Nadaljevanke po romanih Tadeja Goloba

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jezero -razen zanič zvoka, zelo dobra
Leninov park- obsežen roman spacan v tri nadaljevanja, kjer se izgubi vsak rep in glava
Dolina rož- še bolj kompleksna tematika, se bojim, da jo bodo v predvidenih treh nadaljevanjih še bolj uničili.

Izgleda, da gre pri Golobu samo za denar, ker je pristal na take scenarije.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Sem malo slučajno, malo iz firbca pogledal Leninov park. Pa kaj je to? :valjamse: Resno? Tako zanič filme ali serije prekinem z ogledom po 10-15minutah, kadar gre za hollywoodsko ali kakšno drugo tujo produkcijo, ker je domače sem vztrajal do konca. Dejansko ni ene stvari za pohvalit. Igra, režija, scenarij, produkcija.... vse v podnu. Pa to ne dosega niti nivoja najslabše B produkcije hollywooda v 50ih letih prejšnjega stoletja.
Romanov ne poznam, Jezera nisem gledal in ga tudi ne bom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
"Za naše razmere". S tem si dejansko povedal, da je izdelek sranje ampak tega ne želiš priznati, ker je naše. Neka stvar je lahko ali dobra ali zanič, nima veze od kod je. In ni opravičila, če je očitno celotna ekipa nesposobna. Tudi denar ne more biti problem, mnogo lowbudget filmov je vrhunskih izdelkov, boljših od super dragih hollywoodskih hitov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Jezero -razen zanič zvoka, zelo dobra
Leninov park- obsežen roman spacan v tri nadaljevanja, kjer se izgubi vsak rep in glava
Dolina rož- še bolj kompleksna tematika, se bojim, da jo bodo v predvidenih treh nadaljevanjih še bolj uničili.

Izgleda, da gre pri Golobu samo za denar, ker je pristal na take scenarije.

Golob, razen tega, da so uporabili njegov roman, tokrat pri snemanju Leninovega parka ni sodeloval. Slišal, da je zelo zahteven, posledično je prišlo do zamud pri snemalnih dnevih (Jezero).
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Še en razočaran gledalec. Jezero je blo še nekako gledljivo, tole pa ??????
Pa Cavazza je v tej vlogi prav nadležen, da ne komentiram, koliko se ga razume ...
Po mojem "Rože" odpadejo, tudi dugače lahko porabim svoj čas :p
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
"Za naše razmere". S tem si dejansko povedal, da je izdelek sranje ampak tega ne želiš priznati, ker je naše. Neka stvar je lahko ali dobra ali zanič, nima veze od kod je. In ni opravičila, če je očitno celotna ekipa nesposobna. Tudi denar ne more biti problem, mnogo lowbudget filmov je vrhunskih izdelkov, boljših od super dragih hollywoodskih hitov.

ja, tale za "naše razmere" je pa res mal huda
mi smo del eu, se pravi najbolj razvit del znanega vesolja...

zanimivo, da ko se kupuje avto, hladilnik, solato, vino al pa kaj vem kaj noben ne reče, sej za naše razmere je pa v redu...
samo ko pride do filma so pa vsi vzhičeni, samo da so gibljive slike (pa tud če pol filma niso)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
JP, za naše razmere, tako kot je blo napisano. Budžet ne more nikakor parirat eni Franciji, danski, itd, izbira igralcev. No kaka izbira? Je ni. 15 enih in istih se pojavlja vsepovsod. Do takrat bo tako in nič drugače. Tudi če bi proračun povečal za 100x, cavazza nebi nič bolje odšpilal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
JP, za naše razmere, tako kot je blo napisano. Budžet ne more nikakor parirat eni Franciji, danski, itd, izbira igralcev. No kaka izbira? Je ni. 15 enih in istih se pojavlja vsepovsod. Do takrat bo tako in nič drugače. Tudi če bi proračun povečal za 100x, cavazza nebi nič bolje odšpilal.
Igralci so vsi po vrsti katastrofa. Cavazza je kakor šolan igralec al kaj? In on se res preživlja z igranjem? :valjamse: . Hebemu, še Fedr, čisti amater je bolje odigral svojo vlogo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Najboljša je bila ona, gospa da slike namizo, scenarij pa: nimam cajta se s tem ukvarjat. Pa je šel . LOL. Plehko vse skup. Površno. Na konc se še je najbolj trudil igrat in bit debil tisti naci.
 
  • Haha
Reactions: sixpower

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Dolina rož dosti več obeta. Drug režiser? verjetno. boljše podajanje zgodbe, dobra režija, časovni preskoki, ki te ne zmedejo. Dobro zloženo. Tudi scenarij boljši. Pišem za prvi del.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

vladom

Fizikalc
25. feb 2020
110
25
28
Nadaljevanka je enostavno premalo povedna. Če nisi prej prebral romana težko dojameš za kaj gre.
Roman Dolina rož mi je bil drugače všeč.
Mislim, da avtor nima nič s scenarijem samim, ker so scenaristi drugi ljudje.
So pa zakon reklame vmes, RTV sram te bodi.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res je boljše, nikakor pa ne škodi prebiranje romanov, ki so vsaj zame vedno boljši, z Virusom na čelu.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
to je kar problem za SPjevce očitno :D :evil: pa so mal poudarili

Al pa da je gulia boljša od V70....tole je tudi tako tako, ker sta oba polizdelka :evil:
 
  • Haha
Reactions: sad