Novo pri bobu V.

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.030
3.921
113
Če paseš noter, go for It.

Ampak pazi na 25. Mesec po sklenitvi, ker boš plačal za 2 leti nazaj.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Re:do ti je pa dal 9 ali 10 mesecev zastonj neomejeno pa se brez vezave. Ce si koga povabil pa se vec, sam sem jih dosti "prestavil" z mojim povabilom, tako da sploh ne vem vec kdaj sem nazadnje placal.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Ocitno se. Par mojih zadnjih "placil" od lani.

Ko pa potece pa verjetno spet nazaj na bob oz. nekam, kjer ni vezave. Upam, da bo kaksna akcija. Sem bil kar precej let nazaj na telemachu in so v roku dveh let tako dvignili, da bi bilo ceneje biti na bobu (startal z eno leto zastonj + eno leto 12€, koncal pa na 18+€). Pa da problemov s signalom v centru Mb sploh ne omenjam (v Europarku npr. neuporaben za mobilno brskanje), periferija pa je bila itak polom.
1000002650.jpg
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Ja si pač zamudil en mesec reklam na TV, jumbotih,..., eni nismo.
Marca sem vzel a1 za 50% off za dve leti brez vezave, aprila telemach za 1€. Ampak to nima veze, to so bile enkratne akcije ki jih verjetno zelo dolgo ne bo vec.

Pametovat o tem kako je bob brezveze in predrag, ker si nekoc v preteklosti dobil boljso ceno drugje, je enako kot zasmehovat soferje, ki tankajo gorivo po evro in pol. Ker ti si ga pred stirimi leti tankal za evro kar na domacem petrolu.

Tale -40% za dve letu je pomojem best buy trenutno, za povprecnega uporabnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in Zgaga