Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

tafrishnzelen

Pripravnik
4. sep 2007
260
0
16
ja seveda...tako kot pri elektro računu, kajne?
priden.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
imel bom 0,01 račun.....in se mi zdi bedarija dati 0,35 centov za plačilo le-tega, se da to kako urediti / prenesti v naslednji mesec? :p
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
sam imam tudi na eni izmed naročnin majhen znesek.. Nakažem pač 10€ in imam mir za par mesecev ( preplačilo ). Lepo vsakič na položnici vidim, koliko je še ostalo preplačila
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za 0,01 ti ne bodo težili, naslednjič zraven prištej pa je ali preplačaj.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.962
113
najrajš na babi
Če bi celo familjo odpeljal k bobu, je možen skupni račun? Je možen samo e račun ali vseeno pošiljajo tiste kuverte vsak mesec?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.962
113
najrajš na babi
Predvidevam da je samo e račun možen in da ne pošiljajo še tiskanega računa vsak mesec. Že tak al tak mam vsak dan poln nabiralnik tistega papirja, da ne vem več kam bi ga dajal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tiskalni ali e račun, kakor se odločiš. Lahko daš isti email, pa bo to to, če bo sistem sprejl.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
E-račun je mail brez papirja v kaslcu. Razen ob izrednih pojavih; pogodbe, odklopi, ponovni priklopi in taka navlaka, tako sem slišal.
Jaz nisem dobil fizičnega papirja v nabiralnik od pamtiveka.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sicer pa imaš vse račune tudi v mojbob ,kjer jih lahko plačaš...
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
ksz

Se obeta kaj novega pri bobu, mogoče kaj v smeri bigboba v bližnji prihodnosti?
 

V0RT3X

Zelenc'
7. nov 2011
22
1
3
Kupil sem bob, vstavil, poklical na 080 680 680, naredil račun in že izpolnil zahtevek za prenos številke in prekinitev pri Simobilu. Dobil sem SMS da bo številka prenešena jutri, stiskal sem tudi izpolnjen obrazec ki ga bom poslal. Nato sem hotel skleniti še minibob+1GB ampak ne gre ko izberem prenos številke ker zahtevek že poteka. Če s tem počakam do jutri ko bo opravljen prenos lahko ponovno začnem postopek in vpišem staro številko na prvi strani?
 

erazem12

Pripravnik
15. feb 2008
167
0
16
Me ze dolgo ni bilo na forumu, pa ne vem, ce je ze kdo omenjal: ali deluje Blackberry (OS 7) na bobu? Drugo vprasanje pa je: kako lahko po e-poti uredim prenos stevilke, brez da bi moral biti fizicno dosegljiv za podpis pogodbe?
Paket bi ze kupil fizicno enkrat na poti skozi Sovenijo, ampak me zanima, ce se da poslati po e-poti nazaj. (tudi digitalni podpis pride v postev).
Hvala vnaprej in lp, alterjevkam/cem
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.