Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
DPD, GLS..imajo pogodbene dostavljalce...torej joža s.p. ki fura za njih. In takim je interes, da dopoldan odfurajo in imajo potem fraj.

Ti, ne vem sicer zakaj, pa greš lepo do njih po paket, namesto da bi rekel, da ti naj drugi dan pripeljejo, ali pa vrnejo pošiljatelju.
 

Viper

Pripravnik
31. okt 2011
443
0
16
GLS je najslabši dostavljalc! Jim je parkrat že šofer pobral denar in zginil v neznano kam! haha
Jebe se jim! Se kar mimo hiše pelje in potem označi da ni bilo koga doma...bl abla
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Da ne boš mislil, da je paket tam, če greš ob napisani uri iskat
smile-1.gif
"še ni kombija"...

Ampak to je zadeva dostavljalcev, saj pošta Slovenije je isti špil. Naročim tv iz bigbanga, dostavi ob nemogoči dopoldanski uri (čeprav tam se da menda odkljukat po 15.00 uri), torej mi tv vozi cel dan po kombiju, nakar ga moram popoldne osebno prevzet. Napišem na bigbang, da je fajn artikel, da pa imam pripombo čez njihovo dostavo.

Komentar pobrišejo in mi privat utrujajo, da to ni njihov problem
smile-1.gif
da se to ne nanaša na izdelek. Delno res, vsekakor pa potrošnika zanima kako dobi v roke izdelek.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če internet dela? Najbrž dela
smile-1.gif
ampak to redko uporabljam (le wifi na telefonu), razen za google latitude, ko malo kb pobere za lokacijo in mapo.

Bom povedal kako in kaj. Bolj bom uporabljal, ko mi prenesejo številko, to bo po moje nekje do ponedeljka najbrž (3 delovne dni od oddaje vloge).

p.s. ja kaj pa manjka IEju, vse lepo dela.
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Tud jest sem postal polnopravni član BOB ekipe. Zaenkrat zadovoljen. MMS dela, net tudi, malo me edino moti, da ko me kličejo, da jim ponavadi prvič avtomatsko vrže ven (ne da ne znaka za zasedeno oz. nedosegljivo), naslednjič pa dela BP.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Verjetno bo nekaj porodnih težav, a sčasoma se bodo ujeli. Ne vem še edino kaj se je sedaj z bonusom zgodilo, najbrž še velja.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pa za uporabnike boba ni pomembno
smile-1.gif
Kaj pa nas briga za koliko drugi kličejo, imajo možnost prestopa.
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
A je tak naval, ali kaj? Ne morem sklenit naročnine ne doma, ne prek klicnega centra.
jezen.gif
Povsod napiše, da je prišlo do napake. Pa še to, da na firmo še ne moreš skleniti naročnine. Zgleda da imajo malo začetnih težav.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje je naval
smile-1.gif
čeprav jaz sem včeraj z lahkoto poklical na 080 in sem brez čakanja bil deležen razgovora.
 

Viper

Pripravnik
31. okt 2011
443
0
16
Dragi moji!
Ne delajte prenosov in naročnin.....tole gre že v launchu navzdol!
Sam ne se mi pol jokat!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Viper pravi:
Dragi moji!
Ne delajte prenosov in naročnin.....tole gre že v launchu navzdol!
Sam ne se mi pol jokat!

Če imaš več informacij, je dobro da nam poveš
smile-1.gif

Ali ni podobna storitev že nekaj let na voljo v Avstriji, tam sem že večkrat videl boba in smešne pakete.

Glede sebe lahko samo rečem, da kamorkoli grem, važno je da gre od Mobitela, ki me najbolj ropa oz. me je.

Če pa bo bob propadel, pa lahko grem k simobilu, tušu itd... Oziroma če bodo spremenili pogoje, enostransko seveda, brez mojega soglasja.

Ali?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.