[NAVIGACIJA] I-GO novosti

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Je že našel kdo kako opcijo kako usposobit TMC na igo8.3 ? Po možnosti na iGO 8.3.2.79297 ki glede na moja testiranja daleč najboljše dela na starih in (pre)šibkih napravah? Imam Mio C710 in mi samo išče postaje, najde pa ne nič. Primo na tej napravi preveč blokira in ni uporaben.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kolikor vem, so MIO naprave (z interno TMC anteno) popolnoma nekompatibilne za TMC na ne-mio navigacijah. Je edini brand naprav, kjer jim še ni uspelo skrekat TMC dll filejov, zato TMC ne dela niti na Primu, kaj šele na iGO8, kjer itak TMC v slo ne dela..
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
hm... ok, potem pa nič. Hvala vama za odgovor!

Mogoče še ena zadeva, ko sem se ravno spomnil. Na nekaterih napravah se zgodi, da ko odklopiš napajanje in se po 10s same ugasnejo, pri ponovnem vklopu ne delujejo več normalno. Je tu kakšna rešitev? Kaj pa je že potrebno vpisat v sys.txt da se sploh ne ugaša več?
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
ja, tole, pa se ti ne bo več izklapljal ob odvzemu štroma:

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

Velik problem je samodejno praznenje baterije pri Tuševi navigaciji iGO-683 B
Morda že ve kdo kakšno rešitev,mogoč je tudi tu kašna varijanta v sky ?
Verjetno pa je težava v hardwaru naprave saj se to dogaja pri vseh tovrstnih napravah .
Jaz sem na konkretni napravi zamenjal baterijo z močnejšo a brez uspeha .
Očitno nekaj v napravi kuri baterijo,se morda komu svita ka j???
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Za 70+€ nabavne vrednosti ne smeš pričakovat Rolls Roycea med navigacijami.
cool-1.gif


Sem ti odgovoril v drugi temi.
wink-1.gif
 

soso

Zelenc'
15. feb 2011
2
0
1
Prosim za pomoč
Becker z100 naredil restore, ker sem karte nalagal in vse zmrdal in zdaj se mi noče zagnat. Samo na displeyu napiše becker in to je to Kaj naredit?.

Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če si kaj šaril po flashu - brisal ali modificiral datoeke, potem si v p***: Če se ti po resetu ne postavi ali vsaj vrže na desktop winsov, potem ni druge, kot da ga povežeš s PCjem (če boš sploh lahko vzpostavil povezavo preko usb-ja) in probaš postavit nazaj vse na svoje mesto. Predvidevam, da imaš backup originala kje shranjen. Res zadnja opcija pa je hard reset (Google)
 

soso

Zelenc'
15. feb 2011
2
0
1
Backup imam shranjen. Ok da opišem postopek, kaj sem naredil. Očitno sem izbrisal eno datoteko preveč. Nato sem hotel da gor backup in ni šlo, ker je premalo int. spomina. Naredil sem format, torej vse zbrisal in dal gor backup. Poveže se normalno na usb, tudi v becker conect managerju mi zazna in najde napravo, vse mape so gor, celo najde mi update za navigacijo, ampak zagnat se noče. Zalafa jo, prižge se ekran, ampak se ustavi pri napisu becker. Lahko opišeš postopek kaj naredit?
Hvala za pomoč
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj ti manjka na obstoječem iz decembra lani? Glede na to da je SCT & CO. v buli, mislim da od jeseni ni kaj veliko sprememb.
frown-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
wink-1.gif


Lahko bi popravili tunele, to je pa res višek, da te pelje preko hriba in to skozi tunel, ki je na AC.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Ja, če mi navigacija pelje avto preko hriba, je zelo super.

Kaj pa naj delam, že tako je omejitev 100kmh, dolgčas za crknit
smile-1.gif
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Fantje izšli so zemljevidi od TA 2010.12 in Navteq 2010.12. TA zemljevidi imajo tudi podporo ra tovornjake-ftr. Lep vikend!
 
Nazadnje urejeno:

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
prvi vtisi TA 2011.12 z uporabo .ftr so zelo slabi. prakticno so zemljeviti za tovornjake neuporabni. vodi povsod drugod, le tam ne, kjer bi bilo najbolj primerno. preizkuseno pa je bilo le v Sloveniji, za tujino ne vem.
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Imaš prav, vodijo te vsepovsod in ne poznajo kategorizacije cest. Po večjih mestih izbere pot tudi tam kjer ni dovoljeno za tovornjake.
Preizkusil na poti skozi Italijo v Švico in po Nemčiji nazaj. Vsa podpora za tovornjake, ki sem jo opazil je da ti računa čas vožnje in počitek ter prikazuje prometne znake o prepovedi za povrh pa še skozi italijo po avtocesti stalno napačno prikazuje omejitev hitrosti 50 km.