Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
jaz kaj klikam po konfiguratorju, da ne grem na slabše od zdaj, sem med 80 in 100k€...tako da namest "pošlji za ponudbo" kliknem X. kot nekdo zgoraj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Maš prav. Ko jih jebe ...
Menda lahko celo izbereš tudi opcijo brez brisalcev, če se voziš samo v lepem vremenu, pa opcijo brez sovoznikovega sedeža, da ti baba da mir med vožnjo. Jeba je le, ko voziš ljubice ...

Itak da če jemlješ zase, da vzameš. Če pa kupuje firma, pa se hoče recimo nek nabavni izkazati z čim nižjo ceno, pride pa tako. Ali pa da je recimo izbran na razpisu najnižji ponudnik. In če v razpisu ni ledic, bo pač izbran tisti brez. Saj naša policija tudi vozi z halogenkami (razen provide).

Ena druga logika pač. Pa tudi pri fizičnih osebah je kdaj tak. Sosed recimo pravi "ne rabim" in ne vzame. Imaš recimo paket z tempomatom, ledicami in (recimo) recimo navigacijo. Tempomat in navigacija staneta skoraj toliko, kot paket, ki ima še ledice (torej jih dobiš skoraj zastonje) ampak ne, tega ne rabim in ne bom vzel (se vozim podnevi itd..). Pa tudi, 100 eur več je že skoraj "meter in pol drv".

Ali pa en drug sosed: kupoval je Fiat Punto. Za 8990eur je bil osnovni (črni odbijači, brez radia, vse na roke itd... za 300 več pa bi dobil vse to, pa še kaj, ampak ne, on ne bo plačeval, kar "ne rabi".
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
zakaj bi plačeval nekaj kar ne rabiš?

zato da se bo čez pet let en alterjevec hvalil, kako ful opremljen avto je dobil za tretjino cene? :)))
 
  • Ljubezen
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Jaz sem takšnim kupcem novih vozil zelo hvaležen ter pridno koristim ugodnost te sorte že vrsto let :srce:

Poleg tega pa je tudi opcija, da enostavno misliš, da nečesa ne rabiš a potem, ko pa naštudiraš zadevo pa jo uporabljaš na vsake toliko ali pa celo tako redno, da pri naslednjem avtu ne gre več brez tega :p
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Itak da če jemlješ zase, da vzameš. Če pa kupuje firma, pa se hoče recimo nek nabavni izkazati z čim nižjo ceno, pride pa tako. Ali pa da je recimo izbran na razpisu najnižji ponudnik. In če v razpisu ni ledic, bo pač izbran tisti brez. Saj naša policija tudi vozi z halogenkami (razen provide).

Ena druga logika pač. Pa tudi pri fizičnih osebah je kdaj tak. Sosed recimo pravi "ne rabim" in ne vzame. Imaš recimo paket z tempomatom, ledicami in (recimo) recimo navigacijo. Tempomat in navigacija staneta skoraj toliko, kot paket, ki ima še ledice (torej jih dobiš skoraj zastonje) ampak ne, tega ne rabim in ne bom vzel (se vozim podnevi itd..). Pa tudi, 100 eur več je že skoraj "meter in pol drv".

Ali pa en drug sosed: kupoval je Fiat Punto. Za 8990eur je bil osnovni (črni odbijači, brez radia, vse na roke itd... za 300 več pa bi dobil vse to, pa še kaj, ampak ne, on ne bo plačeval, kar "ne rabi".
Pri nas je v pravilniku max cena glede na položaj in niti cent več. Tako da če ti je kak drug kos opreme prioriteta boš rajši tisto izbral.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jaz sem takšnim kupcem novih vozil zelo hvaležen ter pridno koristim ugodnost te sorte že vrsto let :srce:

Poleg tega pa je tudi opcija, da enostavno misliš, da nečesa ne rabiš a potem, ko pa naštudiraš zadevo pa jo uporabljaš na vsake toliko ali pa celo tako redno, da pri naslednjem avtu ne gre več brez tega :p


verjamem da si
ampak, ko kupuješ nov avto ga pač prilagodiš svojim potrebam in svojemu mošnjičku, ne pa nekemu hipotetičnemu kupcu za male pare čez pet let

kot primer recimo... ko se je kupovala panda 4x4 (za ženo) smo lepo vtaknili not gretje sedežev in prednje šipe, kar je blo fajn drago
ampak to pač rabimo... no jest rabim, ženi je blo pomembno samo to da je rdeča
ven sem pa veselo fuknil deljivo zadnjo klop za 100 € al pa še manj

ko bo to čez par let nekdo kupoval, bo seveda jamral, pa še zarad vseh prask ki so že in še bojo

ja prov, jebi se, kupi si novega
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
ena taka faking neumnost je samodejno parkiranje (tudi nobenga ne poznam, ki bi to uporabljal), ne vem če sem ga kdaj uporabil razen za test in videl da to ni to... ne vem sicer kako se obnese samodejno rikverc obračanje s prikolico po novem kao...ampak tole res nebi doplačal, ampak so paketne zadeve.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Bemti, pri meni žena ne more prehvaliti samodejnega parkiranja. Stvar deluje v nulo in je prav vesela, ko ji avto bočno parkira. Pri odhodu se tudi odparkira. Na začetku malo traja da naštudiraš, potem je pa vse skupaj zelo hitro.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.082
113
Hja no jaz sem naštudiral vse. Ampak še vedno predn avto najde plac pa te zadeve sam že avto zaklepam. Verjamem pa, da je to nekomu, ki mu je bočno parkiranje neznanka to zelo v pomoč.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz ga uporabljam občasno, če je čas in prostor. Naredi pa zelo dobro, sam bi težko tako.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Meni dela dobro, sploh tiste 3x na leto ko bočno parkiram v ožja parkirna mesta. Sem že enkrat lepil slike na alter, vem, da sam ga tule na sliki ne bi spravil not, avtomat pa ga je brez problema.

62026674_393103924632365_9150442044764717056_n-jpg.35639
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
  • Haha
Reactions: tomi