[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.426
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
danes zvečer pa bo tudi na vašem priljubljenem trackerju
grin1.gif
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Manjka FTR za Nemčijo in POI Slovenija ni veljavna.
10.gif


Sem naložil POI iz drugega paketa in dela.
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Sem sedajle malo preveril novo Navteqovo karto okrog Kamnika. Še vedno je najslabša, saj sem takoj našel dve cesti, ki nista združeni, nov prometni režim v Kamniku še ni označen (no, saj tega tudi pri drugih dveh ponudnikih ne
evil.gif
), izbira poti je še vedno čudna ... skratka Navteq zame ostaja najslabša izbira.

Moram pa dodati, da doslej še nisem prijavil nobene napake. Se bo izboljšal in začel sodelovati v sosednji temi s prijavo napak.
 
Nazadnje urejeno:

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Ja, sem ravnokar Janchu na drugem forumu omenil.
Za Navteq imam samo v moji okolici kup napak. Se moram res pridružiti v sosednji temi. Doslej sem se je malo izogibal, ker vidim veliko napak.
Bom ob priliki pogledal - kako najlažje dobite koordinate?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
noob vprašanje, ampak bi rad pomagal po svoji moči:

a) a je pod sosednjo temo mišljena tema: "napake v zemljevidih in ....."
b) sem iz centra Lj in je pri Kliničnem centru/cerkev sv. Petra že nekaj časa spremenjen prometni režim. Počakal sem na Q2 Navteq za Igo in te še vedno usmeri v enosmerno ulico. Nekaj dni nazaj me je tudi v Litiji pri osnovni šoli napotilo v enosmerno ulico (tudi spremenjen prometni režim).

A moram javiti ravno koordinate al' lahko tudi samo napišem iz katere ulice v ulico je napaka ?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
za Ljubljano:

iz smeri Poljanska cesta - Masarykova cesta; Iz Rozmanove ulice te vodi desno na Trubarjevo cesto, ki je sedaj enosmerna (pravilno: treba je eno ulico naprej na Hrvatski trg in desno ....)

Za Litijo javim, ko grem spet tja in si zapišem ulice ali koordinate. Če bere kdo iz Litije naj javi pred mano (pri OŠ Litija je enosmerna cesta, Cesta kom. Staneta; ko sem šel od Mercator centra proti osnovni šoli, razdalja slab km, me je vodilo v enosmerno na Cesto kom. Staneta. )
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Super !
Sicer po SLO ne uporabljam prav dosti navigacije, ampak sem se odločil, da jo bom sedaj malo več, predvsem z namenom, da s skupnimi močmi izboljšamo že tako dobro kartografijo.