MojBlink invite

erikson

Guru
25. avg 2007
21.439
5.431
113
Spoštovani prosilci kod. Za vaše H&R akrobacije zaradi katerih vam blokirajo račune, več ne prosite za kode, s katerimi si potem odpirate nove račune.
Tako je. Ker potem račun lahko izgubi tudi tisti, ki je takemu problematičnemu uporabniku poslal vabilo.

Če ste izgubili račun zaradi kršitev, se pogovorite z osebjem, ne odpirati novih in novih računov in zlorabljati dobre volje drugih uporabnikov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: GStar

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Spoštovani prosilci kod. Za vaše H&R akrobacije zaradi katerih vam blokirajo račune, več ne prosite za kode, s katerimi si potem odpirate nove račune.
Temu ne moreš reč H&R
1677617531379.png
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.936
5.008
113
Spoštovani prosilci kod. Za vaše H&R akrobacije zaradi katerih vam blokirajo račune, več ne prosite za kode, s katerimi si potem odpirate nove račune.
Jaz moram priznat da H&R niti nisem vedel da obstaja dokler me niso zaklenili. Pač iz Partisa sem navajen da obdržim sejalno razmerje in je to-to. Velikokrat sem pred dopustom potegnil kako reč, zaprl prenosnik, med dopustom pogledal in izbrisal.
Ampak kaj pa tile pajaci na Blinku delajo mi pa ni jasno. Zaklenilo me je in gledam da imam H&R 75%. Spodaj pa sporočilo da se account zaklene ko je H&R 60% odlkene pa nazaj ko je 40%. WTF! Kako pa imam H&R 75% če se zaklene pri 60? Koga imajo oni za butla?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz tudi ne, dokler niso o tem pisali na Alterju. Sem pa videl pravila na prvi strani v Mojblink. Sejanje do razmerja 1:1 ali pa 96 ur.