Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Danes dobil SMS:

Pozdravljeni! Pri pregledu poslovnih knjig smo ugotovili, da imate neporavnane obveznosti:
racun XXXXX znesek 0,01 EUR datum zapadlosti 15.11.2013. Prosimo, da v izogib izklopu obveznosti
poravnate v 15 dneh. Vas bob

Enkrat sem dobil račun za 1 cent in ga nisem plačal (ironično je provizija plačila 35x dražja od računa samega). Če prav razumem, bo do izklopa res prišlo zaradi tega centa, v kolikor ga ne plačam v naslednjih dneh?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V mb sem in se normalno klicemo, keri predel? Mogoce kaj posodabljajo bazno, na drugi bo delali
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ko pa uni za 1 cent več zaracunajo, pa jih ti ne moreš izklopit
evil.gif

Probi prek moj.bob poravnat s kartico al jim pa pošlji sms da bo drugic 1 cent plačan, ob novi položnici
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla, verjetno je šlo za sistemske sms-je opomine,.. cent prištej k naslednji položnici pa bo,..
lahko pa mi daš številko na ZS da preverim kako to da je bil poslan sms za tak znesek,..predvidevam da je razlog v tem, ker je oprt cel račun
evil.gif

b
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
evo dons podpisal pogodbo, a če aktviram že danes, bom dosegljiv na stari simobilovi? dal sem ohranitev telefonske.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
če si danes podpisal potem bodo morajo papirji najprej priti do operaterja, potem boš dobil datum prenosa in nato boš govoril s staro številko,.. do takrat pa ne,..
b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
na zadnji strani je povzetek in preverjanje bonitete stranke,.. imaš pogodbo ali pa je nimaš,..
razen če si mislil potrditveno kodo,..
b
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
da potrditvena koda to.

ko bo prenos številke urejen dobim obvestilo kakšno?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Dobiš obvestilo, da bo prenos narejen in kdaj, pa potem, da je bil narejen, via SMS.
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
Evo, pretežno vas samo "berem", ampak mislim, da je na mestu, da pohvalim BOB-a !
Imam dve telefonski številki na BOB-u , obe osnovna naročnina. Sinu sem nabavil iPhone 5 in sem rabil NANO SIM. v soboto sem poslal mail s prošnjo za novo kartico, malo prej pa me sin že kliče, da sem dobil priporočeno pismo... :)

Skratka, Borovnica, pohvali vse, ki se trudite :)
Aja, še vprašanje zate: ko bom danes popoldan vstavil kartico v aparat, kako je z aktivacijo? Kdaj postane nova SIM aktivna? Saj verjetno je v pismu kaj napisano, ampak me že zdaj "firbec" matra :)

Lp, Tomaž
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.