naročanje aliexpress

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.661
6.055
113
pri taščici
Danes ob pol sestih je bila na RTV oddaja posebna ponudba kjer so predstavili delo carinske poste. Oglejte si jo, kaksne koluta natiskanih nalepk za lepljenje strankam imajo pripravljene.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.032
56
48
Sem si zdaj ogledal oddajo. Se vidi na posnetku, da so čist neorganizirani. Ukvarjajo se pa pretežno s cotami in supergami za nekaj $. Izguba časa, naj grejo komplicirat tam, kjer se res kaj prešverca. Bumbarji!
jezen.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.817
1.721
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Ah to ni nic jaz sem kupil 22.11 pa je sele danes prispelo na kitajsko letalisce za prevoz. Res imajo zgleda guzvo cez praznike ali kaj jih pere da rabi roba 1 mesec do letalisca. Sem mislil da bom kaksno stvar dobil za novoletno darilo ocitno nic nebo
frown-1.gif

ja dobro jutro! First time china buyer? Taksnih kot si ti, je na svetu verjetno par 10 mio, ki bi neko malenkost iz kitajske imeli do boziceka. Se je ze dogajalo da so stvari namenjene boziceku prispele februarja
wink-1.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Vidim ja. Samo sem narocil vec stvari skupaj eno sem dobil ze en teden nazaj sem dobil upanje da bodo se ostale prisle ampak.... Bo treba drugo leto prej narocati
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Vidim ja. Samo sem narocil vec stvari skupaj eno sem dobil ze en teden nazaj sem dobil upanje da bodo se ostale prisle ampak.... Bo treba drugo leto prej narocati
smile-1.gif
Po mojih izkusnjah je vsak nakup po 10.11. Iluzorno pricakovati do bozica. Se sicer zgodi kdaj kaksna izjema,toda v praksi se ta datum ni zagotovilo...
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Točno tako...sam sem sicer (ne glede na božič) nekaj naročil slaba 2 tedna nazaj in je predviden datum začetek februarja. 2015
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Vidim ja. Samo sem narocil vec stvari skupaj eno sem dobil ze en teden nazaj sem dobil upanje da bodo se ostale prisle ampak.... Bo treba drugo leto prej narocati
smile-1.gif
Po mojih izkusnjah je vsak nakup po 10.11. Iluzorno pricakovati do bozica. Se sicer zgodi kdaj kaksna izjema,toda v praksi se ta datum ni zagotovilo...

Nisem imel namena naročati za darila ampak je pač ena stvar prišla že en teden nazaj sem mislil da bodo tudi ostale
smile-1.gif


Drugače je pa malo dolga da stvar rabi en mesec da zapusti kitajsko se vam ne zdi ?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
To ni tako nenavadno za december še posebej, če vzamemo v zakup nedavne dogodke na Kitajskem:

The new President of China is moving swiftly to crack down on government corruption.
Thousands of local, provincial, and national Chinese Governors have been fired or arrested for all manners of crime and corruption. In the midst of the holiday shipping glut, at the busiest land crossing between China and Hong Kong, officials found a van full of crystal methamphetamine and 2 tons of fake currency. 500 customs officials were fired for corruption, and now every package leaving China is inspected individually. Shipping times exploded from 3-5 days to 7-9 days or more.
http://dangerousprototypes.com/2014/10/14/dirty-tuesday-chinese-shipping-apocalypse/

Večina paketov na trackingu ima sedaj še postavko opening 1x ali 2x preden zapustijo kitajsko in to sigurno zelo podaljša čas, sploh pri količni paketov, ki v predbožičnem času zapuščajo kitajsko...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.817
1.721
113
samo kot zanimivost...calvin klein gate it trznice iz bangkoka za par € so preživele originalne za precej več €, kupljene pri nas. Originalnih en čas že ni več, tajske pa še zdaj zgledajo kot da so bile pred kratkim kupljene. Naše gate nosil M/L, vzhodnjaške XXL
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
No dobil sem tiste calvin clein boxerice so zelo kvalotetne ampak tanek material bolj poletne gate. Pa kdor bo narocal naj naroci 2 cifre vecje
smile-1.gif
si vzel bombaz ali tisto drugo opcijo?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.798
2.105
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
samo kot zanimivost...calvin klein gate it trznice iz bangkoka za par € so preživele originalne za precej več €, kupljene pri nas. Originalnih en čas že ni več, tajske pa še zdaj zgledajo kot da so bile pred kratkim kupljene. Naše gate nosil M/L, vzhodnjaške XXL
smile-1.gif

te iz alija so narejene bojda v egiptu vsaj tako piše na njih,kitajcu pa itak ni za verjet
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.798
2.105
113
za šankom
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
No dobil sem tiste calvin clein boxerice so zelo kvalotetne ampak tanek material bolj poletne gate. Pa kdor bo narocal naj naroci 2 cifre vecje
smile-1.gif
si vzel bombaz ali tisto drugo opcijo?

mam drugo opcijo(modal)prva liga material,bombažne se raztegnejo po parih urah in je občutek kot da bi imel kuhinjsko krpo okol riti navezano