Ljubljana - brezvezno mesto?

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.002
2.552
113
Lublana
Obišči stran
Kakšna hipokrizija, naštejte občino (dovolj bo ena), v kateri se to ni že zgodilo (že davno). Občino, ki ni po samovolji župana in kapitala prodala ali dovolila pozidat praktično vsega zelenega kar prinaša profit, naj gre za pripadajoče zemljišče pri vsaki večstanovanjski stavbi, kmetijsko zemljišče, travnik, parkirišče...

30 let po tem ko se je vse že zgodilo s prstom kažeš na druge. Takšna hinavščina je možna (in zapovedana) samo v eni instituciji, pa je tokrat raje ne bom poimenoval.
Preslabo spremljam te zadeve. Sploh izven Ljubljane ne poznam nič in me tudi ne zanima. Kje se je pa v Ljubljani zgodilo kaj takega, zgolj po samovolji župana? Pa ne vem, če je to sploh primerljivo s situacijo koncerta v parku.

Parki so namenjena predvsem ljudem, da ga obiščejo in nekaj normalnega povsod po svetu so tudi različni dogodki v parkih. Tudi koncerti, veliki glasni koncerti... Jaz se sprašujem zakaj je napovedani koncert Magnifica problem? Dogodki so v Tivoliju že bili, verjetno bodo tudi v prihodnosti še. Vsaj normalno bi to bilo.

Pa o kakšni hinavščini in inštituciji govoriš? Ne razumem.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.781
3.636
113
Preslabo spremljam te zadeve. Sploh izven Ljubljane ne poznam nič in me tudi ne zanima. Kje se je pa v Ljubljani zgodilo kaj takega, zgolj po samovolji župana? Pa ne vem, če je to sploh primerljivo s situacijo koncerta v parku.

Parki so namenjena predvsem ljudem, da ga obiščejo in nekaj normalnega povsod po svetu so tudi različni dogodki v parkih. Tudi koncerti, veliki glasni koncerti... Jaz se sprašujem zakaj je napovedani koncert Magnifica problem? Dogodki so v Tivoliju že bili, verjetno bodo tudi v prihodnosti še. Vsaj normalno bi to bilo.

Pa o kakšni hinavščini in inštituciji govoriš? Ne razumem.
Oprosti, zajebal sem, vse kar sem napisal je letelo na osmico in njegovo navdušenostjo nad skrbjo da bi bila ljubljanska občina lahko slab zgled.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.854
5.768
113
magnifico zoki na klopci.png

Zoki vse zrihta. Golob je vendarle njegov nekdanji pomočnik (podpredsednik Pozitivne Slovenije).
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.781
3.636
113
Boljše bi bilo,če bi bil tiho. Že spet si pokazal za koga si . Čefurje in levičarje.
Ti pa samo še enkrat več da si bedak (v filozofiji se temu reče "ne vem kaj je bilo vprašanje, ampak odgovor je zagotovo levičar, čefur, komunajzar). Ne se sekirat, nič novega. Če bi se le držal lastnih navodil. Samo potem nebi bil več bedak. Ah ja.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.418
3.260
113

policisti so mu najbrž odvzeli iglo, kot v primeru cigota z nožem
Huh, da te onesposobijo s tem, da ti iglo odvzamejo.