MojBlink invite

erikson

Guru
25. avg 2007
21.581
5.551
113
Bemtis bogale... Sem sla tole pogledat. Imam 100%. In sele sedaj dojela, da 96h ne pomeni da 4 dni ne zbrises, ampak mora biti dejanski sejalni cas 96h. Jaz na 8h šele. Ratio pa se hujsa mizerija...
Ima mojblink tudi kaj podobnemu "free" torrentom, kot je bilo na partisu. Ce nobeden noce vec tega, kar sem jaz dol potegnila, ni variante da si h&r izboljsam. Ali kako je najhitreje tole v zeleno priti.
Pusti datoteke v sejanju. Če si jih pobrisala, jih ponovno snemi in nadaljuj sejanje, dokler ni izpolnjen en od pogojev (4 dni ali razmerje 1:1). Dodatni pogoj je, da je potrebno sejati vse datoteke iz torrenta.

VSE torrente je potrebno odsejati VSAJ 96 SEJALNIH UR (TUDI ČE NIHČE NE PRENAŠA) ALI DO RAZMERJA 1:1.
Prepovedano je prenašati samo podnapise iz torrentov, ali samo delno prenašati torrent. V primeru ugotovljene kršitve se bo dodelila kazen.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.523
5.522
113
Nic nisem brisala, samo pogledala kaj dogaja... Sem pa v inboxu nasla sporočilo, da sem nepovezljiva.
 

Dusan9

Zelenc'
20. mar 2023
1
0
1
Pozdravljeni,

potem bi pa še jaz prosil invite n ZS če je možno. Hvala vnaprej.
Sami frišni, ni čudn hehe

Lep pozdrav
 

FJF

Zelenc'
22. mar 2023
1
0
1
Tudi jaz prosim za invite.
Nisem na tejkočem...ali so moj račun izbrisali, ker dolgo ni bil uporabljen? Prijaviti s ene morem, ko želim obnoviti račun, mi napiše, da tega emaila ni v bazi. Imela pa sem precej dobro razmerje. Škoda, res.
Mimogrede, kdo ve, kaj je s partisom? Že nekaj časa nisem uporabljala, danes pa negativno presenečena :(
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.140
2.483
113
Bog nima kaj dosti s tem, razen, če so zgoraj uredili kino, pa jim manjka financ za vse duše. Sicer ravno te dni umira en moj zelo dober prijatelj, sicer duhovnik po poklicu, tako da zanašati se na ljubezen boga je bolj tako tako. Rak ne izbira.
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
160
2
18
Tudi jaz se priporočam za vabilo, glede na to da partisa še en čas ne bo nazaj...

Hvala
 

urko99

Zelenc'
22. mar 2023
5
2
3
Vsi si želimo na Mojblink.si. a mogoče kdo ve kakšna je pa rezlika med Mojblink.si in Mojblink.org? Razen te, da je .org odprt za registracije.
LP
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N