Novo pri Izimobilu

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.797
127
63
Ali ni 3 x po 600
sprasujem se.gif


Izimesec

EDIT: Sem videl da dobiš + 3x 100 enot za pol leta ob plačevanju s trajnikom
smile-1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
A je še kdo ki je šel iz Boba na IZI? Ali se mi samo zdi ali pa mi je res poraba podatkov zrasla odkar sem na IZImobil??
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Sem na win telefonu. In ugotavljam da je njegov program spremljanja porabe precej dober. Razlikuje se ca 10mb, med porabo ki jo meri Izi in porabo ki jo mero telefon. Očitno sem imel lažni občutek večje porabe.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj se zgodi na Izimobilu po preteku veljavnosti računa na katerem je še nekaj dobroimetja.
Zaradi narave dela pozimi rabim Tlelekomovo omrežje in Izimobil - Izimesec mi je najugodnejša rešitev. Ker do pozne jeseni računa ne rabim, me zanima kaj se bo z njim zgodilo. Ali bom lahko še uporabljal Izimesec, oz. račun nasploh - saj se bo verjetno že našla kakšna ugodna tarifa.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Napolniš z 25EUR pa ti drži celo leto aktivnosti. (če uporabljaš izimesec itak gre 25 EUR v 3h mesecih za "naročnino")
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Kaj se zgodi na Izimobilu po preteku veljavnosti računa na katerem je še nekaj dobroimetja.
Zaradi narave dela pozimi rabim Tlelekomovo omrežje in Izimobil - Izimesec mi je najugodnejša rešitev. Ker do pozne jeseni računa ne rabim, me zanima kaj se bo z njim zgodilo. Ali bom lahko še uporabljal Izimesec, oz. račun nasploh - saj se bo verjetno že našla kakšna ugodna tarifa.

Čisto tako eno vprašanje. Zakaj pa ostali del leta ne uporabljaš telekom omrežja?. Pač bolj enostavno plačaš nekih 20 EUR mesečno za nek mobitelov paket in uporabljaš celo leto. Ceneje kot celo leto plačevati 2 naročnini. Ali pa ta izimesec uporabljaš celo leto in mir.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Uporabljam izimobil že od samega začetka na več številkah in do sedaj glede delovanja v smislu klicev/smsjev ipd. ne opažam nikakršnih problemov. Storitve so na ravni mobitelovega omrežja oz. ker uporabljam vzporedno tudi simobil omrežje lahko rečem da imam sam s slednjim slabše izkušnje.

Tujina, prenos podatkov ipd. deluje BP.

Trajnikov nimam, ker kot rečeno imam več številk in potem nalagam tistih 25EUR naenkrat da dobim 1 leto aktivnosti, denar pa prerazporejenam med številkami glede na potrebe.
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
Trajnik in izimesc M je super. Ne rabiš skrbet za polnitev, ko si pa v tujini si pa napolneš samo s smsom pa ti potem prišteje k trajniku.