mislim, da me malo "brejn-fakajo''

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Uletim gnes na šiht, serbus serbus, vse normal, vcerajsna posta na mizi (mi je stari dal fraj, ker sma bla nekaj untervegs) letim do njegove sekretarke, da ceknem, ce je avto natankan, skratka klasicen postopek, to, ono gor, dol... Letim po opravkih pa pravim "dio" pa sekretarka nazaj "dio, zavedno'' (v .at) zveni normalno ''slabo'''. Se obrnem, v smislu, kaj je mislila, pac kaj dogaja; ''Ja sej ves, da je danes tvoj datum, al ostanes al gres, tak nam je vse jasno...'' prvo sem rabil tak ene 3sek, da sem pucle sestavil, pa pravim ''kaj ves kaj, al kaj me šaltas kr nekaj?'' se zacne muvat in zvijat, v smislu ne, ne, nic nic... Se obrnem pa korakam po opravkih (dan prej sma s starim zasaltala malo, me je na sport povabil pa sma se na pivo sla), pa mi mater, ni dalo miru, (tak mi je ze v osnovi sla na [censored]), sam sebi sn reko, qrc Luka, ne iscejo takega, je kaj je, samo psici mors pokazat, da se neda jebat, pa ko sn vzgal not, fliknil fascikle na mizo, v tistem pa stari (kurbez nikol ni tak zgoden) z njegove pisarne, medtem ko ji jaz ze slovnicno jebem mater, se na hitro spovem in dam prec mir, stari obstoji tak 2 sekundi... Se obrne, v pisarno (jaz se vedno s sluzbenim telefonom ki vibrira v eno stojim) se vrne... ''Dokoncno dobrodosel!'' in mi da papirologijo neko...

Vbistvu sem pomalem posvetil moje malo zivlenje temu sihtu, skoz sem ciljal da bom delal za severnjake, ampak pickamaterna, kaj mi je qrac blo, jaz sem se obrnil in odkorakal. Stari me klice, se ne javim, pa pravim naj se s sekretarko zmeni, ki me ze 3 mesece drka v glavo, presko sms, sn vse pustil, direkt v avto pa domov, ne domov v .at ampak direkt v slo. Ura je 8, zmenjen sem z enim poslovnim, jaz pa doma v postelji uro voznje stran...


Nevem al sem zjebal, al nepravi trenutek, upam da se bo [censored] predala, pa povedla da me je 'pre'drkala...


Pomoje sem se sam sebe rasfukal al kaj... Samo kuzla me je prejebala, ocitno mi je poclo ob nepravem casu... Totalno nepravem... Fak.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Povej po pravici, da si dobil kündigung ! Ti ne bo nihče zameril...
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
gene ne "brejn-fakajo'', tebe brejn fakA !
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
branje pure žabarščine, ki obsega tam okrog 70% vseh prispevkov, ti gre boljše od rok? tam ni pripomb?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
hudiča še kitajščine bi več razumel kot pa tele stajerščine.
kitajščino bi dal v goggla , tole pa googlene rzume

to nikakor ni štajerščina, tole je bolj podobno kakšnemu najstniškemu slengu
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Povej po pravici, da si dobil kündigung ! Ti ne bo nihče zameril...


sem dobil za nedolocen cas
smile-1.gif



mamojijebem.

Ko sem jaz delal v Avstriji ( 7 let ) ni bilo nič za določen čas, oziroma nedoločen. Ko so potrebovali so zaposlovali, ko ni bilo dela je bil štempl ( Arbeitsamt ). Možno je, da si imel probo nekaj mesecev.... Se pa zelo rad najde kakšen Kronfar, ki se rad izživlja nad Slovenci. Mene sicer ni nihče zajebaval, občutiš pa kdaj pa kdaj kakšen posmeh ali zaničevanje. Posebno zaradi jezika itd... Poznam pa primer, ko je moj bivši prijatelj in sodelavec razbil enega bradatega Avstrijca kot prasca. Tip je delal v nekem servisu plovil ob Vrbskem jezeru. Bil je res mojster za popravilo čolnov in ostalih zadev, saj je precej let delal v servisu plovil v ELANU. Velik 193cm, cca. 100kg in ta avstrijski bradonja ga je jebal vsak dan. Enkrat pa mu je dopizdilo in je tipa zahaklal, da je poletel čez celo delavnico in obležal ob vratih. Nato je popokal svoje stvari in odšel domov v SLO, saj je bil prepričan, da ga bo šef skenslal. Pa ga ni, saj je vedel kako se je Jurgen zajebaval. Od takrat je imel mir...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Povej po pravici, da si dobil kündigung ! Ti ne bo nihče zameril...


sem dobil za nedolocen cas
smile-1.gif



mamojijebem.
Čestitke. Drugače bi pa takemu jeb.aču lahko prišlo na misel, da te jeb.e zato ker je še nisi pritisnil...
grims-1.gif

Bentiš, dej mal pokaži, kako to Štajerci porihtate zadeve.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Sej sem jo danes lepo po ovinku natulil, pa ji povedal, da njeno jebanje v glavo ji nebo dvignilo place nad mojo.

Mi je jasno, da je alergicna name, mlajsi, slovenec, neke vrste nadrejen (jaz jo posljem nekaj fotokopirat, ona mene nemore, ker je zato tam; je sicer ne posiljam nikamor), pol pa se imam (ne ohoho dosti) koscek vecjo placo in pol pac me drka, logicno mi je hebe se v firmi x let, zaj pa je jugovic vletel, ki jo lahko poslje po cigarete, povrhu desetletje mlajsi, itak da ji je raspizdi dekl vsakic ko pridem v pisarno pa recem ''grusgot''.
 

terencehill

Pripravnik
2. mar 2011
209
2
18
Čestitam MalcomX, postal si čefuræina. Tvoje mora, sedaj realnost. Se dobro poæutis kot Windisch?
grin1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
vsak je nekomu lahko čefur, in to se gre zdaj Malcom.... sej to so vsi auslenderju pridejo potem nazaj, ta večji frajerji, deutsche wagen, deutsche tablice itd, pride gor nazaj je pa navaden iæiæ in kolega s turki.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
vsak je nekomu lahko čefur, in to se gre zdaj Malcom.... sej to so vsi auslenderju pridejo potem nazaj, ta večji frajerji, deutsche wagen, deutsche tablice itd, pride gor nazaj je pa navaden iæiæ in kolega s turki.
Sam jaz bi se vprašal kaj je narobe s tabo, da je tak večji frajer kot ti
evil.gif
.
Drgač pa, recimo na Dunaju je precej Bosancev, kateri delajo kot natakarji ali čistilke in živijo po kletnih stanovanjih, ampak doma so pa džeki s svojim Golfom trojko ali štirko. Tako da, se je vprašat kako slabo je šele dol, da je njim vse to sprejemljivo in bolje.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
Problem doli je se brezposelnost. En taki avstrijski kelnar futra celo familijo pa se bliznjo zlahto zraven
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
frajer je tistim pri nas, ki ne vedo kakšno bedo furajo zgoraj. mene ne gane, jaz poznam ozadja auslenderjev. Seveda niso vsi taki, so svetle izjeme.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
BTW. A ve kdo mogoče kako je z davkom in odmero dohodnine. Tojre zapolsen v AT, doma pa v SLO. Zaslužek pa nekje 3500 bruto.