[NAVIGACIJA] I-GO novosti

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
he he, meni ne zgleda kaj dosti drugačen, vmesnik malo spremenjen, človek bi rekel, da malo drugače prideš okoli riti v varžet
smile-1.gif


Ko bo zadeva vidna in the flesh, bom morda demantiran
redface-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ti novi HERE 2014 Q1 zemljevidi niso FAKE - vsaj za Slovenijo lahko potrdim.

Sem zelo podrobno preveril in med 2013 Q4 in 2014 Q1 je nekaj popravkov, katere smo sporočili na HERE prek map creatorja in so ti popravki zajeti v 2014 Q1
smile-1.gif


Tako da so to novi in pravi zemljevidi
wink-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Ja saj
cool-1.gif


Šalo na stran - upam, da bo IGO možno kupiti, ker bi ga kupil. Je pa res, da mi Here (Navteq) zemljevidi nikakor ne ustrezajo in se jih izogibam kot hudič križa. Želim pa, da bi se izboljšali.

Za blog sem želel pripraviti tudi neke primerjave med različnimi zemljevidi, pa nikakor nimam časa, ki ga v te namene res potrebuješ v izobilju.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
HERE zemljevidi so oziroma bodo čisto v redu
smile-1.gif


V 3 letih se je veliko spremenilo. Tudi sam sem bil bolj "ljubitelj" TomTom zemljevidov, vendar jih je HERE prehitel. Če jih še ni, pa jih še bo
smile-1.gif


Še posebej, ko bodo izdali HERE aplikacijo za Android in se bo ta razširila na ostale uporabnike. Takrat bo tudi več uporabnikov začelo uporabljati map creator in bodo zemljevidi še bolj ažurni in natančni.

Poleg tega HERE zemljevide vse več in več uporabljajo v avtomobilski industriji, saj je zadnji čas kar precej avtomobilov, ki imajo vgrajeno navigacijo in HERE si ne more dovoliti, da bo imel neažurne in napačne podatke za vse proizvajalce avtomobilov, s katerimi ima podpisano pogodbo.

Če pogledaš dobro boš videl, da je ogromno tega:

here.jpg
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Sam se ne bi strinjal. Če bom uspel zbrati voljo, bom res pripravil primerjavo.
Je pa dejstvo, da je Here veliko bolj prodoren in bo kmalu prevzel vse skupaj. Ampak največji niso vedno najboljši
wink-1.gif


Ampak važno je, da gre vse skupaj naprej. Največ imamo od teh bojev ravno uporabniki.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Je že bilo v tej temi govora o tem da se mesta kot so Dunaj, Munchen, Paris izpisujejo narobe? To napako sem zasledil v temi za Renault navigacije. Tudi pri mojem iGO Primo v slovenščini izpisuje takole: Vieden, Mnichov, Pariž, Zahreb...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Napaka je v kodiranju karte.

Sem pisal na renault in so hoteli pomagat, vendar, ker nimam Renault avta jim nisem mogel posredovat podatkov katere so zahtevali od mene.
Torej tisti, ki ima Renault naj piše in javi za to napako.
 

s3c

Pripravnik
2. okt 2007
154
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Napaka je v kodiranju karte.

Sem pisal na renault in so hoteli pomagat, vendar, ker nimam Renault avta jim nisem mogel posredovat podatkov katere so zahtevali od mene.
Torej tisti, ki ima Renault naj piše in javi za to napako.

Če kaj pomaga, jaz imam to na Blaupunkt-u NewYork z IGO Primo...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš originalno potem pomaga v nasprotnem mestu ne pomaga nič, ker ti bodo rekli za neke podatke iz naprave ampak sem že pozabil katere.
Sicer sem jaz pred časom pisal na Medianav, kjer je njihova odzivnost na mail res pohvale vredna, odgovorijo ti najkasneje v 48 urah.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
777
195
43
Se opravičujem ker ne spremljam več teh novosti kar se zemljevidov tiče. Še vedno furam za slovenijo monolit 2013 07, je to še vedno najboljša opcija za slovenijo, al se plača kaj drugega naložit gor? ...recimo tale tomtom 2014 Q2? Predvsem me zanima za kakšne vukojebine, hribe, zakotne poti...