Microsoft Lumia 950

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Isto, tudi moja se že pelje.
aplauz.gif
.

Naročil si v soboto in je že poslana naprej? Ko sem naročil(ponedeljek) 950ds sem jo dobil v četrtek.Kje vidiš kdaj jo dobiš, jaz sem XL naročil danes.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Če si telefon ravnokar inštaliral, ji daj kakšen dan časa da se pobere. Še pri vseh Lumiah je pri novi inštalaciji kakšen dan mlela.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Isto, tudi moja se že pelje.
aplauz.gif
.

Naročil si v soboto in je že poslana naprej? Ko sem naročil(ponedeljek) 950ds sem jo dobil v četrtek.Kje vidiš kdaj jo dobiš, jaz sem XL naročil danes.
Naročil sem v petek. Tracking nr. imaš na mailu od MS računa.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Moje je še v obdelavi. Glede na to da je nedelja, se bo verjetno jutri videlo.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Mtl,
nekaj mi ni jasno, kako veš da bo v torek pri tebi. Meni ni nič kazalo kdaj bo prišel?
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Citat:
Uporabnik PaviGFY pravi:
Moti me ena stvar, ne prikazuje mi sličic na ploščici Ljudje. Kakšna rešitev?

Tudi to se je uredilo...samo od sebe. Kul.
Telefon sem zaščitil s steklenim pokrovom "glass protector" in prozornim silikonskim ovitkom. Samo mi tale silikon gre malce na živce (preveč plastik....). A ma kdo kakšen flip cover...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
Mtl,
nekaj mi ni jasno, kako veš da bo v torek pri tebi. Meni ni nič kazalo kdaj bo prišel?
V trackingu piše predviden datum dostave
wink-1.gif
.


@PaviGFY: mr_ ga prodaja v oglasih, če to iščeš...

Še nekaj: imel priložnost danes malo primerjat 950-ko z nekaterimi drugimi telefoni in je z oblikovnega vidika milo rečeno žalost. Sploh v primerjavi s kakšnim Galaxy S7 Edge. Tudi nekateri drugi telefoni v cenovnem rangu 300 EUR jo gladko šišajo po tem.
Če ne bi imel telefonov v gumijastem kondomu (ki je že itak grd sam po sebi), bi me to kar precej motilo. Še 650-ka ima bolj premium videz. Tu so ga precej pocvirnali.
Velikost pa očitno ne bo problem, širina je ista kot 1020-ka, tisti cm več v višino bom pa že preživel. Pa še ožja je...
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
To pa meni ni kazalo. Če hočeš premium izgled malce poglej za Mozo nadomestnimi pokrovi, pravo usnje in umetni crom. Izgled super. Sem imel doma rdečega in zlato pa rjavega in crom in črnega in crom. Pa je rjavo usnje z cromom izgledalo daleč najbolje.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
To pa meni ni kazalo. Če hočeš premium izgled malce poglej za Mozo nadomestnimi pokrovi, pravo usnje in umetni crom. Izgled super. Sem imel doma rdečega in zlato pa rjavega in crom in črnega in crom. Pa je rjavo usnje z cromom izgledalo daleč najbolje.
Sem videl ja, so res lepi.
Ampak kot rečeno, telefon mora biti pri meni v ''kondomu'', tako da kako telefon dejansko izgleda niti ni važno.
wink-1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Pri prejšnem sem imel Mozota in prozorni "kondom" pa je dobro izgledalo.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Makro itak, čeprav imaš potem neko drugo aplikacijo, kjer to gre, ja problem je slikanje kod z računov za fURS, TO PRI 1020 LAHKO PONOVIŠ 10 X DA 1 X USPE, PRI Samsungu s5 OD 10 SAMO 1 X ne rata.

Problem je ko sliko, ki jo želiš posneti malo približaš in hočeš slikati, ma skozi nepravilno izostri ........
frown-1.gif
.

Glede na pokop MS telefonije grem tako ali tako čim prej na Android verjetno na Samsunga S7 ali kaj podobnega , pač Lumia je vsak dan večja eksotika...
frown-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.240
6.458
113
pri taščici
Kaj so postarji dobili za ene MS za skeniranje dobavljene poste in podpisovanje z nekim [cenzura] penastim svinčnikom. Zaenkrat je lokalc nezadovoljen
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
pri nas podpisuješ s prstom.
Videt na hitro je pa lumia 550.

niso jim pa niti home zaslona popucali, je gor miljon ikon.
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Makro itak, čeprav imaš potem neko drugo aplikacijo, kjer to gre, ja problem je slikanje kod z računov za fURS, TO PRI 1020 LAHKO PONOVIŠ 10 X DA 1 X USPE, PRI Samsungu s5 OD 10 SAMO 1 X ne rata.

Problem je ko sliko, ki jo želiš posneti malo približaš in hočeš slikati, ma skozi nepravilno izostri ........
frown-1.gif
.
Se strinjam, to je tudi mene malo presenetilo, ampak takih situacij imam malo in v večini ostalih 1020-ka blesti.
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Glede na pokop MS telefonije grem tako ali tako čim prej na Android verjetno na Samsunga S7 ali kaj podobnega , pač Lumia je vsak dan večja eksotika...
frown-1.gif
.
Mah, mene ta pokop niti ne briga. WP mi vse (večino) zahtev glede telefona odlično servisira, ko pa daš še trenutno ceno zraven je pa itak zmaga. Po drugi strani se pa rabljene potem znebiš le za drobiž, ampak ajd.
Drugače pa Android: hehe, imam tablico z Androidom, pa se samo smejim... Bom kar na WP ostal dokler ne bo res kaj zelo narobe, če bo...
 

PaviGFY

Pripravnik
13. dec 2011
407
3
18
Še eno vprašanje za tiste, ki si lastite lumio 950. Proximity senzor, mala rdeča lučka (to ne mislim IR), namenjena za ošvrk in tudi temu da ugasne zaslon, ko telefon med pogovorom približamo ušesu. Tudi vi vidite to lučko, sploh v temnem prostoru....je normalno da se jo vidi, ni to kakšna shardware napaka. Ker na 1020, tega senzorja ne vidim, vem da je, samo se ne vidi te rdeče male lučke.
Hvala za odgovore.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
To je IR senzor za odklepanje z prepoznavanjem "oči". Imam 950xl in se jo vedno vidi (kadar je vklopljena seveda). Je pa dejansko IR, saj deluje tudi v temi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
MTL, verjetno imaš prav, tudi sam vstrajam na 1020 ki, samo naslednji GSM vem, da ne bo več na WP sistemu.

Sam imam še 1 baterijo 3 leta staro in precej uporabe, polnim ga dnevno in skozi vključen BT, ki požre baterijo, pa vseeno zdrži načeloma celi dan....
 
Nazadnje urejeno: