New York - pomoč pri iskanju ponudbe

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Hehe, cena je na dan ne za 5 noči
smile-1.gif
Ravno sem preveril.
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Hehe, cena je na dan ne za 5 noči
smile-1.gif
Ravno sem preveril.

Tak pa ja, to pa je že čisto druga zgodba.

Tako kot je bilo zapisano me je zavedlo, da je cena za vse dni skupaj.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Apartma za dva na dan pride 293 USD s tem da je notri tudi kuhinja in si lahko kaj skuhata, stacunca pa takoj ob vhodu v hiso, ki ima tudi vratarja in se nahaja v elitni stanovanjski soeski na upper east side-u

A se to splača vzet? Kakor vidim, je cena celo 240 EUR in ne 293.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.948
10.364
113
park savoy, zraven central parka in times squera pa blizu tudi 5th avenije, ni zdaj top, je pa vseeno dovolj za prespat, kar pa je edino potrebno
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kateri konec Manhattna je najboljši za spanje oz. kateri vam je bil najbolj všeč?
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Par dni pred potovanjem imam še nekaj vprašanj. Rezerviran je Park Savoy, to je svetovala tudi ena teta, ki živi doli, zdaj pa imam dilemo pri rezervaciji City Pass-a oz. double decker busov. Dol bova 5 dni, pa me zanima kaj naj vzamem:

http://www.newyorksightseeing.com/category.php?cat=DDT

Kaj pa city pass? Koliko znamenitosti bova lahko videla v teh dneh? Tu je city pass za 6 znamenitosti:

http://www.citypass.com/new-yo...CFYNH3godtDaDbQ

tu pa je po dnevih, kakor vidim neomejeno:

http://www.newyorkpass.com/prices.aspx

Ali naj vzamem tisti hop on hop off varianto + znamenitosti?
 

apico

Pripravnik
18. avg 2007
117
0
16
Park Savoy je dovolj dober hotel. Mi smo dvakrat spali tam in je bil obakrat ok. Tudi citypass smo kupli, ko smo bili tam prvič. Verjetno ne boš izkoristil vsega, ampak se vseeno splača, sploh zato, ker ti ni treba vedno znova stati v vrsti za nakup vstopnic.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kater citypass ste kupili? Tistega za 3 dni neomejeno ali tistega za 6 znamenitosti? Koliko vas je to takrat prišlo?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Da malo obudim temo.

Od 10. do 20. oktobra grema s kolegom v NY in zdaj iščem prenočišča.

Kak se vam zdi ta lokacija in ponudba. Sicer ni najcenejše ampak nekak sma si rekla s kolegom, da za prvič boma raje dala 100€ več pa, da sploh vidima kako je kaj stanje, pol pa lažje prilagajaš pričakovanja na naslednjih potovanjih.

La Quinta Inn Brooklyn

Predvsem nama je pomembno to, da sma sama v sobi in da maš seveda svojo kopalnico, ker mi nekak ni do tega, da bom v sobi z 10 kitajci
grin1.gif


Pogledal sem tudi za tisti Park Savoy ampak imajo celoten oktober že rezerviran. Še imate kaj podobnega na zalogi?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Evo pa še jaz butnem to temo, recimo od 26.4. - 2.5 rabim prenočišče v NYC, lahko hostel, samo bi mel pa svojo sobo za dva (lahko skupna kopalnica). Pa da se ne spufam.
grin1.gif