...pojma nimam ker nisem iz foha, si pa mislim , da je take stvari treba od blizu pogledat, pa mal pošlatat,...Že kliče po remontu?
...pojma nimam ker nisem iz foha, si pa mislim , da je take stvari treba od blizu pogledat, pa mal pošlatat,...Že kliče po remontu?
ulala perfekcija
edino spodaj bi bila lahko bolj na kratko ampak ok, vseeno za oceno 8.9 V playboyuulala perfekcijaedino spodaj bi bila lahko bolj na kratko ampak ok, vseeno za oceno 8.9
![]()
Še aktualno?
Plačajo dedi ...Fak, in babe placajo za ta polizdelek?
No, meni to že sicer ni všeč, ampak če bi plačal, pa pride s tem domov, bi jo pa tudi poslal nazaj na reklamacijo.Plačajo dedi ...