Microsoft Lumia 950

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ne bom komentiral teh spletnih cen
tongue-1.gif

Dejstvo je pa da so ceno preko aneksa praktično prepolovili, tako da se dobi kar ugodno, seveda zgolj z vezavo. Zakaj ni ustrezno nižja tudi spletna cena, pa hja...pustimo stati.
Dejstvo je da na tak način kot danes 80% folka kupuje, se da dobiti lumio 950 za slabih 12e na mesec. Kar je če mene vprašaš za tak telefon, zelo lepa cena. Pa ne ciljam na telekomovo ceno ampak na splošno.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ne bom komentiral teh spletnih cen
tongue-1.gif

Dejstvo je pa da so ceno preko aneksa praktično prepolovili, tako da se dobi kar ugodno, seveda zgolj z vezavo. Zakaj ni ustrezno nižja tudi spletna cena, pa hja...pustimo stati.
Dejstvo je da na tak način kot danes 80% folka kupuje, se da dobiti lumio 950 za slabih 12e na mesec. Kar je če mene vprašaš za tak telefon, zelo lepa cena. Pa ne ciljam na telekomovo ceno ampak na splošno.

Pri Si.mobilu je Lumia 950 v srednjem paketu 9€ mesecno... v nekaterih paketih celo samo 1€ mesecno ... Pri Telemachu pa je sploh ne najdem v ponudbi ... Pri T-2 pa sploh ne najdem nobenih mobilnikov na spletni strani
smile-1.gif
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
wink-1.gif

Tudi meni, kar me včasih že jezi, ker tako ostajam na isti platformi, ki jo pa morje nosi levo desno in nikdar ne veš kje bo pristala. Tudi jaz sem naročil preko študentske akcije še 950ds, ker mi je ds potreben. Sem pa ob tem že malce razmišljal o drugi platformi. Pa ob malce razmišljanju kaj potrebujem kaj mi je všeč, sem obstal na WM. Glede na ceno verjetno ni bilo kaj razmišljat.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mat pravi:
wink-1.gif

Tudi meni, kar me včasih že jezi, ker tako ostajam na isti platformi, ki jo pa morje nosi levo desno in nikdar ne veš kje bo pristala. Tudi jaz sem naročil preko študentske akcije še 950ds, ker mi je ds potreben. Sem pa ob tem že malce razmišljal o drugi platformi. Pa ob malce razmišljanju kaj potrebujem kaj mi je všeč, sem obstal na WM. Glede na ceno verjetno ni bilo kaj razmišljat.

Jaz ga imam bolj za "rezervo" in za kaksen test ... trenutno je v uporabi kot primarni telefon, ker sem japko prodal in dokler ne dobim nove
smile-1.gif
...

Je pa tako, da za nekoga, ki prej ni nikoli uproabljal pametnega telefona in noce zapraviti celega premozenja, so te Lumie kot nalasc... Poceni so in dokaj stabilno delujejo...

Ravno razmisljam, ce bi vzel se Lumio 650 za 129€ za mami, ki nad staro Lumio 610 ze malo jamra, da vcasih strajka
smile-1.gif
... Je pa tako, da vcasih so tiste Lumie z nizjo stevilko, boljse...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
A pa ti si to prav tako natripan proti popolnoma vsaki potezi Telekoma, da vedno vlačiš v debato še Simobil a v čem je fora? Jaz sem samo napisal, da se je Lumia pri Telekomu ob vezavi praktično razpolovila in še to samo zaradi tega omenjam, ker se je ravno nekaj strani nazaj nekdo pritoževal zakaj Telekom že ne zniža cene 950tke. In sme podal podatek, da se je to zgodilo. Pika
smile-1.gif

Zdej če je pa v enem že same naročnine 40€tih evrov pri Simobilu, ta telefon 1€..pa ne vem če ima kaj veze s tem...zakaj telekom ne poceni aparata
tongue-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ne se toliko razburjat... skodi lepoti ...
smile-1.gif


Samo napisal sem ... In edina omembe vredna konkurenca je pac Si.mobil ... Saj sem omenil tudi ostale, da sploh nimajo Lumie v ponudbi
smile-1.gif


Kakorkoli... cene Lumii so v Sloveniji previsoke... z aneksom ali brez... Seveda ce to primerjamo z online cenami direktno pri Microsoftu v Nemciji ali Avstriji ...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ma sej se z vsemi napisanimi strinjam, grd sem pa že sedaj
grin1.gif

Je pa res da so cene še vedno previsoke, predvsem v "prosti" prodaji. Zakaj pa dejansko ne vem. Ker po navadi se cene (kadar se spustijo za vezave) spustijo tudi v redhnih/spletnih nakupih.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Oče je dobil l950 pri simobilu za 9€ pri paketu za 15€ (vse neomejeno samo prenos je 4gb) ob vezavi za 24 mesecev.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Ne bom komentiral teh spletnih cen
tongue-1.gif

Dejstvo je pa da so ceno preko aneksa praktično prepolovili, tako da se dobi kar ugodno, seveda zgolj z vezavo. Zakaj ni ustrezno nižja tudi spletna cena, pa hja...pustimo stati.
Dejstvo je da na tak način kot danes 80% folka kupuje, se da dobiti lumio 950 za slabih 12e na mesec. Kar je če mene vprašaš za tak telefon, zelo lepa cena. Pa ne ciljam na telekomovo ceno ampak na splošno.

Spletna cena oziroma maloprodajna cena pri operaterju ni nižja zato, da ti lahko rečejo, da so aparat subvencionirali s 350€. In to pomeni da moraš plačati 14,58€ za vsak mesec, ki ostane od 24ih, če bi želel prej prekiniti naročnino.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Damn, upam da bo 950-ka še kaj v akciji, ker za to ceno bom pa prešaltal iz 1020, pa tisto uporabljam samo še za fotič.
grin1.gif

Si nisem mislil, da bo zadeva takoj razprodana. Hehe, potem pa malo pogledaš cene rabljenih 930-k in se samo čudiš. Da ne govorim o kakšni 1020-ki, ko jo ljudje še vedno hočejo prodati za 350 EUR.
aplauz.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Klikni na gumb in vpisi svoj naslov, pa te bodo obvestili, ko bo spet na voljo (ce bo) ...

V UK so ocitno se na voljo >> https://www.microsoftstore.com...ia_950_05072016 ... se par € ceneje (249 GBP, kar naj bi bilo okoli 293€
smile-1.gif
)

Edino kar bo, bo to, da ima verjetno napajalnik z UK vtikacem ...

V Italiji je tudi na voljo... vendar je 349€ ...

V Franciji je tudi se na voljo... in stane tudi 299€ >> https://www.microsoftstore.com...id=PhoneR_ModG2

Kot kaze je razprodana samo v DE in AT ...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.864
113
Zaenkrat mi 930 ustreza, ne vem kje bi bila 950 boljša, glede na trenutne potrebe.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Damn, upam da bo 950-ka še kaj v akciji,

Lumija je v akciji dokler se ne proda, ko se proda lumie ni več. Ne 550 ne 650 in ne 950. Ker jih namreč ne delajo več. Vsaj prejšnji teden je prišla taka novica iz MS-a, da je lumie konec
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Hvala.
Še eno hitro vprašanje. Koliko garancije imajo te Nokie? Eno ali 2 leti?
Veljavnost kolikor vem je itak v celotni EU in ni problem na Teleray-u.
 
Nazadnje urejeno:

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Hvala.
Še eno hitro vprašanje. Koliko garancije imajo te Nokie? Eno ali 2 leti?
Veljavnost kolikor vem je itak v celotni EU in ni problem na Teleray-u.

Sem skoraj 100% da imajo dve leti, ampak kot nalašč nikjer ne najdem tega podatka:)