Nategatorji !!!!

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.766
596
113
EU
Sploh ni problem, če je bilo vozilo karambolirano (in je bilo potem poceni popravljeno), ima preveč km ipd. le da ti tega ne prikrivajo ob prodaji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Kako ni problem? Tudi, če ne prekrijejo, je še vedno tveganje, da bo nekdo mrtev, zaradi tega, ker je nekdo mislil, da bo vse OK:
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Glede na zabitost določenih ljudi je to nekaj, kar jim ne smeš niti dati kot opcijo. Po vsej verjetnosti bi takšne zadeve pobrali takšni in drugačni dilerji in zadevo naprej prodajali kot bel kruh.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.155
5.756
113
pri taščici
Kako ni problem? Tudi, če ne prekrijejo, je še vedno tveganje, da bo nekdo mrtev, zaradi tega, ker je nekdo mislil, da bo vse OK:
Zaradi pobarvanih prask na plasticnih delih ne bi smel nihce umreti. Malenkost klepan pleh vpliva dolgorocno na rjavenje na smrti tudi bolj tezko. Drugo so pa.poskodbe nosilnih delov konstrukcije, katere recimo uspesno popravljajo rusi na yt.
Sicer redko kupujem avto, ampak po oglasih sodec je manj kot 1% prvih lastnikov, ki bi povedali po resnici zgodovino avta l. Kaj sele da bi svoje trditve potrdili z dokazi (racuni, zapisniki, fotografije)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ko sem jaz kupoval zadnji avto, sem pri preverjanju preko CarVertical opazil, da je avto bil spredaj levo popravljan. Ni pisalo točno kako in kaj, le da je ocenjeno popravilo med 500 -1500€. Prodajalca sem prosil, če mi lahko pokaže zgodovino avtomobila in na moje presenečenje mi je dal šop papirjev, kjer so bile vse možne slike avta pred uvozom in po uvozu, vso možno zgodovino servisom (izpiski digitalne baze, poštempljano s strani uradnega Mercedesa) in tudi slike popravila skupaj z računom, ki je znašal 1318€ (odrgnjen sprednji odbijač, popravilo v okviru full kaska pri uradnem mercedes servisu). Tako da lahko samo pohvalim tega dilerja in njegovo transparentnost, vsaj kar se tiče mojega avtomobila.
 

VwGolf72014

Zelenc'
22. sep 2021
6
6
3
Tip, ki pod to telefonsko številko prodaja avte, je švercer, tako da previdno. Avto je bil moj, kilometri so zbiti (ko sem ga prodal, je imel 240.000 km - priložena slika je od 26.7., ko je imel 237949 km, prodan je bil 27.8.), napačni podatki (sam sem bil 3. lastnik, napačen mesec prve registracije...), zadnji desni del je bil razbit - menjan je bil cel branik. Št. šasije WVWZZZAUZEP589441.
 

Priponke

  • AAA.png
    AAA.png
    471,1 KB · Ogledi: 297
  • IMG_6863.JPG
    IMG_6863.JPG
    410,3 KB · Ogledi: 299
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Tip, ki pod to telefonsko številko prodaja avte, je švercer, tako da previdno. Avto je bil moj, kilometri so zbiti (ko sem ga prodal, je imel 240.000 km - priložena slika je od 26.7., ko je imel 237949 km, prodan je bil 27.8.), napačni podatki (sam sem bil 3. lastnik, napačen mesec prve registracije...), zadnji desni del je bil razbit - menjan je bil cel branik.
Hvala za obvestilo ... samo ni mi jasno, kako se mu splača za 20k nazaj vrtet, kak smisel ima to???
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann in McGiver

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Verjetno je bil avto na tehničnem pri kakšnih 215.000 km.
219 je bližje 200, 240 je pa že psihološko kar 250.
 

VwGolf72014

Zelenc'
22. sep 2021
6
6
3
Ne vem, če so tudi v resnici prevrteni, je pa oglas objavil že drugič (prvič je bila cena 9990€ in druge slike), km so še vedno enaki. Je pa 100% švercer, ker je imel objavljenih že ogromno oglasov pod to številko, pa še takšno zgodbo mi je napletel ob nakupu, da dol padeš.
Je pa res, kar je sad napisal, aprila 2020 je imel avto 216000 km. Evo, še št. šasije WVWZZZAUZEP589441.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Ne vem, če so tudi v resnici prevrteni, je pa oglas objavil že drugič (prvič je bila cena 9990€ in druge slike), km so še vedno enaki. Je pa 100% švercer, ker je imel objavljenih že ogromno oglasov pod to številko, pa še takšno zgodbo, mi je napletel ob nakupu, da dol padeš.
Je pa res, kar je sad napisal, aprila 2020 je imel avto 216000 km. Evo, še št. šasije WVWZZZAUZEP589441.
Seveda je tako. Sicer bi svinja vrtela za več, ampak tudi svinje so se navadile pogledati na avtolog ali emrlv. In potem seveda napletejo zgodbico o tem, kako je mamica zanosila in ni več uporabljala avtomobila, zato so ga sedaj pa prodali, ker jim stoji :(. Zato je tudi avto v zadnjem letu naredil le par tisoč km. Prej je pa avto delal 40 jurjev letno.
#izatrojansenekupujeavta :evil:
 

VwGolf72014

Zelenc'
22. sep 2021
6
6
3
A je bila vsaj fajn zgodbica? :evil:
Haha ja, dejansko smo mu kar malo nasedli, čeprav sem na koncu že močno sumil, da je švercer. Sicer ni bila zgodbica nič posebnega, ampak ju moram s prijateljem, ki je bil z njim, kar pohvaliti, da sta se tako dobro zorganizirala in zbrala toliko podatkov na kup XD (kako sta že gledala drugega Golfa 1.6, ampak sta ugotovila, da je prodajalec sumljiv, kako žena dela na zavarovalnici in bo lahko zamenjal luč, ker je malo počena, našla sta neke čudne zvoke na motorju, ki jih ni, ker je avto res brezhiben, pa potem je tale, ki je kupoval, ugotovil, da ne bo imel dovolj denarja, ampak se je prijatelj takoj ponudil, da mu posodi haha, še slike otrok sta nam kazala...)
Ampak sem za avto dobil točno toliko, kot sem si zadal najnižjo ceno, tako da mi je vseeno, ne bi pa rad, da koga nategne s takšno ceno in kilometri o_O Ker drugače je avto res zelo dobro ohranjen, v 6 letih, ko sem bil lastnik, ni bilo nobenih problemov.
 

Podobne teme