Nexus 6P in 5X

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
Saj pri lanskem iPhonu je bila ista štorija. Pa to nekako ni ustavilo oz. zmanjšalo prodaje...
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Res je, ampak iPhone se ni dobesedno zlomil na pol...ali se je?
smile-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
To menda ne, ampak telefon si s tem praktično uničil. Končni efekt je torej enak.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ta kretenizem z zvijanjem je točno to, kretenizem. En [cenzura] prime telefon v roke in ga z neizmerjeno količino sile zvije. Ja, jaz pomoje tudi katerikoli telefon takole zlomim, še kakšno staro mobi regljo.

Fak kakšna bedarija.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Problem je samo v ohišju, katerega so pri Huawei slabo sestavili oz. so naredili zadevo na pol. Je kao "premium", samo narejeno je na pol. Lepo pove v videu, kje je problem in če bi tisto odpravili ne bi bilo telefonu nič, ampak vprašanje če bodo.
Pa menda je telefon najbolj uničen kos opreme na svetu. Največ se jih uniči (pade potleh, se usedeš na telefon, ga pohodiš/povoziš, itd itd)....
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ja ja, sem slišal, dovetail joint, blablabla. Nikjer ne piše s koliko sile je upognil ta telefon. Pa lahko naklada o jointih kolikor hoče. Brezvezni testi. In to pravim tako za upogibanje ajfonov kot nexusov.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.334
2.316
113
SV SLO
Pravi, da je problem v "napačni" razporeditvi baterije in matične plošče. In ni se ravno matral, da je prelomil Nexus 6P. Sicer pa androidov itak ne maram. Ko voli nek izvoli.
evil.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.873
622
113
Kar se tega lomljenja tiče so tukaj dobro opisali: http://www.androidpolice.com/2015/11/03/s/

nexus2cee_Untitled-Diagram-4.png


We have yet to find any feasible workarounds for current owners, but some have reported that simply not trying to snap your phone in half actually solves the issue entirely.

Others claim to have had mixed results with being too weak to bend several layers of metal, and some have even suggested that behaving like a sane human being will do the trick.
 
Nazadnje urejeno:

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Pri iPhonu 6 Plus je bil problem, da se je menda zvijal tudi ob normalni uporabi v kakih tesnih žepih. Meni se to ni zgodilo, pa nisem ravno pazil na njega. Če se vsedeš na telefon se pač ne sme ravno zvit. Bono vidli kaj bo pokazala realna uporaba in ne zvijanje telefona s prsti. Čeprav glede na celoten fiasko, ki so ga razni androidarji (samsung menda celo z neko reklamo) delali ob tem ko se je zvijal 6 Plus ...
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
... Če se vsedeš na telefon se pač ne sme ravno zvi...

Potem pa ti naredi nezlomljiv in neupogljiv 5.5+" telefon, na katerega se boš lahko brez težav vsedel. Pa debel naj bo 7mm, kot je to sedaj v modi
rolleyes-1.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
... Če se vsedeš na telefon se pač ne sme ravno zvi...

Potem pa ti naredi nezlomljiv in neupogljiv 5.5+" telefon, na katerega se boš lahko brez težav vsedel. Pa debel naj bo 7mm, kot je to sedaj v modi
rolleyes-1.gif
iPhone 6S Plus je kar dober kar se tega tiče.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
Ja, je dober. Ampak še vedno se ne bi vsedel nanj. Ali pač?
smirk-1.gif
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Vceraj sem 5x dobil na telekomu. Razen tega, da se moram navadit na velikost, dela vse ok. Obcutek se zdalec ni kot igracka, kakor pisejo razni reviewji, tko da men je ok.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
No super. Če boš še sčasoma opazil kakšne zadeve, kar poročaj. Jaz se tudi zanimam za nakup
smile-1.gif