Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
a se komu dogaja, da mu na androidu pri browsanju z opero mobile napise:
Sorry, HTTP request was interrupted by the host.
Mobitelovo omrezje, HTC Sensation XL, ICS, pobrisan cache in cookiji, resetiran.. ne pomaga nic.

opera sicer uporablja neke svoje strežnike/porte, tko da lahko da kej štrajka... kaj pa navadn browser dela ok?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
pejd na brnik pa probi. pa na bavarcu tut baje dela, ampak baje po hitrosti ni primerjave z brnikom.

Bil danes na Brniku... pa kot kaze ni odprto za navadne smrtnike ...

IMG_0881-20130204-123800.jpg


Hitrost je pac HSxPA ...

IMG_0880-20130204-123827.jpg


Tako, da bo verjetno bolj drzalo tisto, kar je napisal Tupli... da naj bi konec meseca oz. 1.3. to sele predstavili na novinarski konferenci... in bodo sele takrat odprli za javnost ...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Saj boš tudi ti prišel tja ? če si bil pri konkurenci na novinarski konferenci ob predstavitvi LTE, boš tudi tukaj.
 
Nazadnje urejeno:

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
opera sicer uporablja neke svoje strežnike/porte, tko da lahko da kej štrajka... kaj pa navadn browser dela ok?

iskreno povedano ne vem, ker se je vedno uporabljala opera.
na mobitelu so mi svetovali naj v APN pobrisem proxy in port, pa sedaj ze cel dan lepo dela.
 
1. mar 2012
26
0
1
www.telekom.si
Pozdravljeni,

nekaj odgovorov na vaša vprašanja.

Naročnik lahko mobitel iz akcije kupi na dva različna načina: v enkratnem znesku ali pa na obroke.

Naročnik Penzion plus paketa trajno vključi 50 dodatnih minut tako, da pošlje SMS z vsebino MIN50 na številko 1918. Ob trajno vključeni storitvi si lahko isto ali drugo storitev za tekoče obračunsko obdobje vključi kolikokrat želi. (Primer: naročnik si trajno vključi 50 minut pogovorov. Ko mu jih zmanjka, lahko dodatno zakupi 50 minut pogovorov za tekoč mesec. Če porabi tudi te, si lahko pogovore za tekoči mesec zakupi ponovno). Vklop dodatnih 50 min pogovorov za tekoči mesec pa vključi prek SMS-a z vsebino MIN50 MESEC pošljete na 1918. Več info na http://bit.ly/XVdIPR.

Podatki v aplikaciji Monitor se osvežujejo na 5 do 15 minut.

Pri podatkovnem prenosu se obračuna dejanska količina prenesenih podatkov, minimalna obračunska enota je kB.

Pri vklopu paketa ali spremembi paketa se upošteva delovne dneve.


Prijazen pozdrav,

Telekom Slovenije
 
1. mar 2012
26
0
1
www.telekom.si
Pozdravljeni,

ves čas nižamo cene določenim modelom telefonov, v januarju smo med drugim znižali cene za BlackBerry 9780 Bold in BlackBerry 9860 Torch. Za BB 10 še ni znano, ali bomo imeli v ponudbi, ravno dobro je bil predstavljen OS: http://bit.ly/14RWFFx. V prihodnjih mesecih bo znano kaj več. Seveda pa se trudimo, da bi imeli v ponudbi vse najsodobnejše mobitele, ki si jih želite.


Lep pozdrav,

Telekom Slovenije
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Mene pa zanima, ali je možno recimo kupiti telefon pol na obroke pol pa takoj z gotovino? Glede na to, da gre za brezobrestno kreditiranje ni ravno logično, ampak recimo, da si človek ne želi vsak mesec (2 leti) računa za 10€+ več.
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
To gre verjetno v obratnem vrstnem redu
smile-1.gif
1 leto plačuješ obroke pri mesečni položnici, potem pa greš v odkup aneksa...

lp
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Govoriva o BB modelih, ki so slabši ali pa se ne prodajajo dobro. Mene predvsem zanima zakaj ne nižate ceno BBB9900, še vedno je krepko preko 400 evrov. Ne pozabimo seveda, da se naročnina na BIS, plačuje posebej v znesku 5 EUR.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.316
145
63
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Govoriva o BB modelih, ki so slabši ali pa se ne prodajajo dobro. Mene predvsem zanima zakaj ne nižate ceno BBB9900, še vedno je krepko preko 400 evrov. Ne pozabimo seveda, da se naročnina na BIS, plačuje posebej v znesku 5 EUR.

wink-1.gif
. preslišal je vprašanje (slučajno mu je ušlo)... Verjetno ne bodo nič spustili za stare modele in bo ostalo še nekaj časa tako, dokler nekdo ne kupi BB in se bo celoten sistem podrl.

9900 ti pa ne spustijo zato, ker je trenutno edini BB telefon, ki dela kolikor toliko normalno hitro. Ja, telefon in maili delajo hitro tudi na ostalih, ampak fotoaparat je pa ena žalost od žalosti.


Jernej
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
a se komu dogaja, da mu na androidu pri browsanju z opero mobile napise:
Sorry, HTTP request was interrupted by the host.
Mobitelovo omrezje, HTC Sensation XL, ICS, pobrisan cache in cookiji, resetiran.. ne pomaga nic.

Browsaš kje? Če hodiš z Opero na Planet ali Moj Mobitel, te ne morejo prepoznati, ker so dohodni IP-ji Operini. Ne morejo vedeti, kdo si, zato ne morejo nuditi free browsanja po Planetu in pregleda porabe. Vsekakor je stran, ki jo želiš odpreti, vrnila tak reply.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
kjerkoli in katerakoli stran. povsem random.
saj pravim, da sem ze zrihtal..
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
a se komu dogaja, da mu na androidu pri browsanju z opero mobile napise:
Sorry, HTTP request was interrupted by the host.
Mobitelovo omrezje, HTC Sensation XL, ICS, pobrisan cache in cookiji, resetiran.. ne pomaga nic.



Browsaš kje? Če hodiš z Opero na Planet ali Moj Mobitel, te ne morejo prepoznati, ker so dohodni IP-ji Operini. Ne morejo vedeti, kdo si, zato ne morejo nuditi free browsanja po Planetu in pregleda porabe. Vsekakor je stran, ki jo želiš odpreti, vrnila tak reply.

Meni čisto normalno z opero prikaže porabo na Moj Mobitel.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.