[NAVIGACIJA] I-GO novosti

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če še bo komu šla na živce ikona Telefona v spodnjem meniju, ko se Primo vklopi, je potrebno to vnest v sys.txt:

[phone]
show_dialer=0

p.s.
Janch je potrdil, da deluje in s tem zapisom ikona telefona izgine, ostane pa bluetooth.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če pa vam gre na živce oz ne potrebujete niti ikone za BT, potem dodajte še to vrstico:

[phone]
show_dialer=0
show_bluetooth=0

smile-1.gif
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
saj ne vem, ali je bilo to odpravljeno ze pri kaksni prejsnji verziji programa, ampak jaz sem opazil sedaj, na tem forumu pa se nisem videl da bi kdo napisal to. Na Wayteq x850 sem nalozil Primo 2.4 in po izhodu iz programa se mi naprava ne restarta vec, ceprav v napravi nimam sd kartice. Bom pa poskusil se z x960bt, da vidim ce je enako.
 
Nazadnje urejeno:

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Šele danes sem opazil da mi ne prikazuje 3d zemljevida-višin, naložil zadnje navteq mape. Kje sem naredil napako? V nastavitvah zemljevida je opcija višine se mi nič ne spremeni.
lp
 

tomis71

Zelenc'
12. maj 2011
18
0
1
Prosim za pomoč!
Kam bi moral skopirati datoteko ( GPS datoteka (.gpx)) -to je kolesarska ruta v navigacijo da bi mi to pot prikazalo.
Lp Tomaž
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nikamor. Te možnosti ni. Vsaj zdi se mi.
Praviloma so te datoteke zato, da se doma na računalniku gledajo torej v Gugl zemlji - tam jo odpreš pa je.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Malo mešaš:
- si v iGO temi in ne Garmin
- tisto je vnos POI točk, to pa se v iGO vnaša s končnico .kml v content/userdata/POI
 

rider

Pripravnik
10. okt 2007
36
0
6
Ko smo že pri vnosu kml končnic,v userdata/poi pa bi vprašal, kako naj zaženem ruto(ali ta skupek poi točk) ,ki jo poberem z google earta ,da bi ji potem med vožnjo sledil??
 

JanG

Zelenc'
6. apr 2013
2
0
1
Pozdravljen,
naložil sem karte ZDA in stvar deluje! Sem pa najprej umaknil karte Evrope (očitno niso od istega proizvajalca). Sicer mi je javil nekako kot "mape so izolirane" ali nekaj takega. Prej sem menda napisal, da rabim za iGO 8, dejansko pa za iGO za Android. Še enkrat hvala!
Še to, kje bi našel navodila za iGO za Android?
lp,
J.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če si probal it iz Slovenije v ZDA po navigaciji, ti je seveda javilo, da so zemljevidi izolirani! Logična ugotovitev tvoje navigacije, saj menda nisi nameraval čez atlantik z avtomobilom
smile-1.gif


Zemljevidi so kompatibilni z vsemi iGO programi....Slovenskih navodil za Primo (verjetno si naložil ta program) NI in večina jih niti ne potrebuje, saj sam program še zdačeč ni zahteven za uporabo. Vse je v slovenščini in funkcije so jasne.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kolikor vem, ta vnos nima nobenega efekta niti veze pri medcelinskem načrtovanju. S tem samo prisiliš, da **hnr funkcija deluje, kljub temu, če slučajno v setu določenega sklopa zemljevidov, manjka kakšna država.

**HNR - predhodno obdelano cestno omrežje za hitrejši izračun poti (hitra,kratka, enostavna, enostavna)