Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jest pravi:
MMS ne deluje, ker nimas dobroimetja. Bonus je samo za klice in SMSe. Jaz sem probal in celo dvoim sporocilo, da ne morem poslati, ker nimam kredita in da naj napolnim racun ter poskusim ponovno... Sprejem MMSov pa deluje...

Ja, saj piše, ko pogledaš stanje da je samo za klice in SMS. Bom počakal, da mi naročnino vklopijo, pol bo vse.

Vidim pa, da ko se pokličem iz mobitela piše "pogojno posredovanje" pri Mobitelovem aparatu
smile-1.gif
(na samsungu seveda).

Pa kolega iz Simobila me normalno pokliče, ženska (tudi Simobil) pa ne, ji piše omrežje zasedeno.
Mogoče je razlog Martinovanje pa se kličejo iz kakšnih jarkov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SynTax64 pravi:
Ne vem če je že bilo napisano vendar bi potreboval nastavitve za uporabo interneta, ali uporabim nastavitve od si.mobila?
Kako je z tistimi 100 minutami/SMSi preden jih izkoristiš aktiviraš pa že naročniško razmerje?
Kje lahko pogledam svojo porabo se pravi stanje pogovorov ter podatkovnih storitev?

Nastavitve ti pošljejo po SMSu.
http://www.bob.si/pomoc/internet-in-elektronska-posta
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
V & O >> bob predplacniski paket >> Preverjanje stanja na bob racunu

kje lahko preverim stanje na svojem bob računu?

če želiš preveriti stanje na svojem bob računu, vtipkaj *668# in pritisni tipko za klicanje. lahko pa pokličeš brezplačno 080 680 680.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
STANJE 4545 oziroma *668#
Pa to piše kje na www.bob.si? Njihov iskalnik ne najde, niti google.

Sicer je na iziMobil podobno, takih osnovnih stvari ne piše nekje na jasnem mestu.

Jaz sem takoj našel.
Kliknil na Pomoč in bob račun, s prve...

bob račun






bob račun je na voljo v tiskani obliki

trenutno boš račun prejemal le v tiskani obliki.

za preverjane stanja na računu pošlješ SMS s ključno besedo STANJE na 4545.
 

Viper

Pripravnik
31. okt 2011
443
0
16
kak je Snecer gmajtn, ko en otrok ko dobi prvi avtomobilček v roke.....on je pa med prvimi pri bobeku!!! jejejejej
 

SynTax64

Pripravnik
6. jan 2009
74
0
6
Kaj pa je potem s tistimi 100 enotami ki jih dobis pri aktivaciji paketa, potem ko aktiviras narocniski paket? Se ti prenesejo na narocniski paket? Ker kolikor vidim je zacetno stanje veljavno tako dolgo dokler ne aktiviras narocniskega razmerja, se motim?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kak je Viper tecen z neumesnimi komentarji...
bonk.gif


FAQ na www.bob.si pravi takole

kaj se zgodi z začetnim bonusom (100 minut pogovorov ali sporočil sms), ko aktiviram naročniški paket? morebitni preostanek začetnega bonusa (100 minut pogovorov ali sporočil sms v sloveniji) se upošteva kot popust pri naslednjem računu. primer: če ti je od začetnega bonusa preostalo 50 enot (minut pogovorov ali sporočil sms) se to pomnoži s ceno klica/sporočila sms po veljavnem ceniku bob. vrednost se upošteva kot popust na računu.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik SynTax64 pravi:
se pravi da imamo vsi ki nismo porabili nobenih minut cele 4 eur popusta na racunu.

Saj je logicno ane? Pac 100 enot lahko porabis za pogovore ali SMSe. Zdaj ali je to kot 4 € popusta pri racunu ali tako, da telefoniras 100 minut je cisto vseeno... Ali?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Bobek je doma, sem hotel narediti prijavo za naročnino in pri polju za priimek mi ne pusti vnesti presledka, ne priznava oseb z dvema priimkoma... Bom jutri klical na brezplačno številko, pa naj oni vtipkujejo podatke po nareku.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Nisi po kalupu! Izstopaš! Joj prejoj!
tongue-1.gif



To še ni nič, večina obrazcev ne dopušča treh vrstic za naslov.
Če vtipkaš, sicer še lahko stisneš nekam, če pa gre za dropdown menije, pa dobiš petkrat isto ulico ali pa v pri hišni številki desetkrat isto številko. Zdaj pa ugani, katera je prava. Primer: amis.net , gumb "Kateri paket lahko dobim?" (sicer po novem ne prikazuje večkrat iste številke, ampak še vedno ne veš, katero naselje se misli.
No, dovolj off-topica...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tu bi edino omeni, da ne naročati preko spleta, ker je paket na voljo skor na vsaki pumpi itd...

Dostavljalci pa vemo, da so carji, ki vročajo dopoldne, tako da te spletni nakup stane več kot če greš do prve Petrolove pumpe, Pošte itd.. saj moraš potem dostavljalce loviti po skladiščih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Ne rabiš. Vsi dostavljalci tipa "door 2 door" morajo dostaviti na dom, brezplačno.

Edino preko pošte slovenije je tako, da te potem čaka na pošti, ponovno dostava se pa računa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi pri GLS je tako
smile-1.gif
dvig osebno po 15. uri, al pa se dogovoriš po telefonu in sploh ne prinesejo, hehe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni so fenomen tile dostavljalci.
Dostavljajo dopoldne, ko je folk večinoma zaseden, na delu, to dobro vejo oz. domnevajo pa kar trošijo bencin in čas, da se fijakajo in pišejo listke ter vzstavljajo v nabiralnik.
Saj ti drugi dan tudi dopoldne dostavlja, ne jebe sistema, glavno da on oddela šiht, ne pa da dejansko dostavi.
Potem pa moraš po robo osebno na lager.

Tu pa tam kakšen prej pokliče pa se zmeniš, DPD npr. me je zadnjič klical al je bil DHL, ne vem točno.

V čem je pol sploh poanta teh dostavljalcev...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.