Nintendo Wii

ury

Pripravnik
20. apr 2010
167
19
18
fantje jaz sem pa svojega wii-ja po enih 3 letih bricknil:) seveda sem naredil banner brick ,kjer je wii še napol živ, a če bi bil pameten in naložil go bootmii ali preloader bi zadevo rešil tako pa tega nisem imel (prej nisem vedel da je to pametno imeti gor) Tako da sem sedaj naročil novo plato za wii-ja kjer bom malo prešraubal... nevem pa točno kako sem lahko naredil banner brick ker je bila igra PAL (oz je tako pisalo, verjetno pa ni bila) in to je to... sem pa imel softmodanega in do danes v teh letih ni bilo nobenih težav s predvajanjem iger.

Igre so mi delale iz 250gb diska, WBFS maneger + cloader sem uporabljal za to
 
Nazadnje urejeno:

ury

Pripravnik
20. apr 2010
167
19
18
živjo,

na tole stran sem tudi že naletel, vendar tukaj rabiš nek mod chip - nisem sicer vse bral ampak se mi zdi zadeva dokaj zakomplicirana (draga)... Sem na ebayu zvrtal eno PAL ploščo iz UK za 20€ tako da upam da bom s tem popravil situacijo potem bom pa obvezno gor vrgel najprej bootmii oz preloader... mi morda lahko kdo svetuje kateri je boljši (če sploh)? Kakor vem se s pritiskom oz držanjem na reset tipko ko prižigaš wii dobiš tisti meni s katerim lahko homebrew programe laufaš?
 
Nazadnje urejeno:

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Zdravo,

imam kratko vprašanje: ali se izboljša kvaliteta slike, če povežem TV z WII-jem preko HDMI adapterja (sedaj imam povezano preko priključka SCART) ?

Hvala za odgovor.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Mogoče se bo zadeva malo izboljšala, ker Wii že sam po sebi ne daje več kot 480p od sebe se mi zdi, tako da nekih čudežev ni za pričakovati.
 

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Zdravo.
Naredil sem soft mode, s pomočjo WBFS managerja sem kopiral igre na USB ključ, ampak teh iger v meniju ne najdem...
Hvala za kakršen koli nasvet.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Kot je rekel moj predhodnik, iger iz diska v Wii meniju ne boš videl ampak potrebuješe še loader. Jaz sem uporabljal tega v zgornjem posnetku, USB Loader Ex in je zadeva delala brez problema.
 

Hunter

Pripravnik
6. dec 2007
55
0
6
Koroška
Hvala za odgovore.
Kot vse kaže, sem naredil par napak pri inštaliranju ( najprej mi je manjkal ta loader, ... sedaj sem ga naložil, ampak vseeno naredim nekaj narobe: zanima me, ali moram ta loader shraniti na SD kartici pod posebno mapo oz. ali ga moram prekopirati v app od programa Homebrew ?
LP
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
To ti pa več ne znam povedati, mislim da je bil exloader v homebrew kanalu, šel si v homebrew in od tam pognal exloader, ki ti je potem pokazal igre na disku in si zagnal igro. Ima pa tudi veliko nastavitev, sploh kar se regije tiče, če je recimo kakšna igra črno bela, se to reši z nastavitvijo regije in je potem tako kot mora biti.
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Si kdo lasti WII U? Kake izkušnje?

Je morda kje ceneje, kot bo ta teden v Mullerju premium pack z MK8 za 289€?
 

L1nK

Pripravnik
9. avg 2014
261
1
16
jaz sem navdušen Wii U lastnik in dolgoleten ljubitelj Nintendovih iger, po mojem sta PC in Wii U trenutno najboljši izbiri za zagretega igralca. si ga nabavil? wii u sicer ima nekaj temnih plati kot so slaba oz. skoraj nikakršna 3rd party podpora, ampak če veš, kaj želiš, potem je to izjemna platforma, lani in letos pa bo izšla mirijada top iger, nov star fox, nova zelda, mario maker, yoshi's wooly world itd itd. nima pa konzola multimedijske podpore in je strojno precej šibka za ta čas. vendar pa čarobne igre iz nintendovih studijev te pomanjkljivosti po mojem mnenju odpihnejo v ozadje. suma sumarum: če rad igraš in imaš rad spolirane, luštne, napredne in inovativne igre, potem je Wii U pravi.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
kolk daš?
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Kaj pa vem. Odvisno kaj je vse zraven od dodatkov?
smile-1.gif

Uf ka pa vem, en navaden pa en motion plus controler, en ali dva old school controlerja (AB) , 2 nunchucka, ena "puška" en kup iger na DVDjih.