London

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
832
14
18
Itak da gremo, sam se bo treba izogibat divjih anarhistov, ki bodo razbijali po mestu
smile-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Rečte mi še samo, je boljše karto iz letališča do mesta (Easybus) preko spleta rezervirat ali kar tam kupit.

lp
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
V vsakem primeru se bolj splača kupit karto online - prej boš kupil, ceneje bo. Poglej še kako je z vlakom, baje je ugoden in hitrejši, ker z busom se kar voziš slabo uro in pol.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
easy je ugoden če jo kupiš precej prej.poglej na netu datum in uro.zna cena nihat od 2-20 funtov v eno smer.vlak je konkretno dražji 20 v eno smer in 27 povratna ampak cenovno tam tam če nisi easyja rezerviral v naprej
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Vem malo sem tečen pa vendar,
smile-1.gif
letim z iz graza z ryanair pa me samo še zanima koliko si naj vzamem rezerve od napovedanega pristanka do odhoda avtobusa. Torej koliko kasneje naj rezerviram bus.
 

esperanto

Zelenc'
19. jan 2011
12
0
1
Kokr vem ni nujno, da greš na tisti easybus za katerega imaš karto. Vsaj pri meni je bilo tako. Smo bili s kolegi v Londonu in smo imeli še dobre pol ure do prihoda našega easybusa in nas je voznik spustil kar na unega prej. Če je le plac, te spustijo. Tole je citirano z njihove strani:

"Don't worry, if your Stansted flight arrives early or late, you may use the same ticket at no extra cost to travel on the next available Stansted bus, up to 60 minutes either side of your booked time. Please note we cannot always guarantee there will be spare coach seats, especially at busy times since passengers travelling on their booked service have their seats guaranteed and will be boarded first"

Drugač pa definitivno online nakup kart. Za hostel pa priporočam tole stran http://www.hostelworld.com/ . Se splača mal ratinge pa review-e prečekirat
smile-1.gif
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Sem rezerviral easy Hotel, sobe na ravni hostlov s tem da je pač privat. Cena pa tudi ugodna na ravni cen hostlov.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
zna se zgodit da bo bus poln in potemimajo prednost tisti ki imajo karto za točno določen bus.če je plac se lahko pelješ s katerim koli
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Evo me doma, fajn je blo
smile-1.gif
prehitro minlo, nekaj si nisem zapisal eno jed, mislim, da jo jedo za zajtrk najbolj, je pa v taki trikotni obliki, je pa piščančja in vegeterjanska mater mi je to blo dobro =) ve kdo kako se temu reče ? samboa ? al nekaj takega ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ: A noben več ne mara slovenskega župnika na misiji v Londonu?
grin1.gif

So že drugi povedali, drugje za skoraj isto ceno spiš normalno pa še sekreta si ne rabiš deliti.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
KSZ: A noben več ne mara slovenskega župnika na misiji v Londonu?
grin1.gif

Sem bil enkrat pri njemu, sicer je bila glede na ceno korektna ponudba ampak se mi ne da poslušat o komunistih in domobrancih še na dopustu. Pa še odnos ima tak, kot bi ti on delal neko strašno uslugo, da lahko prespiš pri njemu (čeprav čist pošteno plačaš).
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Pomoje misliš - Sambosa. Meni je bilo dobro in seveda imelo sprjemljivo ceno.

Pomoje misli pa Samosa
wink-1.gif


Ampak, ok, sam da vemo o cem se gre... A normalnega Angleskega zajtrka ni nihce probal, sam africane pa indijce in pakije ste podpirali?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sej angleški zajtrk je relativno dober ampak sta s slavnim fiš'n'čips precej draga. Se da v kakšni pivnici za kakšna dodatna 2 funta dobiti malce bolj resno kosilo....
 

doktor

Pripravnik
24. sep 2007
167
0
16
Ravno prišli iz Londona.

KSZ.
Smo bli pri župniku. Bilo je noro zabavno. Človek je hecen, celo malo čuden. Ampak zelo v redu. Jaz sem se jokal nekajkrat od smeha, ker take pribija.

Zanima me, kako naj bi se uporabljale te angleške pipe? Ena za toplo in ena za mrzlo vodo??