Zanimiva odločitev komisarjev da so MM odvzeli zmago na prvem sprintu.
Tega pa nisem pricakoval od njih.
Skoda za Bezekija
Tega pa nisem pricakoval od njih.
Skoda za Bezekija
Mene je pa Yama razočarala. Sem mislu da bojo vsaj na nivjou Honde.Zanimiva odločitev komisarjev da so MM odvzeli zmago na prvem sprintu.
Tega pa nisem pricakoval od njih.
Skoda za Bezekija
Zanimiva odločitev komisarjev da so MM odvzeli zmago na prvem sprintu.
Tega pa nisem pricakoval od njih.
Skoda za Bezekija