MojBlink invite

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.358
5.401
113
Ima mojblink gospoda profesorja? In tudi ostale slovenske zadeve. Če da, lahko prosim tudi jaz za invajt.
pa kratko razlago ali povezavo na link, kaj je to H&R, da se držim, česar je treba. Na partisu sem pazila samo na ratio, pa je bil mir.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.117
2.464
113
Ima mojblink gospoda profesorja? In tudi ostale slovenske zadeve. Če da, lahko prosim tudi jaz za invajt.
pa kratko razlago ali povezavo na link, kaj je to H&R, da se držim, česar je treba. Na partisu sem pazila samo na ratio, pa je bil mir.
Ima gospoda profesorja. Invite, pa vidim, da že imaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe
22. jul 2007
12.808
1.315
113
123
Pa bodite pozorni na statistiko, ker boste hitro bannani.;)
drKs9tE.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.358
5.401
113
Pa bodite pozorni na statistiko, ker boste hitro bannani.;)
Poglej priponko 64664

Bemtis bogale... Sem sla tole pogledat. Imam 100%. In sele sedaj dojela, da 96h ne pomeni da 4 dni ne zbrises, ampak mora biti dejanski sejalni cas 96h. Jaz na 8h šele. Ratio pa se hujsa mizerija...

Ima mojblink tudi kaj podobnemu "free" torrentom, kot je bilo na partisu. Ce nobeden noce vec tega, kar sem jaz dol potegnila, ni variante da si h&r izboljsam. Ali kako je najhitreje tole v zeleno priti.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.117
2.464
113
Bemtis bogale... Sem sla tole pogledat. Imam 100%. In sele sedaj dojela, da 96h ne pomeni da 4 dni ne zbrises, ampak mora biti dejanski sejalni cas 96h. Jaz na 8h šele. Ratio pa se hujsa mizerija...

Ima mojblink tudi kaj podobnemu "free" torrentom, kot je bilo na partisu. Ce nobeden noce vec tega, kar sem jaz dol potegnila, ni variante da si h&r izboljsam. Ali kako je najhitreje tole v zeleno priti.
Obstajajo FL torrenti, jih je kar nekaj. Sejalni čas je dejanskih 96 ur torej 4 dni vklopljenega računalnika, se pa statistika bolj počasi osvežuje. H&R lahko izboljšaš tudi s karma točkami, 2000 točk za vsak torrent.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe