Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
OK se vdam, jaz sem govoril z lastnikom večjega salona v Beli krajini - očitno se mu ne ljubi delat.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Ok, nov avto še razumem, Tesla itak vse prodaja preko spleta in jim tak laufa. Rabljenega pa ne kupim na tak način niti po pomoti.

Bo očitno s tem potrebno še počakati da trenutna idiotarija mine....
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX in luciano

matej_

Guru
25. okt 2007
2.029
569
113
kaj pa prodaja rabljenega fizična-fizična?
ker jutri oddam oglas za avto, me zanima kk naj to speljem.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Poskusil sem uporabiti konfiguratorje pri sestavi novega avtomobila, druge opcije tak praktično ni, če salona ne moreš obiskati. BMW, VW, Škoda, Audi, Renault, Dacia, Mercedes, Seat preverjeno konfiguratorji delajo, Mazda dela, a deluje precej okrnjeno, enako Toyota, Opel zeza povezava in te pošilja na vozila iz zaloge, Kia, Honda, ne obstaja ( nemška Kia ga ima), pri Nissanu se zacikla po izbiri modela, nivoja opreme in motorja in dalje več ne gre, Subaru, Suzuki tudi ni. Upoštevane so cene brez popustov.

Skratka, za spletno prodajo pomoje polovico znamk sploh ni pripravljeno.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
jest se pa glih pr bmw ne znajdem...
nikjer ne najdem, kaj je že v osnovi, pol mal poklikam in padejo ven neke nekrščanske cifre... no pol pa neham...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
To je zato, ker je določena oprema vezana na drugo. Za ogrevanje volana rabiš na primer (govorim na pamet) Luxury Pack itd...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
najbrž res, ker je hud luksuz, da te pozimi ne zebe v roke

men v glavnem ne rata nič sestavit, očitno sem pretup, da bi razumel tole filozofijo:

Izvedba Advantage je popolnoma vredna svojega imena - in zagotavlja otipljive prednosti za stranke. V notranjosti ga odlikujejo številne funkcionalne funkcije, ki povečajo udobje in varnost.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
VAG grupa ima nekak najbolj detaljni config, nima po nekih paketih, razen kaki R-Line paket ali boljše ozvočenje, meca in bemfa pač imata pakete. Pri wvju lahko vzames samo ogrevanje volana za cca. 200 € in ni vezano na karkoli drugega
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
VAG grupa ima nekak najbolj detaljni config, nima po nekih paketih, razen kaki R-Line paket ali boljše ozvočenje, meca in bemfa pač imata pakete. Pri wvju lahko vzames samo ogrevanje volana za cca. 200 € in ni vezano na karkoli drugega
in potem rabljeni so vsi highline s čisto različnimi opremami. Najtežje jim je bilo pa doplačat za led luči...
samo moje izkušnje, ko iščem rabljen avto ;)