Motoristi

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Armstrong osebno ti pa tako
13.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
No ko nam je ratal preusmeriti pozornost iz nas divjakov... peezda smo boljši kot slovenski politiki pred volitvami:))) še neki. A ste že opazili koliko se isti ti Olanoti, Armstrongi in ostali zvezdniki kolesarskega športa držijo CPPja? Mislim da prehebejo avtomobiliste in motoriste skupaj. Ne može im nikoništa:)
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Včeraj me je en cepec presenetil kot še nihče nikoli, sedaj me lahko le še nasprotno vozečo vozilo po mojem pasu.

Stojim na pasu za naravnost in čakam zeleno luč medtem je bil levi pas (za zavijat levo) prazen. V izi štartam in bum po levi mimo mene en [censored] na motorju.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik kripo pravi:
Se pa ob tem pojavi še eno vprašanje? Kdo je tu bolj nesposoben? Kolesarja al tisti v prvem avtu?
tongue-1.gif

A se kdaj vozis po tej cesti ob konici prometa? Zdaj ko je lepo vreme dodaj se konvoje traktorjev in sleperjev, ki vozijo v poslovno cono komenda, iz obeh smeri in je nemogoce prehitevati kogarkoli. Zaradi tega je prepovedan promet kolesom, ze s traktroji je problem, ampak kmetje itak niso krivi, ce je po tej cesti vsako leto dvakrat vec prometa. Njive imajo tukaj povecini ze od druge vojne naprej. Ali pa danes, se vozimo v koloni za traktrojem cca 40kmh in [censored] v terencu pred mano ga gre prehitevati s 40kmh, normalno telefon v drugi roki.

Motoristi, dokler se vozijo po svoji strani me ne motijo. Veckrat pokazejo sredinca plavim drekom ob cesti, boljse je.
tongue-1.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
...ksz

Če se voziš z biciklom več ko 25 km/h ne rabiš bit na kolesarski.......

Ja meni pa je včeraj ena omika potegnila na sred križišča.....je zavijala levo pa je pozabila prej pogledat, da ima zabasano stransko cesto..... še vredu, da se res po mestu vozim samo 50, ker da bi se tam pripeljal ene 70 bi me že menda fuknilo čez njeno havbo al pa bi ji potisnil glavo skoz šajbo
crazy1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
No še moje poročanje, včeraj sem šel na prvo moto furo do Škofje Loke. Od Lj. do Šk. Loke sem vozil PO OMEJITVAH niti enkrat čez. Torej pri Mednem me je izsilil star ata s kapo na glavi, potem sem malo pred Šk. Loko doživel prijetno umivanje, ker se je avtomobilist pred mano odločil da bo polil malo vode na svoje vetrobransko steklo (malo sem napisal zato, ker je imel šobe nastavljene tako da je šla večina čez avto in v mene), aha pa da ne pozabim dveh kolesarjev, ki sta vštric veselo debatirala o pomladi in gardenijah tako da ju tudi z motorjem nisem uspel prehiteti, ker je bil nasproti kar gost promet. Samo toliko, da ne bo samo jamranja o motoristih
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je to ziher, da če je nad 25km/h, da ne na stezo? Mi je skoraj neverjetno, da bi nekdo npr. na 4 pasovni cesti (polno po mestu), ki ima z obeh strani pločnik in kolesarsko stezo, vozil 26km/h in oviral.

V zakonu piše tole:
(1) Kolesarji morajo voziti po kolesarskem pasu, kolesarski stezi ali kolesarski poti. Kjer teh prometnih površin ni, smejo voziti ob desnem robu smernega vozišča v smeri vožnje.

Meni se sliši beseda MORAJO kar dovolj razumljiva, sicer bi pisalo, razen če dosegajo hitrost nad 25 km/h.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Ne predstavljam si, da bi se en, ki je na trening turi s specialko, ki ga komot ene 35 al pa 40 goni peljal po kolesarski......drugo so rekreativci....
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
tale s specialkjo je hitrejši od avtov .. pa ne dela gnece .. jih pa tudi ni veliko vmestih, ker jim je cilj izvenmestna vožnja
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Načeloma je tak ja......razen onih kvaziprofijov, ko morajo en korg po mestu, da drugi vidijo kak hud bicikl ma
smile-1.gif
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Ne predstavljam si, da bi se en, ki je na trening turi s specialko, ki ga komot ene 35 al pa 40 goni peljal po kolesarski......drugo so rekreativci....

Jaz si tudi ne predstavljam da bi kdo tako tiscal po kolesarski. Po cesti pa seveda tudi ne sme, ce je kolesarska zraven,tako da se bo en ki trenira kar lepo peljal 25kmh ali pa izbral kaksno drugo cesto.

Sicer pa so pred dnevi na dolski rundi spet imeli hajko - http://www.bicikel.com/novice/5143/dolsko_rundo_spet_prekinili_policisti_fotogalerija_.html
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Ne predstavljam si, da bi se en, ki je na trening turi s specialko, ki ga komot ene 35 al pa 40 goni peljal po kolesarski......drugo so rekreativci....

Jaz si tudi ne predstavljam da bi kdo tako tiscal po kolesarski. Po cesti pa seveda tudi ne sme, ce je kolesarska zraven,tako da se bo en ki trenira kar lepo peljal 25kmh ali pa izbral kaksno drugo cesto.

Sicer pa so pred dnevi na dolski rundi spet imeli hajko - http://www.bicikel.com/novice/5143/dolsko_rundo_spet_prekinili_policisti_fotogalerija_.html

zmaga.gif
za policijo in proračun
 

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Ne predstavljam si, da bi se en, ki je na trening turi s specialko, ki ga komot ene 35 al pa 40 goni peljal po kolesarski......drugo so rekreativci....

Tud če je na trening turi se mora držat omejitev 25 na uro pa po kolesarski
10.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Jz tut tega ne stekam. Evo enga bebcka na Sisenski v Lj..

Verjetno gre po cesti, ker bi mu po kolesarski preveč rit premetavalo tam kjer se steza zniža.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
A da nisi ti mejčkn fouž k vsak od teh specijalk stane skor 2X k tvoj motor
grims-1.gif


Drgač pa lohka komu posodim bajk pa naj proba se pelat po teh kuclih nad 20km/h
priden.gif

je pa tud res da se izogibamo mestu kokr se le da in taki ki mahate pa trobite ne kvarite nič povprečja slovenskega voznika, še v ex Yugi so bolj prizanesljivi do kolesarjev
zmaga.gif


pa lep kolesarski pozdrav ...
 

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Če to name leti sploh nism reku kolk stane specijalka in fouš ti nism. Drugač pa tud sobn bicikl ni slab
shocked-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Drgač pa lohka komu posodim bajk pa naj proba se pelat po teh kuclih nad 20km/h
priden.gif
Bemtiš, jaz se tudi ne morem 200 mimo Name peljat, ker so tisti kucel naredili, barabe mestne.
Aja, nisem vam fovš biciklov, tudi sam rad kolesarim.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
...ksz...

Ste pa spretno not potegnili kolesarje, da ne leti samo po vas.
grin1.gif


Sem v soboto malo opazoval. Mimo hiše se je vsak deseti peljal po omejitvi.

in ne, nisem meril z laserjem, znam ločit med 50 in 150 na uro...
10.gif