Nov trend - dosegljiv na dopustu

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.045
446
83
Je to samo v naši firmi ali je se povsod razpaslo?

Vsak 2-3 klic v jiliju in avgustu Dober dan, ali vas motim na dopustu? WTF, na dopustu me sploh dobil ne boš...

Šef, ki je še pred kakimi 2 leti jasno vsem dal vedet, da gre na dopust, da svoj telefon izklopi in za res nujne stvari ima par ljudi številko od njegove žene. Letos že odgovoraja na emaile...

Drugi isto, bil nekaj glasen, da ko pride domov, da služben telefon v predal. Zadnji dopust odgovarja na emaile, dosegljiv na telefon...

Se zgodi neka frka en petek, direktor nori po firmi, pokličte ljudi na dopust, če je kater dovolj blizu, da gre lahko na teren... :eek: :bonk:

Jaz dam vse na off, blokiram vse živo... Je res, res minimalna šansa , da me kdo dobi. Če firma ne more 2 tedna brez mene, potem mislim, da se mormo dol vs€st :fredi:

 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.087
2.258
113
Je to samo v naši firmi ali je se povsod razpaslo?

Vsak 2-3 klic v jiliju in avgustu Dober dan, ali vas motim na dopustu? WTF, na dopustu me sploh dobil ne boš...

Šef, ki je še pred kakimi 2 leti jasno vsem dal vedet, da gre na dopust, da svoj telefon izklopi in za res nujne stvari ima par ljudi številko od njegove žene. Letos že odgovoraja na emaile...

Drugi isto, bil nekaj glasen, da ko pride domov, da služben telefon v predal. Zadnji dopust odgovarja na emaile, dosegljiv na telefon...

Se zgodi neka frka en petek, direktor nori po firmi, pokličte ljudi na dopust, če je kater dovolj blizu, da gre lahko na teren... :eek: :bonk:

Jaz dam vse na off, blokiram vse živo... Je res, res minimalna šansa , da me kdo dobi. Če firma ne more 2 tedna brez mene, potem mislim, da se mormo dol vs€st :fredi:

€ pomagajo, da se lažje odločiš ali boš dosegljiv.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ted

mistique

Guru
16. jun 2009
13.526
1.311
113
Emona / Carnium
Zaprite firmo. Zaprite vse firme. Dopust != €€€

Sicer pa "a vas motim...na dopustu?" je samo nadgradnja najbolj butastega uvoda v pogovor "a vas motim?" in ima največ veze s klicateljevim stanjem...VALDA DA MOTIŠ!!!! tu.tu.tu.tu...

Orwell se smeji v grobu :valjamse:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.619
5.604
113
Stisnite zobe do 24. Oktobra :D