Microsoft Lumia 950

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ravno obratno?Ne vem zakaj ne bi bilo varno kupit preko Bolhe?Ravno preko eBaya ne bi kupoval takih stvari
grims-1.gif

Morda ker za transakcijo na eBayu vsaj načeloma skrbni eBay, ki garantira da boš kupljeno dobil. Če kupiš preko oglasa pa samo beseda prodajalca, da ne boš dobil v paketu enega polena. Zahtevati denar nazaj od italijanske fizične osebe je verjetno skorja neizvedljivo...
Da bi take stvari v taki vrednosti kupoval preko spleta na slepe oči,NE hvala.
Take stvari se kupujejo osebno.Ne pa da je potem en kup jokanja kaj vse je šlo narobe.Saj vas bo izučilo.Zato še vedno bolj zaupam osebnemu nakupu preko Bolhe kot kupit nekaj preko eBaya ali podobnih trgovin ko potem samo lahko upaš da bo šlo vse tako kot je treba v nasprotnem primeru,če se vse lepo izteče imaš en kup problemov z administracijo,da ti povrnejo vse stroške in en kup izgubljenih živcev.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz tega preprosto ne razumem

Pa kaj ne probajo, preden gre na police?

kaj spet tebi ni jasno? Torej je bolje telefon na tovarniški verziji 3 leta ali vsake tolko kak update ki izboljša delovanje.
Destvo je da se da vsako stvar izboljšat, pa če je prekontrolirana 10000x
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Odpravljajo fatalne očitne napake...

Ne pa fin tuning
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Jaz tega preprosto ne razumem

Pa kaj ne probajo, preden gre na police?

Oni že vejo za vse te faile, samo morajo lansirati na trg pod vsako ceno, rok lansiranja se ne sme prekoračiti, business ni samo, da MS lansira novosti na trg, še ogromna skupina različnih podjetij in aktivnosti je vezana na določen launch date ...

Bolj žalostno je to, da je zgleda organizacija in resourci na psu in niso zmožni loviti lastno zastavljenih rokov. Škoda. android rabi dobro konkurenco in ios ni dovolj ....
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Saj MS vedno izda vse prehitro... Isto velja za namizne Winse, posodabljanje pred prvim service packom je vedno sranje. Zato preprosto počakaš, da popravijo zadeve. Tako je bilo z Visto, W8, WP7 in kot kaže tudi z W10m.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Test 950XL
Osebno bi znorel, da se mi to dogaja... Pa uporabljam WP.
Uporabniki 950-k, a je kaj resnice na tem ali je posodobitev že kaj rešila?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Test 950XL
Osebno bi znorel, da se mi to dogaja... Pa uporabljam WP.
Uporabniki 950-k, a je kaj resnice na tem ali je posodobitev že kaj rešila?
A res pričakuješ, da boš dobil iskrene odgovore
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nisem jaz tega reviewa delal
smile-1.gif


Ampak dejansko je tako, kot človek pravi. Zanič hroščat OS in nepremium izdelan telefon.

To je čisti polizdelek 8.1.1alfa.

Res škoda, ker sama platforma obeta, vendar se ne razvija, še tiste aplikacije, skromno številko, ki so delale na wp 8.1, nekatere v windows 10 ne delujejo.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
No pa da napišem kake so stvari po enem tednu uporabe... Večino teh težav sta (predvidevam) rešila zadnja .36 nadgradnja in now firmware. Predvidevam zato, ker jaz sem šel direkt na njo. Je pa res da če želiš to nadgradnjo moraš v Windows Insider. Uradna je še vedno .29. Jaz z nobeno aplikacijo, ki sem jo prej uporabljal nimam težav. Edino manjka mi Here Drive. Strojno se telefonu pozna da je vrhunski. Programsko pa je na dobri poti da bo.
Drugače se pa z avtorjem strinjam. Ta telefon je trenutno za ljubitelje Windows Phona. OSu še manjka kar nekaj, da bo na nivoju 8.1. In zato bi ga res priporočil samo ljubiteljem, ki imajo tudi sedaj Insider naložen na svojo Lumio in vedo, da določene stvari še niso poštimane v nulo. Meni osebno je celo všeč, da gledam kako telefon ''odrašča''. Marsikaj si poštimam sam in moji Lumii nič ne manjka, tudi če bi OS ostal na tem nivoju (razen Here Drive). Pomoje bi morali Lumio 950 (XL) trenutno predstavljat, da je za ljubitelje IN tudi jasno povedati zakaj je tako. Čez pol leta, ko bodo Windowsi na nivoju bo pa to vrhunski telefon za vsakogar.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Joj, mozakarju je med snemanjem videa sporocilo napako. Cela rec, sploh zato ker nikjer drugje se ni pojavila? Bom ppsten, v storeu vcasih celo najdes kaksno aplikacijo ko pise da ni kompatibilna. Pa se zdaj praskam po glavi kdaj nazadnje sem to videl.. nekje v zacstki jeseni, ocitno je zelo pogosta. Da pa se namescene aplikacike ni dalo odpret... no ja mogoce se zgodilo davno. Moram poskusit ms dos mobile... outlook pa dela zelo lepo, teh zamikov kot on pravi, ni. Grem poskusit tale ms dos mobile..
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Morali bi nalepiti beta oznako gor na telefon. Z izdajo telefona z nedokončananim OS si delajo medvedjo uslugo. Bi pa probal W10m, menda gre na Samsunga tudi, če malo pohekaš zadeve.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

tudi meni dela na wp 8.1...

zakaj bi torej dajal gor polizdelek? če sedaj vse dela, na novem pa ni Here drive, kar sem z zgroženostjo ugotovil... da Nokijin telefon nima lastne navigacije...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem mel desetko 2 tedna in ni več Here drive in maps
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
tudi meni dela na wp 8.1...

zakaj bi torej dajal gor polizdelek? če sedaj vse dela, na novem pa ni Here drive, kar sem z zgroženostjo ugotovil... da Nokijin telefon nima lastne navigacije...

Kot prvo... Here ni vec Nokiin... niti Microsoftov... ampak so ga pred kratkim kupili Audi, BMW in Daimler ... Ampak to niti ni vazno... Na Windows 10 (vsaj na Lumii 950) je na voljo zdruzena aplikacija Zemljevidi... in ni vec tako kot prej, ko so bile tri posamicne apliakcije (Here Drive, Here Maps in Here Tranzit ... Sedaj je menda vse skupaj zdruzeno v eni aplikaciji ...

wp_ss_20160108_0001-20160108-223152.jpg
wp_ss_20160108_0002-20160108-223227.jpg