Novo pri HoT mobil

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.628
989
113
Ni neke razlike. Mogoče le cat 7+. Tega sem napisal, ker ga imam že par let in mi ne dela problemov. Verjetno so vsi B353 ok.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.628
989
113
Ja, 4G+ je poln. Itak je bolj odvisno od zasedenosti bazne centrale ob problematičnih urah kot od kvalitete signala. To lahko vedno popravljaš z zunanjimi antenami kar sam sicer nisem rabil sprobavati.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Kako, če pa vidijo modem? :D
Saj to je tisto. NE VIDIJO ga. Zato pa človek poskoči v zrak, da nočejo pomagati, ker modem vidijo, resetirati ga pa ne smejo, kar seveda ni res.Ampak na tistem ekranu mu pač piše online in to je to.

Drugače pa tile modemi delajo kar bp tudi po mesece dolgo. Jaz imam primerke, ko včasih ni mobi gigabajtov tudi nekaj dni in ko naložim, v minuti spet dela vse, tako da tudi kakšen dnevni reset ni ravno nuja. Ko se zaštrika se pač zaštrika in se rešuje z resetom same naprave.

Jernej
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
kličem še enkrat tja, pravijo da so bazne postaje zdaj ok, da je napaka na moji SIM, naj jo dam v nek telefon in preverim. Ok, prestavim kartico, in - pokaže se neka "leva" številka, torej ne tista ki je natisnjena na modemu.
Zgleda da je do zdaj sovpadalo vse kar je lahko šlo narobe, ali pa bo še kaj zraven preden zadeva zalaufa:
- nedostopnost modema je sovpadala s prenehanjem veljavnosti paketa;
- naložim denar - ne dela - problem baznih postaj;
- bazne postaje zdaj vredu, še vedno ne dela: zgleda da so počitnikarji dali v modem neko svojo SIM.
Grem iskat original SIM, pa da (spet) probam zagnat. what could possibly go wrong.
 
  • Haha
Reactions: delavec44

anjica

Zelenc'
14. mar 2024
5
1
3
Hot je zakon. Ga uporabljam že par let in enote se višajo, cene pa vedno enake. Meni je to super, imam kar tisti srednji paket in podatkov več kot dovolj. Ne zamenjam za nič Sex shop. Omrežje pa tudi vsepovsod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jastreb

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Zdravi. Na hotu imam naloženo še nekaj denarja, saj smo do sedaj to opravljali za internet. Sedaj ni več potrebe po tem in me zanima ker bodo počasi številko izklopili, ali lahko ta denar dol dobimo ali se mora porabiti.
Hvala
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Zdravi. Na hotu imam naloženo še nekaj denarja, saj smo do sedaj to opravljali za internet. Sedaj ni več potrebe po tem in me zanima ker bodo počasi številko izklopili, ali lahko ta denar dol dobimo ali se mora porabiti.
Hvala
Prijavi se v profil. Mislim, da je tam opcija za prenos preostalih sredstev.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Zdravi. Na hotu imam naloženo še nekaj denarja, saj smo do sedaj to opravljali za internet. Sedaj ni več potrebe po tem in me zanima ker bodo počasi številko izklopili, ali lahko ta denar dol dobimo ali se mora porabiti.
Hvala
Mini so na supportu rekli, da naj pošljem mail z vsemi potrebnimi podatki. V cca. 5 dneh sem imel sredstva na TRRju. Pogoj je le, da številka ni aktivna, torej da je minilo 3 mesece od zadnje polnitve.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Izgleda, da res mora miniti 3 mesece, ker sem skoraj 100%, da sem to opcijo videl v meniju na Moj Hot, sedaj, ko sem zadevo podaljšal, pa je ne morem nikakor najti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Hot giga neomejeni za ceno hot giga.
Torej “neomejen” internet za 15 eur na mesec.
Ni slabo.