[NAVIGACIJA] I-GO novosti

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Hvala Janchu za mape z ftr, ki nam jih je dal na voljo na
wink-1.gif
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
živjo! Mi lahko nekdo preveri kako na igoju (monolitka) najdem naslov Pod gozdom 30 tržič
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Izšla nova verzija iGO Primo 2.4.0 (9.6.13.267029 - Navitech). Ta verzija je samo za WinCE!

Zanimiva je predvsem za tiste, ki imate wince naprave z Bluetooth in FM sprejemnikom. V tej verziji Prima sta zdaj že privzeto dodani obe funkciji (BT in FM), ki ju lahko sedaj vklapljate in izklapljate direktno iz programa! Dodana je še ena zanimiva funkcija in sicer, sedaj lahko v mapo POI naložite poi točke različnih providerjev in iskanje le teh lahko potem selektivno izbirate, glede na želenega ponudnika (Topmap, NavteQ ali Tomtom)

ffscreen00002.png


ffscreen00001.png


ffscreen00005.png


ffscreen00007.png


Na tej verziji standardni skini (GJ, Dimka..) ne delujejo, so pa že priredili oba skina tudi za to različico, saj je GUI malo drugačen od prejšnjih verzij Primo 2. Sedaj je ikona za nastavitve ločena in ni več v zavihku "več" temveč je v spodnjem desnem kotu glavnega menija. Prav tako je bilo potrebno popraviti še nekaj vrstic v slovenskem prevodu!
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Če želite, da vam puščice za smer pri prikazu junction_view utripa na eno sekundo, je potrebno v sys vpisati:

[navigation]
junction_view_blink_time=1000 (če hočete, da puščice utripajo hitreje znižajte vrednost npr. 100, 200,.....)

Upam, da s tem nisem kršil pravil foruma.
 
Nazadnje urejeno:

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
igram se z PRIMO 2.4
opažam:
bližnjica za bluetooth ne funkcionira
FM oddajnika ne morem izklopit (pomaga le izhod iz programa...)
Zaenkrat od teh bližnjic nimam nič, bomo še malo počakali ,da čas naredi svoje-oziroma naši mojstri.
grims-1.gif

lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik tonek pravi:
igram se z PRIMO 2.4
opažam:
bližnjica za bluetooth ne funkcionira
FM oddajnika ne morem izklopit (pomaga le izhod iz programa...)
Zaenkrat od teh bližnjic nimam nič, bomo še malo počakali ,da čas naredi svoje-oziroma naši mojstri.
grims-1.gif

lp

pod imenom ti piše, da imaš WayteQ x960, torej bi ti tudi BT moral funkcionirat brez da kaj spreminjaš sys! Glede FM, pa ti je že kva123 odgovoril! Tudi jaz sem na začetku spregledal to opcijo..
redface-1.gif
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Vama deluje normalno? Menu na napravi deluje vse normalno, le te bližnjice v primo ne. Da lahko izkljucim fm, moram ponovno zagnat primo,ne pomaga pomanjšat in izključit na napravi.
lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
vse deluje b.p. na Wayteq x960BT. Edino TMC še nisem preizkusil, ker sem dal anteno na posojo..

Tukaj je moj sys za to verzijo. Prima sem dal na SD in temu primerno je skonfiguriran sys. Če si ga dal na TFAT potem bi moral temu primerno popravit nekaj vnosov..
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Na tvoji drugi zgornji sliki je na Primo namizju spodaj nekaj ikon. Kaj stisneš, ko dobiš klic na telefon. Pritisneš ikono za BT ali ikono za telefon ?
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
A lahko kdo napiše natanko katero resolucijo ima zapisano v SYS fajlu navigacije IGO Primo za Nexus 7? Še vedno mi zmanjka kak milimeter ali dva rdeče tipke za izklop navigacije... pa sem probal praktično vse resolucije kar sem jih našel po spletu. Če ne bo pač tako ostalo
smile-1.gif


lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Na tvoji drugi zgornji sliki je na Primo namizju spodaj nekaj ikon. Kaj stisneš, ko dobiš klic na telefon. Pritisneš ikono za BT ali ikono za telefon ?

Ko dobiš klic, gre Primo avtomatično v ozadje in prikaže se ti BT interface, ki je del osnovnega shella same naprave. Tiste bližnjice so samo zato, da če slučajno pred zagonom Prima pozabiš vklopit BT v osnovnem shellu, lahko sedaj preko te bližnjice to storiš brez da zapiraš ali minimiziraš program. Enostavno klikneš na BT ikono, ki te vrže direktno v BT meni osnovnega shella. Ni neke revolucije glede tega, bi rekel, saj si to lahko storil že prej, pač z enim klikom več, tako, da si minimiral program in kliknil na ikono BT v osnovnem shellu. Sicer pa imata obe ikoni (telefon in BT) v Primu popolnoma enako funkcijo, tako da je dejansko ena viška! Se je pa ne da odstranit, oz vsaj jaz nisem našel te opcije, razen da se pobriše datoteka nnghal.dll vendar potem izgubiš obe opciji!
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
probal sem različne sys datoteke(janch,kva123), deluje v obeh primerih, še vedno pa se mi zatakne pri FM. Moram minimirat igo potem pa na napravi vklop izklop FM da začujem značilno klikanje naprave. Drugače je pa zvok preusmerjen na FM in je naprava nema. Ni panike, to uporabljam bolj iz radovednosti, madtem ko mi je bluetooth kar dobrodošel (ženske morajo kar naprej nekaj telefonirat
bonk.gif
)
lp
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Jaz pa za 2.4 verzijo ne najdem Slo lang fajla in GJ skina... saj to se pa lahko tukaj objavi, ane? Prosim, ce bi bil kdo tako dober.
Hvala, LP!