NLB pay

22. jul 2007
12.691
1.257
113
123
Kakšne izkušnje imate pa na bankomatih(NFC)z dvigovanjem denarja?
Meni recimo danes ni uspelo dvigniti denarja in mi je po normalnem postopku s PIN kodo vnosom, ter izbranim željenim zneskom, bankomat vrni takšno sporočilo; "storitve ni mogoče opraviti":mad:
Ja in seveda imam dovolj denarja gor, da ne bo kdo mislil;)

P.S. btw izvedel na nlb info , da storitev zaenkrat še ne omogočajo, no tako da veste
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pa je sploh omogoceno dvigovanje denarja preko storitve NLB Pay? Ker recimo za placilo,poloznic ni dovolj, da se uproabi brezsticna kartica... za to je potrebno kartico se vedno vtakniti v rezo in se avtenticirati s PIN kodo... Mozno je, da dvigovanje denarja z mobilnikom sploh ni mozno... Sem sicer na hitro prebrskal spletno stran NLB, pa te informacije nisem nasel... Edino kar je, je to, da pise, da z NLB Pay lahko placujemo preko brezsticnih POS terminalov...

EDIT: sem videl, da si na koncu to dopisal, da ni mozno ;)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Kakšne izkušnje imate pa na bankomatih(NFC)z dvigovanjem denarja?
Meni recimo danes ni uspelo dvigniti denarja in mi je po normalnem postopku s PIN kodo vnosom, ter izbranim željenim zneskom, bankomat vrni takšno sporočilo; "storitve ni mogoče opraviti":mad:
Ja in seveda imam dovolj denarja gor, da ne bo kdo mislil;)

P.S. btw izvedel na nlb info , da storitev zaenkrat še ne omogočajo, no tako da veste

Nekaj sporočil nazaj sem opisal enako izkušnjo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ali si kaj izvedel majaron?

Jaz moram čakati do ponedeljka ko bo nlbpay support v službi...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Joj me frustrira to.Večkrat že izbrisal in ponovno namestil. NFC laufa, vse je stock oreo, izbrisal tudi že cache in drugo...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
SMS si dobil? Vtipkaš davčno in pan, se pravi ne št. trr, ampak na hrbtni strani št. kartice/PAN. Prenos podatkov?
Drugače pa malo čudno za enkrat zgleda, fotko na S6 dal dol, pa tud sms-a ni dobil, da bi si do konca uredil.
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Meni od Maestra PAN ni prijelo in ni bilo SMS-a. Potem sem poizkusil z MasterCard pa je bil SMS v sekundi dvajset na telefonu.
Kasneje sem brez problema dodal še Maestro.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Jaz nisem dobil nobenga SMSa ker mi sploh ne odpre APPa. Zaženem in se po eni sekundi, še preden se karkoli odpre, pojavi okno da je moral biti app zaustavljen.
 

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.784
456
83
Meni tudi na Maestro ne prime, pride do vnosa pan št. in davčne povratnega potrdila pa ni.