Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
3356AE5B00000578-3550138-Dreams_dashed_The_siblings_who_fled_Qamishli_Syria_were_not_amon-m-22_1461265193081.jpg


'Let down by the Pope on Lesbos': Christian brother and sister told they would be rescued by Holy Father then left behind over EU deal to send migrants to Turkey

8888, kakšen komentar?
 
13. jul 2011
2.677
625
113
A 8888 je PR od EU ali grških oblasti, da bi komentiral implementacijo dogovora EU-Turčija?

Sicer pa lahko tudi jaz pokomentirm - sem že pred časom napisal, da bo zblaznelo in nekontrolirano spuščanje v EU vseh, beguncev in "beguncev", privedlo do zapore meja za vse. In potem bodo izviseli tudi tisti, ki so pomoči potrebni.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.690
5.839
113
Namesto da bi spravili na varno jazide, druze, kristjane in podobne, Eu uvaža pod "begunci" Afganistance, Somalce, Eritrejce in podobno "#$$#$#".
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Nas res čaka zelo vroče poletje ?



Avstrijci se pripravljajo na nov val migrantov
24.04.2016

Na prehodu Brenner med Italijo in Avstrijo je danes proti mejnemu nadzoru protestiralo okoli 250 ljudi. K demonstracijam so pozvale italijanske organizacije. Avstrija je sicer nedavno začela z gradbenimi deli za uvedbo novega mejnega režima v luči skrbi, da bi se lahko po zaprtju t. i. balkanske poti okrepil migracijski tok čez Italijo. ...

Vir: svet24.si
VIDEO[/COLOR]



Više desetaka migranata uspjelo uæi u Makedoniju
24. travanj 2016.

Više desetaka migranta iz kampa u Idomeniju u Grčkoj uspjelo je u subotu prijeæi grčko-makedonsku granicu, potpuno zatvorenu od konca veljače, i razbježati se, izvijestio je AFP.

Vir: novilist.hr
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Slovenski politiki so svojim državljanom temeljito oprali možgane ...
Verjetno imaš prav, drugače bi ti politiki bolj težko zaprli meje begunskim tranzitom v Nemčijo, če bi državljani glasno nasprotovali. Je pa hecno videti, da nekatere slovenske rezidente tako zelo skrbi za Nemčijo, da stalno spamajo facebook in forume - še na papeža se jezijo, ker je peljal begunce v Italijo.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Končno vsaj eden se je javil, da razume za kaj se gre. Pa ljudje niso tako neumni, saj vedo da je na 24ur.com, rtvslo.si itn. prava medijska blokada. Zato občinstvo rajši spremlja nekaj drugega, da se bolj seznanijo kaj se dejansko dodaja okrog njih ...
 
Nazadnje urejeno:

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
57a4cb58378a5d9c9b417f0f64e3e696.png


Hinavščina ljubiteljev beguncev.

Pravijo naj sprejmemo begunce v svoje domove - sami jih ne.
Ignorirajo tiste zakone, ki jim ne ugajajo - izkoriščajo tiste ki jim.
Želijo strpnost - sami so nestrpni do drugače mislečih.
Posplošujejo tisoče ljudi - pravijo naj tega ne počnemo mi.
Vsepovprek žalijo tisoče ljudi - obsojajo pa nas, ko rečemo bobu bob.

Zdaj imate priložnost. Dajte jim stanovanja v najem.
Preidite od besed do dejanj, ali boste še naprej delovali po načelu 'delaj kot ti rečem, ne tako kot delam jaz'?

VIR: facebook.com
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
... še na papeža se jezijo, ker je peljal begunce v Italijo

Čisto prav je, da se jezijo naj, saj jih ni odpeljal v Italijo, temveč v Vatikan. Če bi jih odpeljal v Argentino v njegovo rojstno domovino mislim, da bi bilo še hujše ...
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
... Je pa hecno videti, da nekatere slovenske rezidente tako zelo skrbi za Nemčijo, da stalno spamajo facebook in forume ...

Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Jesus was a refugee: http://youtu.be/oRLpc54D5Jw

Mene kritiziraš, da stalno spamam facebook in forume.
Pametnjakovič sedaj mi ti povej od kod pa ti pobiraš take famozne novice.
Ne mi povedat, da ne počneš isto. Napad je najboljša obramba, a ni tako ...


O tem, da je bil tudi Jezus begunec
vqp3et.png
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Genius3 pravi:
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Je pa hecno videti, da nekatere slovenske rezidente tako zelo skrbi za Nemčijo, da stalno spamajo facebook in forume - še na papeža se jezijo, ker je peljal begunce v Italijo.
bonk.gif
Čisto prav je, da se jezijo naj, saj jih ni odpeljal v Italijo, temveč v Vatikan. Če bi jih odpeljal v Argentino v njegovo rojstno domovino mislim, da bi bilo še hujše ...
Odlično.
 
Nazadnje urejeno:

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Afganistanska družina v Avstriji prejema 5.820,60 EUR socialne podpore na mesec. Mati si želi še desetega otroka, vendar ker je zaradi njene starosti možnost zanositve majhna, si je zaželela umetno oploditev ...



Afghanische Großfamilie in Wien: 5.682 Euro Sozialhilfe im Monat - Das Paar will jetzt Kind Nr. 10 - durch künstliche Befruchtung
22. April 2016

Vir: epochtimes.de

O tem piše tudi krone.at
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
Tega res ne vem. Povem ti pa nekaj drugega in sicer: Sosed je pred kratkim oddelal polnih 40 let pokojninske dobe, povrhu je še delovni invalid III. kat. invalidnosti (po odločbi ZPIZ-a dvigovanje in prenašanje bremen maksimalno 7 kg) in sedaj njegova pokojnina znaša le 462,00 EUR na mesec. A se ti zdi, da je to pošteno ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.