Nateg s strani S.P. Jevca kako naprej?

shift

Guru
20. jul 2007
9.719
2.011
113
za šankom
Kaksnim poslovnim partnerjem. Sp je imela odprt par mesecev do blokiranega racuna, noben jo ne pozna razen tistih, ki jih je nategnila. Naj sorodniki zberejo denar in placajo. Bmk. Ce se gremo laganja in nategovanja, sem tudi jaz lahko zajeban.
Stari Presneto , a ti to resno no, jaz bi ti dal še jurja ekstra da zbrišeš mojo telefonsko
 
  • Haha
Reactions: sandra

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Hej. Klical tržni inšpektorat, je zgrožena, rekla naj čimprej ji pošljem prijavo. Sem zbral vse dokaze na kup, napisal dolgo obrazlago in sosledje dogodkov in poslal naprej. Isto prijavo pa bom poslal še na policijo.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Hej. Klical tržni inšpektorat, je zgrožena, rekla naj čimprej ji pošljem prijavo. Sem zbral vse dokaze na kup, napisal dolgo obrazlago in sosledje dogodkov in poslal naprej. Isto prijavo pa bom poslal še na policijo.
dinarčkof ne bo preko teh institucij...

inšpektorat bo dal globo, ki jo bo plačala, namesto da bi imela novec zate

policija pa bo posredovala tožilstvu dalje...

novca še dolgo ne boš videl, ker si se lotil na napačnem koncu
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj so ti že pisal. Tašča poda prijavo na PP . Sedaj si že en tedn ler hoda dodal. No saj so pisali ene 3 leta pa bo kar bo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Aja kako je tašča prišla do tega ponudnika. Poslala je povprasevanje na www.primerjaj.si in od tam je dobila par ponudb, za tega konkretno spja je pisalo “preverjen ponudnik”, ceprav je bil to 1-osebni s.p. Odprt dva meseca, brez prometa. :bonk: kaksen je potem nepreverjen Presneto.
 
  • Jezen sem
Reactions: Robert in Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Loool.
Že par dni nazaj sem ti napisal, da razloži tašči, da tisto kar piše na spletu ni 100% res. Ti pa še kar jokcaš, namesto da bi kaj naredil. No, vsaj nekaj si naredil.
Sedaj ti bom pa še enkrat napisal: tašči razloži, da ni vse res, kar piše na spletu :).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Tašča in tast imata befelj, da moram jaz odobriti vsak nakup nad 100 eur od zdaj, ker to ni prvi stran vrzen denar. ce svojim domacin pomagam pri nakupih, lahko komot se njima. Sploh ker sta zelo kul in nic po slovenskih stereotipih glede tasc :D
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Hanzi

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Hej,saj sam nisi dost boljši. Maš tasta taščo še tvoja se k njima vozi na teden dva, pa tudi telefone mejle mate vsi. Če ji je 1000€ dosti denarja se bi prej posvetovala.
Za naprej.
Še enkrat ti lahko spišeš na PP naj bo pa tašča zraven. Pa ne sedaj čakat še teden dva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Tašča in tast imata befelj, da moram jaz odobriti vsak nakup nad 100 eur od zdaj, ker to ni prvi stran vrzen denar. ce svojim domacin pomagam pri nakupih, lahko komot se njima. Sploh ker sta zelo kul in nic po slovenskih stereotipih glede tasc :D
Kartice si jima pobral? Pa penzijo si zrihtal, da jo dobiš direkt ti na račun in jima potem tedensko žepnino izplačuješ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Aja kako je tašča prišla do tega ponudnika. Poslala je povprasevanje na www.primerjaj.si in od tam je dobila par ponudb, za tega konkretno spja je pisalo “preverjen ponudnik”, ceprav je bil to 1-osebni s.p. Odprt dva meseca, brez prometa. :bonk: kaksen je potem nepreverjen Presneto.
plačaš 50€ in si najbolj zanesljiv ponudnik v Eu. tak je to.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
No, neumnega se pa res ni treba delat. Pomagam jima, stara sta. Nista bogata. Nista hotela vprasati za pomoc, da ne obremenjujeta “mladih”, si jo pa zelita.
A ti razumeš kaj pomeni BEFEL? Da si jima ukazal. Pomoč je drugo. No kakorkoli, samo da ne bo princu pošiljala denarja.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
No, neumnega se pa res ni treba delat. Pomagam jima, stara sta. Nista bogata. Nista hotela vprasati za pomoc, da ne obremenjujeta “mladih”, si jo pa zelita.
znesek iztožiš, če je kaj vzeti in če ne bo stečaja

vzporedno pa v bauhaus po vrat in montiraš

namesto lapanja boš večji vtis pustil, če boš pokazal, kaj tudi roke zmorejo