Novi mali avto do 15k

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Zakaj nujno rabiš zadaj električna stekla? So to kakšni predsodki/psihične bolečine še iz časa Golfa, ko so lastniki ostalih vozil, podjeb… lastnike Golfa, ker drugega ni bilo? Sedaj imajo namreč vsa vozila klimo in bosanske klime ne rabiš več. Jaz zadnja stekla dol dam samo ko čistim avto. To je pa to.
Ta generacija Yarisa je meeeh avto, tipična Toyota, ki je ne bi nikoli imel z ICE motorjem. Ko daš v kalkulacijo hibrida, se pa vse spremeni. In dejansko, če hočeš hibrida, je to edina možnost. Tisti mild hibridi so bolj smeh.
Zgleda da maš dobr otroke naučene, da ti kurbl za zadnja okna pustijo pri miru. Pri meni je še vedno pogoj zadnja okna na tipko.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Tam po 4. letu pa to res ni več problem, no morda potem to spet pride ko je najstnik s svojo glavo... :D
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.206
113
Če ji je všeč Yaris in ga bo ona vozila, naj bo pač Yaris. Eni si prav otežujete življenje...
Najbolj pameten komentar. :)
Zgleda da maš dobr otroke naučene, da ti kurbl za zadnja okna pustijo pri miru. Pri meni je še vedno pogoj zadnja okna na tipko.
Kaj imaš za naučit? To se pusti pri miru, pika. Niti enkrat nisem imel težav s tem pri frocih. A električna stekla zadaj tudi zaklepate? Jaz jih nikoli, pa sta 1x nekaj klikala. Sem se ustavil, lepo razložil, da se to ne dela in je bilo konec. Frocom je treba meje postavljat, ne pa jih ujčkat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe, gimi in Hanzi

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Najbolj pameten komentar. :)

Kaj imaš za naučit? To se pusti pri miru, pika. Niti enkrat nisem imel težav s tem pri frocih. A električna stekla zadaj tudi zaklepate? Jaz jih nikoli, pa sta 1x nekaj klikala. Sem se ustavil, lepo razložil, da se to ne dela in je bilo konec. Frocom je treba meje postavljat, ne pa jih ujčkat.
Kurbl sta oba premikala. To je bilo ene deset let nazaj ali več. Tipke pa res nisem zaklepal nikol. Prov pogledat sem šel v avta kje je ta tipka. Očitno napačno vzgajam otroke.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.357
5.867
113
pri taščici
Pol sta po tvoja se iz"kremenckove" dobe smoukar.
Pri nas kurbla nista vrtela pogosto, tipko sta pa nekaj casa obozevala. Dokler.....
En avto je na kurbel, drug na tipko ;)
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Do 2013 ali tam nekje sem imel kot drugi avto r19. Ta imela na roke zadnja stekla. Največkrat sta s nogo premaknila ročko. Je pa imela že klimo. Prednost na tipke sem jaz videl pri družinskem avtu, ker če je ramali pri 19-ki pruknil ročko, sem mogel ustavit. Res ni bilo to pogosto sam brazveze. Če je jima slabo ratal, je lažje pritisnit na gumb in mal zraka spustit not. Nevem lohk sem pa jaz mal čuden, ker mi je to ena od prioritet v avtu. Kot avtomatska klima.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nevem lohk sem pa jaz mal čuden, ker mi je to ena od prioritet v avtu. Kot avtomatska klima.

Morda sva res, meni je avtomatska klima ter električni pomik vseh stekel del osnovne opreme. Ampak vidim v tej (in v sosednjih temah), da folk še kar fura avte z polavtomatskimi klimami in kurblih na zadnjih šipah... Weird
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.357
5.867
113
pri taščici
Morda sva res, meni je avtomatska klima ter električni pomik vseh stekel del osnovne opreme. Ampak vidim v tej (in v sosednjih temah), da folk še kar fura avte z polavtomatskimi klimami in kurblih na zadnjih šipah... Weird
Jah, polnoletni so nasi avti. Se ne ukvarjamo z dojencki ;)
Namig; skrbimo za okolje in vzdrzujemo stara jajca da so vozna in bolj ali manj brezhibna.
Je pa res da s tem bistveno.manj pripomoremo k gospodarski rasti.
En je na kurbel zadaj in rocna klima, drugi ima tipke in avtomatsko. En je polnoleten, drugi bo kmalu. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in sad

disc

Majstr
4. feb 2011
2.349
458
83
Zakaj nujno rabiš zadaj električna stekla? So to kakšni predsodki/psihične bolečine še iz časa Golfa, ko so lastniki ostalih vozil, podjeb… lastnike Golfa, ker drugega ni bilo? Sedaj imajo namreč vsa vozila klimo in bosanske klime ne rabiš več. Jaz zadnja stekla dol dam samo ko čistim avto. To je pa to.
Ta generacija Yarisa je meeeh avto, tipična Toyota, ki je ne bi nikoli imel z ICE motorjem. Ko daš v kalkulacijo hibrida, se pa vse spremeni. In dejansko, če hočeš hibrida, je to edina možnost. Tisti mild hibridi so bolj smeh.
Jaz imam rad, da če/ko menjam avto da grem na stopničko višje, ne pa da sem na istem ali še slabšem. Zato tudi raje vidim, da ima kak kos opreme več, če se le da.
Sicer, je že res, kar je Jabe napisala, da bo ona vozila avto. Sam okej, bi ji rad malce razširil obzorje oz pomagal pri nakupu :)