Maribor liga prvakov/liga eu

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Sem mislil, da bo zadnjih 5 minut igral Zahovič, da bi zmagali? Komot bi ga dal že prej namesto Ibraimija, ker če bi imeli mariborčani namesto njega kakšnega pravega napadalca, bi celo lahko zmagali. Je pa tudi pika seveda lep uspeh.

+1 !
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Evropa je Evropa. Če se le da morajo igrati igralci, ki imajo močnejše pogodbe, sploh če so tujci. Tudi na tem bo nekaj.

Točka velika kot Triglav.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.359
298
83
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Malo hecno - nekako sem razočaran, ker nismo zmagali.
rolleyes-1.gif


Čeprav je tudi točka velik dosežek. Bravo Maribor.
cheer.gif

Tud men ostaja nek grenak priokus, se mi zdi, da bi lahko celo zmagali. Tudi gol, bi skoraj branil, malo jo je že frcnil stran, se tud sarma na koncu malo sekiral, ampak vseeno, lep dosežek, bravo!
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.412
2.483
113
še v SLO - ampak komaj
Pa tud če bo - samo, da ne bo totalnega razpada sistema. Mourinho sicer nekaj "grozi", da bo nastopil s prvo postavo - in če bo res in bo "petarda" ni bo to konec sveta. Huje bi bilo (bo?), če bo čelski nastopil s C ekipo in bo potop.

Drugače pa upam na najboljše. Pika bi bila velika kot Triglav.

Ampak za pomlad v Evropi bo morala pasti še kakšna zmaga - drugače bomo "odlični četrti".
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.359
298
83
Lepa...

Chelsea (4-2-3-1): Čech; Filipe Luis, Terry, Zouma, Ivanoviæ; Matiæ, Fabregas; Hazard, Willian, Oscar; Remy.

Maribor (4-4-1-1): Handanoviæ; Viler, Šuler, Rajčeviæ, Stojanoviæ; Filipoviæ, Mertelj, Mejač, Bohar; Ibraimi; Tavares.

 
Nazadnje urejeno: