LONDON

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
vsem, ki planirate izlet v london v bližnji prihodnosti to odsvetujem, ker je london trenutno eno samo gradbišče, ko se za olimpijske drugo leto pripravljajo - tako da če imate možnost vse skup prestavit za eno leto, nebote nič zamudili, po olimpijskih pa bo vse zrihtano

Potrjujem. London je trenutno eno samo gradbišče.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Ah dej no, edina stvar k me je zmotila od gradbenih del je ta, da so ravno prenavljal Sherlock Holmes PUB
cheer.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Ah dej no, edina stvar k me je zmotila od gradbenih del je ta, da so ravno prenavljal Sherlock Holmes PUB
cheer.gif

Problem je, ker prenavljajo tudi postaje podzemnih v centru Londona. Holborn recimo onemogoče menjavo Central za Piccadilly vsako jutro v najhujši gužvi. Blackfriars postaja je pa zaprta. Če si ravno vezan na tisti del City-ja, imaš težave.

In ja, pogled z in izpod Waterloo bridga je precej ubog zaradi vseh žerjavov.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Se strinjam, če si velikokrat gor, mene pa za prvič ni čisto nič motilo, ker je tako ali tako ogromno za videt.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.335
113
bo it po 2012, takrat bo tudi letalska linija MB london prav lepo zalaufala
smile-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Se strinjam, če si velikokrat gor, mene pa za prvič ni čisto nič motilo, ker je tako ali tako ogromno za videt.

bom v četrtek par slik nalepil

picadily circus je en sam zidarski oder, prav tako viktorija pred buckinghamsko, večina trafalgar squarea, veliko cest v kensingtonu itd... za vikend so zaprli pol jebenega Tuba.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
tube je za vikend konkretno zaprt skoraj vsakič.vedno se najde del linije ali skoraj celotna ki je zaprta zaradi del.pikadili rihtajo že lep čas.kakor koli še vedno ti ostane veliko stvari za počet.če ne drugega skočiš na tekmo,greenwich,na hitrco po muzejih,tower,bridge,eye,kak park pa si dober za 3-4 dni
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Citat:
Uporabnik shift pravi:
tube je za vikend konkretno zaprt skoraj vsakič.vedno se najde del linije ali skoraj celotna ki je zaprta zaradi del.pikadili rihtajo že lep čas.kakor koli še vedno ti ostane veliko stvari za počet.če ne drugega skočiš na tekmo,greenwich,na hitrco po muzejih,tower,bridge,eye,kak park pa si dober za 3-4 dni

Točno. Smo ravno nazaj. Piccadily je bil že lani konec aprila/začetek maja v odrih. V bistvu je začetek Regent street-a. Ta vikend je bil zaprt mislim, da del Hammersmith&City linije in pa District. Pa Blackfairs postaja je tudi že od lani zaprta. V glavnem imajo tako ali tako vsak vikend vzdrževalna dela na tubi. Kdaj pa naj drugače? Med tednom je precej polno, sploh v rush hour.
3 dni smo kar veliko hodili, kljub 3 majhnim otrokom..
Samo hotel v katerem smo bili odsvetujem občutljivim - stenice.press. Čeprav je nasproti Hilton hotela v Paddingtonu in ima kao 3 zvezdice - Ascot Hyde Park hotel. Sem prepozno prebral ocene gostov na booking.com.

Aja - BTW v V&A muzeju si komot cel dan, pa Britishu tudi, Natural History je ravno tako marsikaj za videti... Če si pa ženska je pa Covent Garden, pa Borough market (in Whisky exchange blizu - no to je bolj za moške
smile-1.gif
Par dni lahko zagoniš, ne da bi ti bilo dolgčas.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Logično, če so zgubo cepali.
Pa saj je vseeno, itak so bili ob butastih urah. Ob nevemkoliko poteh v London zadnja leta sem mislim da točno 1x letel z njimi.
V bistvu vidim, da sem v postih v tej temi pisal o cenah adrijinih kart - pa sem bil nenatančen: v resnici gre za karte klasičnih prevoznikov, Adria je ponavadi le prvi in zadnji leto kombinacije (FRA, VIE ali ZRH). Ostalo pač LH ali kdo drug.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Sem mal gleda karte za Brussel v decembru, direkt let z adrijo je 800€
smile-1.gif
ti res niso brihtni,..iz celovca preko munchna,.. 1 uro in 20 minut daljsi let, pa cca 420€
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Bruselj je bolj ali manj stalno zaseden, zakaj bi imeli nižje cene? Jaz grem recimo v torek čez bruselj, pa je kar poln avion ...
Adria bo pač morla zgruntat (saj jim ne bi smelo bit pretežko), da se jim splača vozit samo na hube, od koder dosti folka leti naprej. MUC, FRA, VIE, ZRH ... Pariz je brezveze, če od tam letiš naprej boš šel večinoma tudi iz Lj z AF. London ima bedaste veze.

Skratka: leten nekam 4x na teden zjutraj je bedarija. ALi vsak dan 2x na dan (zjutraj in zvečer, da pokriješ odhajajoče in prihajajoče), otrej na taglavne hube, ali pa nič. Plus Bruselj, seveda
smile-1.gif
Vse ostalo bomo pač prestopali, tudi za London ali Pariz ...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Logično, če so zgubo cepali.
Pa saj je vseeno, itak so bili ob butastih urah. Ob nevemkoliko poteh v London zadnja leta sem mislim da točno 1x letel z njimi.
V bistvu vidim, da sem v postih v tej temi pisal o cenah adrijinih kart - pa sem bil nenatančen: v resnici gre za karte klasičnih prevoznikov, Adria je ponavadi le prvi in zadnji leto kombinacije (FRA, VIE ali ZRH). Ostalo pač LH ali kdo drug.

a nisi ravno eno stran nazaj razlagal kako ti paše njihov urnik letov v london
rolleyes-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Ne, ravno obratno. Pisal sem o cemi kart, pa še to sem popra il, da ne misl, ma adrijo in njene direkt lete ampak na vse povezave "ne-nizkocenovnih" letalskih držb.
Adrijini dirket leto so smeh. 3x na delovni teden, samo zjutraj ...
Tako pa greš z adrio do enega huba, pa potem naprej.
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.113
32
48
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Sem mal gleda karte za Brussel v decembru, direkt let z adrijo je 800€
smile-1.gif
ti res niso brihtni,..iz celovca preko munchna,.. 1 uro in 20 minut daljsi let, pa cca 420€

340€ iz Graza via Dunaj v Brussel---letel prejšnji teden...
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
bo it po 2012, takrat bo tudi letalska linija MB london prav lepo zalaufala
smile-1.gif

Tale linija s povratno karto 150eur bo mogoče OK bolj za štajerce ja...drugače pa tole je pokomentirala kolegica ki že dolgo časa živi gor, je pa sicer iz LJ.

Stansted prek Dunaja? Alpa ce letim v Zagreb s Heathrowa... si zmanjsam cas potovanja na polovico. Pa kje te ljudje zvijo? A so ze kdaj letel na Stansted? Pa kdo ma cajt se iz Ljubljane vozit v maribor, letet 4 ure prek dunaja na letalisce k je dve ure vn iz centra Londona?