[NAVIGACIJA] I-GO novosti

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
Imam sledeč problem (iGo na iPadu):
sem posodobil "map" in "poi" folderja z iGO.R3.2013.03.TomTom.Europe.Maps.&.Premium.POIs (prej sem imel R3 2012.Q4 se mi zdi, sem vse zbrisal preden sem kopiral nove))
sedaj mi zemljevidov sploh ne kaže, pravi inactive (predvidevam, da je problem v licencah ??)

še bolj čudno pa je, da ko zbrišem vse zemljevide v folderju "map" mi iGo še vedno kaže, da imam v ContentList/Maps notri 3 zemljevide in to od Navteqa (iFunBox pa kaže prazen folder)... poleg tega sem skoraj prepričan, da nikoli na iPadu nisem imel Navteq zemljevidov
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.427
782
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nekako ni logike za tako obnašanje programa, če imaš vse pravilno nameščeno. V vseh teh letih odkar sem na sceni še nisem naletel na tak problem, niti na tujih forumih. iGO8 je klasičen program, kjer tudi najnovejši zemljevidi morajo delat, če so ti delali vsi do sedaj. Preveri da nimaš še kje na flashu ali SD kartici (ne vem kje imaš nameščen iGO) še kakšno iGO mapo z vsebino. Namreč, če mu v sys tega ne omogočiš, program išče vsebino tudi na drugih lokacijah, zato je možno, da se kje nahaja še kakšna iGO mapa z Navteqovimi zemljevidi. Lahko pa tudi pobrišeš mapo SAVE, da navigacijo postaviš na privzete nastavitve in potem vidiš kako bo potem reagiral program.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na ogrizkih ne delajo posodobitve zemljevidov na "free" programu z jailbreakom - na originalu pa še manj, razen na eni "free" verziji iz leta 2011.
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.427
782
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne vem, nisem prepričan zato doker ni vse 100% jasno in preverjeno, zame te karte še ne obstajajo.. Če si 100% v svoje vire, potem je moje zgornje opozorilo brezpredmetno. Naj se pač vsak sam odloči
wink-1.gif
 

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
Tole s temi kartami (2014.Q1) je en čuden šmorn. Programčič iGOView lepo pokaže, da gre za karte 2014.Q1. Kako ta program deluje pa ne vem, a kot kaže se ga da tudi pretentati. Drek na šibic pa tak program, če je to res.
Me je pa zanimalo, kaj "pravi" prodajalec Naviextras.com. Pod Europe zasledim: Europe, with extra coverage for Eastern Europe, Latest release: 2013 Q4, samo pri Turčiji, Madžarski in Ukrajini je 2014.Q1. Za katere zemljevide gre, pa žal ne vem. Včasih je to pisalo, sedaj ne več.
Kot kaže, bo treba še malo čakati na zemljevide 2014.Q1
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj so že zunaj 2014.Q1.
Tiste FAKE je ravno ta program razkril, da so bila spremenjena samo imena.

Garminove karte so tudi pred kakim dnevom uradno izšle, neuradno so pa bile že cel mesec na voljo, tako, da na NNG stran se ravno ne da zanašat.

p.s.
VEDNO so prvo na volji iGO karte, šele nato za Garmin naprave, tako da si lahko brez skrbi, da so 2014.Q1 prave.
Lahko pa poiščeš fake karte in jih spustiš čez program in boš videl kaj ti bo pokazalo.