Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kaksne dodatne zaposlene pa? Edn/ena mora tako vedno biti tam, da pokasira in izda racun tistemu, ki kupi novi telefon... Se nikoli pa, odkar placujem na mobitelovem centru, nisem videl vec kot 1 tam, ko tako nima vecino casa kaj za delat... Tako, da bos mogel en drugi razlog najt, zakaj 2x klik z misko in 15 sekund dela stane 40 centov... (kje je oni smajli za kozlanje???)
stupid-1.gif

Bravo mobitel, se dodatno nas lupite... lopovi...
uf-1.gif
folk, vi imate res čas hodit plačevat položnice na okenca???
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Od takrat, ko pride poloznica na dom, pa do roka placila je vsaj 1 teden casa. V tem casu pa grem vsaj 1x mimo "okenca". Tako da JA.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.521
1.068
113
Titograd
Citat:
Uporabnik MihaM pravi:
Dobiš nadomestni telefon če daš HTC ja na servis?

Če rečeš da bi imel nadomestni telefon, ja, sami od sebe ti ne ponudijo. Ne pričakuj pa ravno nekaj, mid ali low range telefoni, zmahani do amena
smile-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.521
1.068
113
Titograd
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kaksne dodatne zaposlene pa? Edn/ena mora tako vedno biti tam, da pokasira in izda racun tistemu, ki kupi novi telefon... Se nikoli pa, odkar placujem na mobitelovem centru, nisem videl vec kot 1 tam, ko tako nima vecino casa kaj za delat... Tako, da bos mogel en drugi razlog najt, zakaj 2x klik z misko in 15 sekund dela stane 40 centov... (kje je oni smajli za kozlanje???)
stupid-1.gif

Bravo mobitel, se dodatno nas lupite... lopovi...
uf-1.gif
folk, vi imate res čas hodit plačevat položnice na okenca???

Ja? Vsaj enkrat na teden me pot zanese mimo pošte ali banke.

Eni res ne znate delat s časom...... če ga ni 5-10 minut za plačilo položnic.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.338
2.330
113
SV SLO
Sovražim vrste in čakanje. Zadnjič sem recimo šel nekaj urejat na telekom, ker se pač prek interneta ne da in ne boš verjel pred mano ena stranka, ki je plačevala položnice celih deset minut. za sebe vsako posebej, za moža vsako posebej in potem še za froca vsako posebej in še za stacionarni telefon vsako položnico posebej, potem pa ji nikakor razložiti zakaj je račun januarja manjši kot običajno.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ne vem zakaj bi šel stat v vrsto pred okence, se ukvarjat s penzionisti v vrsti (ki imajo preveč časa in na tak način ohranjajo socialne stike), če lahko to doma v pol krajšem času naredim s kavča oziroma rešujem s trajniki.

Pa če je 5 min na mesec, ko jih raje preživim z družino kot pa v vrsti, če ni potrebno...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.385
2.416
113
Eno vprašanje, a je za pridobitev osebnega gesla res potrebno dati vlogo na Mobitel? Namreč zanima me, prijavil sem se na planet.si, ustvaril uporabnisko ime in geslo, dobil tudi SMS na telefon in zdaj sem na android instaliral aplikacijo Mobitel Monitor ampak mi vedno javi napako... sklepam da za tisti password ne velja geslo od planeta ki sem si ga ustvaril temveč rabim osebno geslo ki mi ga izda Mobitel?
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Kaj več znanega o novih obročnih odplačevanjih?
smile-1.gif


Edit: ravnokar sem videl spremembe na M@ strani.
Kaj pa tiste 12 mesečne vezave? Samo za GSM?
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.385
2.416
113
Hmm čudno, sem zdaj registriran v Moj Telekom pa mi na aplikaciji Monitor na Androidu vedno pri preverjanju vrže Failed, kaj imate vi pod Username? 386 in številka ali samo številko? Geso pa je verjetno enako kot na Moj Telekom? Lp
 

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Uporabiš samo številko, brez 386
Geslo je tisto geslo, ki si ga za številko ustvaril na moj.mobitel.si in ne tisto, ki ga imaš na moj.telekom.si
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.385
2.416
113
Čudno, povsod imam enako geslo in mi vedno piše Failed, razen če ta aplikacija Monitor ne deluje v povezavi s paketom 2013?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.385
2.416
113
Ja, monitor ne dela, sem probal dve drugi aplikaciji in delata!!!! Še eno vprašanje, na koliko časa pa Mobitel osvežuje porabo teh zakupljenih enot? Tnx
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Citat:
Uporabnik ganges pravi:
Ali je pri Penzion Plus paketu pri Mobitelu možno poslati več zahtev za zakup enot po 2 EUR? Torej, da zraven članarine rabim še 2x po 50 minut pogovorov in 1x 50 sms to samo zahtevam preko SMS. Ali je možen samo 1x nakup minut, 1x nakup SMS in 1x podatkov, ostalo pa se plača po ceniku?

lp

Nihče ne ve?
wink-1.gif


lp
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Sem bral hvala. Ampak se mislil, da bi mama trajno zakupila recimo 50 min pogovorov in 50 sms ostalo pa po potrebi. Piše pa, da lahko neomejeno krat v primeru če nimaš trajnega zakupa. V primeru trajanega zakupa pa ne vem če lahko potem še dodatno po 50 enot...

lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.385
2.416
113
Citat:
Uporabnik Cooper pravi:
Osvežuje na nekih 20 minut, pol ure. V zelo realnem času.

No ja, ponoči so me vklopili v omrežje, danes sem porabil sigurno ene 50 enot pa na moj.telekom.si še vedno kaže 2013 od 2013 razpoložljivih enot torej kot da ni bilo porabe pa je ura prek 14.00
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.