Med prevoz + spremstvo

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Pod nujno rabim medicinski prevoz na relaciji Nm Lju Nm. Zaenkrat dobil ponudbo samo od Pacient- a. Obstaja se katera firma ki nudi prevoze. Hvala za info.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Taxi ne pride v opcijo, zal
Vidim v glavnem Mb konc firme nekam dalec za furo, moj pomislek.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Rešilec (d.o.o) mislim da so iz MB če ti lokacijsko to bolj ustreza.

Edit: sem narobe prebral oz. razumel sorry! Puscam vseeno ce komu drugemu pomaga! ;)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.336
5.852
113
pri taščici
Glede na to da si ga iskal vceraj predvidevam da si ze resil.
Sicer pa nujne prevoze izvajanZd in bolnica ozirima klic na 112.
Nenujne prevoze pa razna komercialna podjetja
Nekaj imas tukaj zbranih.
Ni pa nobenega z dolenjske. Itak pa najbrz dnevno vozijo v.dolenjske in smarjeske in bi nazaj tvojegabpacienta peljali. Seveda ne zastonj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
Tudi ne nujne in sanitetne prevoze izvajajo doloceni zdravstveni domi. V prihodnje najboljse kar lokalni ZD vprasat, bodo znali preusmerit na ustrezne naprej.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Glede na to da si ga iskal vceraj predvidevam da si ze resil.
Sicer pa nujne prevoze izvajanZd in bolnica ozirima klic na 112.
Nenujne prevoze pa razna komercialna podjetja
Nekaj imas tukaj zbranih.
Ni pa nobenega z dolenjske. Itak pa najbrz dnevno vozijo v.dolenjske in smarjeske in bi nazaj tvojegabpacienta peljali. Seveda ne zastonj.
Je se aktualno, dober nasvet glede prevoznikov do toplic. Bom se pozanimal. Gre seveda za samoplacnisko zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
zakaj se toliko ljudi pritožuje da v rešilcih ruka, trese? To bi naj veljalo tako za privat kot državne. So izdelani tako, ali pa se jim enostavno ne da po določenih prevoženih km zamenjati fedr, amortizerjev? Boli njih oziroma njih nič ne boli, jim je pa vseeno ali prevažajo drva, krompir ali (bolne) ljudi?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
ali pa hidropnevmatsko vzmetenje, ali kako se reče tistemu kar so imele citroenove žabe že pred 50-60 leti; mislim, v čem je smisel voziti se s takšnim vozilom pred/po operaciji hrbtenice ali kakšnih notranjih organov ki jih med vožnjo ne moreš držati pri miru? Da ti naredi še več škode? Upam da tega nikoli ne bom preizkušal na lastni koži, me pa vseeno zanima ali je tresenje-rukanje lastnost tudi novih rešilcev, ali samo takšnih ki so že nekaj let v uporabi?