Novo pri Izimobilu

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
A je izimobil ukinil podaljševanje veljavnosti računa za 30 dni če ti nekdo naloži z drugega telefona dobroimetje?
 

ozaz

Pripravnik
5. mar 2010
131
10
18
Je imel še kdo težave z mms-i pri izimobilu? Mislim da sem preizkusil že vse opcije nastavitev, pa mi ne deluje sprejem/pošiljanje mms. Internet deluje normalno, uporabljam pa Nokio Lumia 800.
 
Nazadnje urejeno:

mat123

Pripravnik
21. jun 2009
138
0
16
Tud meni večino časa ne dela MMS, včasih se zgodi čudež in pošlje, ampak to je res redko. Nastavitve so ves čas enake in so pravilne pa tudi prenos podatkov je vključen.
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
tudi meni ne dela mms, poklical njihovo pomoč in dvakrat preverili nastavitve, ostane ti samo še, da greš osebno na miklošičevo, LJ, da njihov tehnik osebno pregleda zadevo. Bom enkrat, ko bo čas...do takrat pa shajam brez.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če imaš vse nastavitve pravilno nastavljen, probaj samo to sim kartico vtakniti v drugi telefon ga prižgi, ugasni in nato vstavi nazaj v svojega. Kolega je imel te probleme z WP telefonom, pa mu je po tem receptu uspelo. Zakaj ? Pojma nimam.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Sem imel iste probleme in enkrat slučajno ugotovil, da MMSi delajo bp, če v nastavitvah dostopne točke za IziMMS izbrišem proxy strežnik. Od takrat laufajo bp...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Sem imel iste probleme in enkrat slučajno ugotovil, da MMSi delajo bp, če v nastavitvah dostopne točke za IziMMS izbrišem proxy strežnik. Od takrat laufajo bp...
Bo treba sprobat. Lumia 925 tudi ne delajo MMS-i. Ravno tako Omnia 7.
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Verjetno sem kje spregledal, namreč ne znam si razložiti kako se obračunavajo porabljene minute in sms-i v tujini. Ali se enote “kurijo” iz mesečne kvote, ali se obračunavajo dodatno oz. ali je zato potrebno imeti zalogo denarja na računu? Imam Izimesec M.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
Citat:
Uporabnik Lucijan pravi:
Verjetno sem kje spregledal, namreč ne znam si razložiti kako se obračunavajo porabljene minute in sms-i v tujini. Ali se enote “kurijo” iz mesečne kvote, ali se obračunavajo dodatno oz. ali je zato potrebno imeti zalogo denarja na računu? Imam Izimesec M.

Citat:

Ali veljajo enote tudi pri gostovanju v tujini?

Ne, enote v izimesec paketih veljajo v domačem omrežju – za klice v vsa slovenska omrežja in za prenos podatkov v Sloveniji, SMS-e pa lahko pošiljate tudi v tujino. Ko ste v tujini se storitve zaračunavajo po ceniku za gostovanje.

vir: http://www.izimobil.si/pomoc#izimesec
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Hvala za odgovor. Torej domače okolje je prepaid, roaming pa se obračuna naknadno, na dan odtegljaja?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
Tako kot piše...Velja samo v domačem omrežju..v tujem omrežju pa se ti zaračuna po ceniku.. Pri predplačniškem če se ne motim ti trga takoj mogoče z majšim zamikom..
wink-1.gif
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Za tujino moraš met nekaj denarja na računu.

Tako so mi razložili.
Sem si pa dal narediti trajnik, ki precej olajša life. Za tujino moraš imeti nekaj denarja na računu, katerega pa polniš preko SMS-ov. Polnitve gredo v trajnik. Od prepaida se tako preleviš v postpaid uporabnika. Mi je všeč.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
Dela itaq ne !!!!

Še na Telekomu UMTS pri meni ne spravi več kot 7 MB/s.

Druga pesem je LTE