Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Menjal zaslon v garanciji zaradi tovarniške napake, ko sem ga dobil nazaj, je bilo tudi steklo novo, tako da je očitno v enem kosu. Možno pa da se da samo steklo zamenjati, če ne rabiš menjat zaslona.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik AJVAR pravi:
A je kdo že menjal ekran? Se da samo steklo ali je potrebno nujno skupaj z lcd-jem? Na teleray-u je popravilo cca 160€.

lp

LCD+steklo je skupaj v enem kosu, posamezno se ne da zamenjati, ker je lepljeno na nek poseben način.

105€ s poštnino v Slovenijo. ebay, najbrž se najde tudi ceneje.
 
Nazadnje urejeno:

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ce prav gledam, je 920 z vezavo 12 mesecev 252e, 925 pa 324e. Verjetno pri 920 dobis vec za denar, ampak jaz bi dal teh 70e zravn. Razlike so bile ze veckrat opisane (nekoliko boljsi foto, nekaj tanjsi,..)
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
ksz

Je 920 za cca 200 EUR (Mobitel) še vedno best buy, kar se tiče WP?

Če to sprašuješ zate, je 920 edina izbira, ostale ne bodo tako dolgo zdržale
evil.gif


Šalo na stran, tudi drugače je po mojem 920 boljši nakup od 925. Za tistih 70 evrov več dobiš sicer lažji telefon z AMOLED zaslonom namesto IPS LCD, ampak ima pol manj spomina, v vsem ostalem je pa praktično enak.
 

AJVAR

Pripravnik
11. okt 2007
351
0
16
Obišči stran
Evo ekran zamenjan, potrebno je oboje drugače ne gre... Cena 156€ z vključenim hitrim popravilom (15€). Zanima me kateri ovitek je najboljši za 920ko? Silikon? Kaj priporočate?

lp
 

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Baterija je pri L920 za en jajc.. Ne zdrži 12 ur če imaš vklopljene vse funkcije, wifi, 3g omrežje, gps itd.. Telefon moram polnit vsak večer, večkrat pa tudi še čez dan, da me ne preseneti sporočilo o prazni bateriji...

zanimivo, meni je naprimer danes oz od včeraj zvečer do sedaj v 24. urah požrlo 40 % baterije, sem nonstop na LTE omrežju, vključeno wifi,gps, podatkovna povezava. Je bilo nekaj klicev, dosti neta, nekaj uporabe kamere (video). Verjetno res drži, kar je napisal kreden1 glede signala. Na drugi lokaciji v službi je poraba ene dvakrat večja s tem, da sem na 3g omrežju.

Sem pa malo spremljal čas polnenja in imam povprečje zadnjih pet, šest rund cca 2 ure 12-15 min. Polnim z original polnilcem.

BTW, pozna kdo kakšen dober, preizkušen player za predvajanje flac datotek ?
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
ksz

Lastniki Lumij 920 s programsko verzijo za Slovenijo (pa tudi nekaj drugih evropskih držav), Lumia Black vas čaka v nastavitvah pod posodobitvami
wink-1.gif
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Z novo posodobitvijo prejmemo:
Update_3_Changes.PNG


IN za telefone LUMIA:
Lumia Black


- Glance zaslon (ali slovenski prevod "ošvrk")

- nove barve za nočni način, obvestila tudi na tem zaslonu, pedometer, dodatne informacije za koledar in uro

- podpora za RAW format slik

- novi algoritmi za fotografiranje, zmanjšanje šuma in izboljšava barv

- Bluetooth 4.0 LE (Low Energy)



Nove aplikacije:

- Nokia Camera, ki je sicer samo za 920+ bo izboljšana in združena s Smart Shoot aplikacijo

- Nokia Storyteller na voljo za vse telefone

- Nokia Beamer tudi na voljo za vse telefone.
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Ošvrk, camero,... sem imel že pred lumio black??

Tudi beamer sem imel že pred posodobitvijo.
Torej praktično nič kaj dosti novega
 
Nazadnje urejeno:

SpaceMonkey

Pripravnik
11. avg 2007
761
3
18
Tudi jaz imam Nokia cam že od prej, ošvrk ne uporabljam. Kar sem na hitro opazil in je mi pride prav je obračanje zaslona, nov način zapiranja programov, način vožnje, story teller (ali je bilo to že prej ?)., brisanje začasnih datotek, .... Se pa posodobitev vleče v tri krasne, tako po občutku je vse skupaj trajalo ene 3/4 ure.