mobitelom šel drugam, na prenos številke pa čakal do konca razmerja pri Mobitelu, bi v tem vmesnem času suma sumarom klical še vedno ceneje... bistveno

Ne pa da ostaneš pri Mobitelu, plačuješ naročnino in drage klice...

Skratka takoj lahko preneseš številko k novemu, pri starem pa odplačaš razmerje.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Pozdravljeni

Ker bi rad prešel k drugemu operaterju, bi bilo potrebno pri Mobitelu prekiniti naročnino. Imam pa aneks, kateri mi poteče 11.6.2013. Zanima me, ali lahko npr. 14 dni prej prekineš razmerje in preneseš številko brez penalov? kako je s tem?

Hvala
Lahko prekineš že 12.5.2013. Gre se za polne mesece in ker je razlika med 12.5. in 11.6. manjša od polnega meseca, lahko mirno prekineš razmerje brez penalov.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Zakaj ne da Mobitel ven nekega "polovicnega" pomlad paketa? Se pravi 1007 enot za 11,5€?
smile-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.316
145
63
Citat:
Uporabnik tado pravi:
Lahko tudi manj enot. Sej zna bit glede na ukinitev ostalih paketov.

Jaz bi pa rekel, da ga ne bodo dali, ker jim je očitno cilj ponuditi dovolj enot za neko (njim) smiselno ceno in pokasirati na račun tistih, ki ne porabijo vsega, vseeno pa so "prisiljeni" vzeti takšen paket.. Ta pa ni 15 EUR ampak 20+...

Jernej
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.521
1.068
113
Titograd
jaz bi tudi vzel nekaj takega.... telefon več ne uporabljam veliko za klice, 200 minut v mobitel, 200 v ostala omrežja, 200 smsov..... edino podatkov kak gigabajt, pa bi mi zadostovalo.... pa nekje 10-12 €, takoj ga vzamem.

Ampak tega seveda ne bo, paketi za tak denar so brezvezni čisto, vsaj trenutni. Še moja babica, ki rabi telefon samo za dohtarja, mene pa mamo po 1 krat na mesec, ji tak paket ne zadostuje.....
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Če bi Mobitel ponudil polovični Paket 2013/Pomlad 2013, bi ostali hitr začel jokcat, da niso konkurenčni (spomnite se na Ðabest pred njegovo podražitvijo). No, itak bi se prej kak APEK oglasu.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.017
342
83
www.svetidej.com
sedaj je ta fora, da lahko tudi konkurenca da take cene, ne da bi sli v svoj minus.

Pricakujte podrazitev vseh internet in mobilnih paketov v roku 3 mesecev za 1 ali 2 eur, zaradi dviga ddv...
 
Nazadnje urejeno:

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Ja, ampak še vedno se ve, kdo je v prednosti glede storitve in podpore. Mobitel.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.