NLB pay

22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Kako ste kaj zadovoljni z aplikacijo?
Sam sem polovično, enkrat deluje bp drugič pa se nikakor noče povezati s terminalom, pa ni pomembno pri katerem trgovcu opravljam nakup.
Tako da bodo morali še izpiliti zadevo, preden jo bodo dali v množični obtok.:oops:
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Kako ste kaj zadovoljni z aplikacijo?
Sam sem polovično, enkrat deluje bp drugič pa se nikakor noče povezati s terminalom, pa ni pomembno pri katerem trgovcu opravljam nakup.
Tako da bodo morali še izpiliti zadevo, preden jo bodo dali v množični obtok.:oops:
Meni deluje BP na Nexus 5X. Pravilno nasloniš telefon, da ti zazna NFC čip?

Prej bi rekel, da z aplikacijo ni nič narobe, ampak v zaznavanju NFC čipa. Verjetno bi imel isto težavo z Google Payom.

Če ti ne zazna čipa telefon počasi premikaj gor ali dol po terminalu.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Nekaj dni sem imel težave v Hoferju, sedaj pa tudi tam b.p. Sem pa poskusil dvigniti keš na bankomatu, postopek je bil speljan do izplačila, tam si je pa bankomat premislil in napisal, da ne more končati operacije. Delam pa cel čas z Maestro kartico.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Zdravo,

Smem vprasati kako je uspelo dati slo kartico na iOS?
S slo kartico direktno ne gre. Obstaja pa aplikacija Boon, ki ti naredi virtualno kartico in podpira apple pay. Boon še ni na voljo v Slo, lahko pa si instaliraš aplikacijo iz italjanskega, francoskega, ali UK appstorea. Prporočljiv je italjanski, ali francoski, ker imaš stanje v €. Za konverzijo v drugo valuto ti zaračunajo provizijo. Plačevanje potem deluje povsod, kjer imajo nfc pos terminale.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zdravo,

Smem vprasati kako je uspelo dati slo kartico na iOS?

Me je ze dune prehitel z odgovorom ... :) ...

S slo kartico direktno ne gre. Obstaja pa aplikacija Boon, ki ti naredi virtualno kartico in podpira apple pay. Boon še ni na voljo v Slo, lahko pa si instaliraš aplikacijo iz italjanskega, francoskega, ali UK appstorea. Prporočljiv je italjanski, ali francoski, ker imaš stanje v €. Za konverzijo v drugo valuto ti zaračunajo provizijo. Plačevanje potem deluje povsod, kjer imajo nfc pos terminale.

Ja... tudi tukaj je kolega pisal, da je imel nekaj tezav s pozicioniranjem NFCja ... >> http://tehnozvezdje.si/prvi-placujete-s-telefonom-je-to-nekaj-novega/
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Zdaj so pa že omogočili aplikacijo za širšo uporabo klik
Btw kako pa vi plačujete s telefonom, kar tako da ga direktno prislonite ob POS ali pa najprej odprete aplikacijo in šele nato prislonite?
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Kolikor imam informacije je težava izključno na strani Appla. Če sem malo sarkastičen, verjetno niti ne vedo, kje je Slovenija. Jaz ravno zaradi tega resno razmišljam, da grem iz iPhone 8 Plus na Huawai P20 Pro. Drugo je pa CarPlay... Bi imel raje Google maps, kot pa Apple maps...